Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe ty wiesz co ja lubię mniam domowe pierogi :) Fasolkę robię troszkę inaczej bez mięsa a z kiełbasą.Tuethe a ty masz jakąś imprezę że tyle robisz ? Suelen ja też chcę zmienić kolor włosów tylko jeszcze nie wiem na jaki hi hi :) Jeśli chodzi o kupno kurtki czy płaszcza to ja bym nie kupiła nowej bo to strata pieniędzy potem i tak jej nie ubierzesz lepiej coś w lumpach poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne te mebelki z zyrafkami:) ahhh ;) te spiochy tez superowe;) kurna kleje juz te uszka godzine i mam dosc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula chodziło mi włąśnie,ze kroiłam kiełbase i boczek do tego;P a napisało mi się mieso;P hehe. Fasolka na obiad bedzie a uszka juz na wigilie robie bo i tak siedze w domu a jak zamroze to nic sie nie stanie. Farszu mam tle,ze chyba nawet na krokiety mi starczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A ja dzisiaj jestem taaaka zmęczona,tylko nie za bardzo wiem czym.Dopiero co sie ogarnęłam od rana.Jakas spowolniona jestem. KAAT współczuję bólu.Co to za dziadostwo ta rwa? Coś z biodrem? SUELEN zrób sie na bóstwo u fryzjera.Szybciutko uśmiech na buzię ci wskoczy. TUETHE jak się czujesz nie najlepiej to wez zamroż ten farsz na bardziej sprzyjający moment,do świąt dużo czasu jeszcze(pewnie za póżno piszę bo juz ciasto zrobione) LIDIAN z tym ciśnieniem to ci nie pomogę.Może jakies skłony? Ja mam wysokie RR Za pół godziny odbiorę dzieci ze szkoły i planuję spacer po plaży.Już dawno nie byłam.Trzeba się trochę hartować(a może charować?)i jodu nawdychać. Może sie trochę odmulę,bo tylko bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gul dzięki za podpowiedź ale u mnie się nic takiego nie wyświetla jest tylko poleć jakąś dziwna trzcionka nie można tego kliknąć i lubie to ale to z facebooka :/ i nci wiecej niestety trudno sprubuje za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam że się spóżnię z tym mrożeniem farszu. haha Tuethe ty to jednak ekspres jesteś.Chociaz ja tez lubie sobie wczesniej porobić to co sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to ja też poproszę te uszka mam już podać adres na jaki masz przysłać ha ha :) Ewka4127 proszę bardzo polecam się na przyszłość :) Ja też marcówka czyżbyś mieszkała gdzieś nad morzem ? Ja uwielbiam szum morza piasek między palcami hmmm .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj otornie głodna:/ wstawiłam jakąś śmieciową zupe rosół z kury niby winiary :D to nawet koło rosołu nie leżała ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi się przysnęło ;) pada i pada eh... mała szaleje, a ja mam wolne ruchy dzisiaj ;) za chwilę biorę się za obiad - tartą z warzywami mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen bardzo prosze o fotki:) mnie najlapiej podnosza cisnienie jak mnie wkur........... ale nie polecam nie wolno sie denerwowac. kaaaat masz poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Rwa_kulszowa i z tego co tu pisze nadal to mam bo mnie boli jak chce podniesc nogi jak leze na plecach.a jak pytalam wtedy co to ta rwa kulszowa wytlumaczyl mi to w ten sposob ze mi sie z kregoslupa wysowa krag ktory uciska nerw ktory chroni rdzen kregowy i dlatego pododuje bol. a ja sie jeszcze nie ubralam dalej latam w pizamie nawet nie chce mi sie z lozka wylesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę to ta rwa ma coś wspólnego z dyskopatia chyba.Nie zazdroszcze.Pod koniec sierpnia byłam w szpitalu z powodu dyskopatii.Ustawili mi tem nieszczęsny kręg,nafaszerowali lekami i powiedzieli DO ZOBACZENIE jeszcze przed porodem.Bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka właśnie tak sie zastanawiałam co twój luby robi bo często piszesz że jeszcze z morza nie wrócił:) A to śmiesznie że jest rybakiem bo to taki bym powiedziała wymierający zawód jak piszesz że na noc do domu wraca:) A co robi rybak w XXI wieku?? Pytam z czystej ciekawości bo teraz to raczej sie wypływa w morze na kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana.Z zawodu jest piekarzem,ale z zamiłowania rybaczy,kupił kuter taki nie duży i ływa.Oni blisko pływają,czasami 2 razy dziennie.Latem to ciągle na wodzie.Jakieś pieniądze są ,ale żadne kokosy za tak cięką pracę niebezpieczną.Ciągle limity połowów mają zmniejszane.Ale co zrobić jak On to kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajnie marcówka :) Pierwszy raz slyszę żeby ktoś był rybakiem:) Fajnie fajnie:) Jak robi to co lubi to tylko pozazdrościc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ja sie dobrze czuje ale juz mi sie nie chce;) zrobie jeszcze raz tyle uszków ile juz mam zrobione a potem z reszty ciasta pierogi, szybciej pojdzie.Bola mnie jedynie plecy ale to nic dziwnego;) Jakbym ja chciała pospacerowac po plaży... pomarzyc mozna;) Gula dawaj adres, wysle kurierem;P Ja tez marcówca grunt,ze Twój Mąż robi to co lubi... Też sie zastanawiałam kim jest ja pisałas,ze jeszcze nie wrócił... Ale przynajmniej macie swieży rybki co? Przyajde do Ciebie w wakacje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka dzięki:D 10 km do morza to nie jest strasznie dużo jak coś;) Ja osattnio bylam rok temu ale kurka nie pamietam czy przed matura czy po-ahh ta skleroza. Mąż jednak woli góry niż morze ale też mu sie podobało bo ostatnio nad morzem był chyba w podstawówce;P obiad dla Męża już się gotuje, musiałam chwile przerwy w uszkach zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy trzeba iśc do szpitala na :oględziny"? bo szukam info ale nic nie mogę znaleźć:) Ja jestem w 26 tygodniu to za wcześnie wiem ale po 30 tygodniu to chyba by już wypadalo sie do szpitala udać chyb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oględziny? mi położna mówiła żebym do niej zadzwoniła 2 tygodnie przed terminem, robi wtedy jakieś badania żeby wiedzieć mniej więcej jak sytuacja wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna... mialam jutro isc na kontrole i co? zadzwonili ze mam przyjsc w poniedziałek bo jutra gina nie ma. Ja mam do jutra l4;/ ciekawe czy wystawi mi z data do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat mojego M ZARAZ PRZYJEZDZA I PRZYNIESIE MI Z PIWNICY MOJE 3 WORY UBRANEK:) ihihih ale sie nimi naciesze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. mi lekarz wystawiał z data wstecz, więc myślę, że nie będzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja a nie byłaś na oddziale?? Bo tam gdzie ja chce rodzic chyba jest możliwość przyjścia wcześniej oni wtedy oprowadzają po oddziale mówią gdzie co jest dokładnie informuja jakie są możliwości jeżeli chodzi o znieczulenie poród w wannie poród rodzinny itd. pewnie po prostu tam zadzwonię bo co szpital to obyczaj:) jadę po młodego do szkoły zajrze wieczorkiem :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa co chcesz z tymi ubrankami robic?:P Inwazja mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×