Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dobry wieczor dziewczyny, niebylo mnie 3 dni i normalnie niemoglam nadrobic tyle naprodukowalyscie. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN dziękuję,bardzo mi pomogłaś.Ja jednak jestem ciut szersza od Ciebie.Widziałam że sprzedają też xxxl.Jak będą dostępne to zakupię kilka szt.Ile kupujecie takich koszul? Teraz w szpitalu musze miec swoje.A przy pierwszym porodzie mogłam zmieniać szpitalne kiedy chciałam.Leżałam 7dni przed i 5 dni po porodzie więc trochę ich zużyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej obejrzyj te xxl, bo np. ja kupiłam ją na rynku i tam jest opis rozmiar od 44-48, jest naprawdę duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka ja chodze spac około północy a zasypiam 2-3, jestem nienormalna?:) Dziewczyny stresuje sie coraz bardziej tym wszystkim, czy zdaze kupic to co potrzeba, czy czegos nie zapomne a o samym porodzie juz nie wspomne... az mi sie rece trzesą na samą myśl... Jutro musze zadzwonic do szkoły rodzenia bo jechac autobusem mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Nas koledzy mojego Ł siedzą i nie bardzo im się spieszy... a przecież ich nie wyprosze... kurcze czy tak trudno się domyślić, że kobieta w ciąży o tej godz. to by poszła spać... a ja ziewam jak wariatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam E :D idź najlepiej na jakiś rynek i zobacz je :) U nas dzisiaj nocuje kolega K. na szczęście Ja siedzę w drugim pokoju tam gdzie śpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 3 koszule. 1 do porodu i 2 na zmiane. np do porodu taka http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-40-42-rozowa-wygodna-i1313107698.html a po porodzie http://allegro.pl/27-koszula-nocna-early20-rozm-40-42-i1291945422.html i jeszcze jakas jedna musze poszukac. biust do karmienia trzeba wywalic na wierzch wiec guziki do tego wcale nie sa mi potrzebne;) i zreszta w takich koszulach bede czuc sie o wiele lepiej;)....przynajmniej tak mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jeszcze ich nie kupilam bo boje sie ze beda za duze......:(....ale z drugiej strony chudnac nie bede tylko tyc wiec moze ten rozmiar do porodu bedzie dobry;)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia zawołaj Męża i powiedz,ze chcesz isc spac bo jestes zmeczona. Napewno to zrozumie i powie kolegom,ze na dzis koniec. A ja przy Was biustu to tak jakbym nie miała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie obraziłąś się za ten tekst że tylko nienormalni nie spia o tej porze? Ja wstaje o 6 tej.Ale póżno chodze spać.Zawsze czekam az mężus z morza wróci ,trochę pogadamy i dopiero sie kładę.No i potem odsypiam w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kapituluje💤 męża dalej nie ma, idę spać. Rano i tak co dzien wstaję o 7.00 małą do przedszkola zawieźć i jestem zaspana:P dobranoc kobitki i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ....ale się rozpisałyście :) Byłam dziś u lekarza na kontroli i bo zwolnienie dobiegało końca.Zrobił mi usg wszystko z maleństwem dobrze ale nie mógł potwierdzić mi płci bo schowało więc nic nie wiadomo . Zmartwił mnie tylko tym że stwierdził że muszę być pod kontrolą bo mam dużo wód płodowych ,spytałam czy to coś grozi dziecku ale stwierdził że dziecku nie ale mi bo mogę odczuwać duszności i mam się oszczędzać.Boję się czy na pewno maleństwu nic nie będzie a może mi nie powiedział prawdy :(.Poza tym wydaje mi się duże jak na 23tc ma 19cm i 640g co wy na to ? Jeśli chodzi o wózek 3 kołowy to odradzam jest mało stabilny i wywrotny przy większym dziecku jak już jest bardziej ruchliwe. Tuethe ja też nie mam lekko więc głowa do góry zobaczysz kiedyś i my będziemy bogaczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula napewno wszystko dobrze z Maleństwem! Teraz dużo odpoczywaj i myśl o samych przyjemnościach! Zastanawiałąm sie czy dzisiaj tu zawitasz:) Gula wiem, wiem... wygramy w totka albo znajdziemy fortune na ulicy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja jak byłam na badaniu w 23 t i 1 d to mój mały miał 687 g... to dopiero kolosek :D i też myślałam, że duży ale mój lekarz skwitował... - norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA gdyby było czym sie martwić to z pewnościa lekarz by ci powiedział.Słuchaj g i oszczędzaj się.Wstydliwe to twoje dzieciątko.Mąż już wrócił,zmykam zaraz.Dobranoc .Może sprawdzę swoje libido hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka to owocnego sprawdzania ;) A ja ostatnio byłam na usg w 18tyg i 5 dniu i Mała ważyła 305 g. Ciekawe ile teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ,Andzia ,Ja też marcówka dzięki za odpowiedz :) Tuethe to prawda ostatnio mało tu zaglądam ale to dlatego że trochę się namieszało w codziennym życiu ale zobaczysz kiedyś będziemy szaleć na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula jestem tego pewna,ze tak bedzie;) Oby Ci się troche życie uspokoiło bo pamiętaj masz o siebie dbać!! Suelen czyzbys penetrowała lodówke?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłyście wszystkie;) Wkońcu to już nie normalna godzina;P Dobranoc dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, dzis wybieram sie do lekarza z tym moim biodrem bo juz niedaje rady. Gula- napewno wszystko jest ok z maluszkiem skoro lekarz tak powiedzial, oszczedzaj sie, a co do pieniedzy to oczywiscie sa wazne ale w rodzinie najwazniejsza jest milosc, wiec nie smutac sie dziewczyny, bedzie dobrze. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam w ten obrzydliwy dzien.dziewczynki kojarzycie reklame farb sayos jak dwie babeczki siedza w salonie i cos tam gadka ze jak farbujesz w salonie to......... i sa tam dwie babeczki jedna czarna z dlugimi wlosami a druga z czerwonymi krotszymi.chce znalesc ta fryzurke z tymi krotszymi ale nie umie znalesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w ten ponury, szary dzień :) sonka, fajna ta fryzurka :) wczoraj byłam na kolejnych zajęciach w szkole rodzenia i się dowiedziałam, że do szpitala trzeba zabrać sztućce i kubek z domu :) (może to zależy od szpitala) .jestem umówiona już z położną i przez to jestem spokojniejsza, bo mogę do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy w razie pytań no i jak się zacznie akcja :) znalazłam takie rożki, duży wybór.. aż ciężko wybrać ;) http://allegro.pl/rozek-rozki-becik-74x74-100-bawelna-producent-i1319550913.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wrocilam od lekarza i co ! to rwa kulszowa ale nic mi nie przepisal, pozwolil brac paracetamol jak juz niebede mogla wytrzymac z bolu, ale zaznaczyl ze lepiej nie brac. Co ja mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×