Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hihi moj na mnie Wieloryb woła hihiih ale sie niegniewam bo to tak pieszczotliwie mowi;d albo moja kula;p hihi 5miesiecy to długo pogadaj z swoim moze mu przejdzie. my conajmniej raz w miesiacu sie staramy porzytulac:) niezawsze sie udaje bo moj M przychodzi czesto po pracy taki padniety ze odrazu zasypia a jesli nie przytulansko to staram sie mu inaczej dogodzic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.....moj jest zawsze chetny:P ....zreszta zawsze mial wysokie libido;)....niestety ja nadal odczuwam bol i wstrzymujemy sie ....:(.......ale radzimy sobie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mowisz ze lezec i pachniec ale ja nie mam dla kogo wlasnie mezus wyszedl a jak przychodzi on do spania ja wstaje :( w sumie widzimy sie ok 4 h w ciagu dnia kaplica calkowita.i tak juz drugi tydzien a w przyszlym tygodniu ma popoludniowki i znowu tydzien z glowy.i jak tu lezec i pachniec .wiec sie wzielam do roboty i jakos szybciej czas leci jak cos robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi nie chodzi o sex bo i tak musze unikac orgazmow ale o przytulnie sie takie prawdziwe, dziwi mnie ze moj R nie chce nawet zebym dogodzila mu w inny sposob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka tylko,żeby Twoje wojowanie w domu samej nie zaszkodziło Tobie i dziecku. Moje pieczenie to nic w porownaniu z Twoim malowaniem, gipsowaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek no to faktycznie pogadaj z nim ,nienakrecaj sie przedewszytkim ale fakt to dziwne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nasze chopy przeczytały o czym teraz piszemy to chyba każdej z Nas by się oberwało:P Ja większosc dnia leze w łóżku. Ja ugotuje obiad, posprzatam w pokoju jak już trzeba, ide z psem na spacer i na zakupy, czasem coś upieke, zrobie kolacje a tak to się obijam. Więc chyba aż tyle nie robie tym bardziej,że niektóre z Nas jeszcze pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam rogalika a teraz pije owocową herbatke o nazwie "marzenie". Kiedyś tam kupiłam sobie troche na skosztowanie. Taka sypana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R zawsze byl malo wylewny ale teraz to juz przesada, on woli pokazac mi jak mnie kocha np. gotujac dla mnie bigos i knedle ze sliwkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie wiesz ile ja bym dała,żeby mój M choc raz mi cos ugotował albo zrobił głupią kanapke. Jednak wydaje mi się,że się tego nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wyłączą mi internet, a duża Pani z brzuchem przejdzie się do nich wrr... SONKA uważaj na siebie, nie szalej za mocno z tymi pracami domowymi. Mój mąż właśnie robi kanapki w kuchni, chociaż zrobiłam obiad na dwa dni, a on zjadł wszystkie kotlety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój czasami coś zrobi nie za mocno skomplikowanego, ale ile Ja później mam sprzątania w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem spij dobrze;) Suelen Pani z brzuchem niech się nie denerwuje i wyśle Męża do panów od internetu. Ja juz się zastanawiam co jutro zrobie na obiad dla całej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM właśnie zauważyłam, że u Ciebie dzisiaj studnióweczka jest!! w takim razie wielką szklanką soku multiwitamina wznoszę za 100 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R jest Aniolem, wszystko zrobi, zalatwi, ale ma wlasnie tego wielkiego minusa ze nie chce mnie przytulac, ogolnie jest wrazliwym facetem, moze faktycznie kogos ma?????? albo mu sie nie podobam z taki bebnem ;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nawet tak nie myśl. Poprostu się martwi o Ciebie i dzieci w brzuszku. Pomyśl o tym tak,że po porodzie nie bedziesz Go umiała odciągnąć od siebie;) Suelen masz racje! Jestem jestem ja wypije szklanke herbatki za Twoje 100 dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M od kuchni zawsze uciekał i dobrze o tym wiem. Ja lubie dla Niego gotowac i to bardzo bo wiem,ze mu smakuje. Jednak jak ja wróce do pracy a będziemy kiedyś mieszkać sami to będzie musiał gotować Julce więc nie martwie sie. Teraz robi wszystko inne czego ja nie umie albo nie chce robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz tuethe a mój mi własnie robi kanapkę z szynką i ketchupem:D:D:D wisiałam na kiblu dzis niestety:/ obiad został w żołądku ale było blisko... prawie sie na poboczu zatrzymywałam jak młodego na judo wiozłam:D i przeszło mi jak zjadłam McFlurry z lionem w McDrive ehhhh jutro otwierają Burger Kinga wrrrr boje się mam daleko do niego ale cóż jak mi sie zachce to cóż.... byłam w hurtowni jak Jasia odwiozłam na to judo i oglądałam znowu wózeczki. I już tak zdurniałam znowu zgłupiałam że ja juz nic nie wiem:/ Nie wiem w ogóle po co ja tam chodzę bo niby juz ta murę mialam wybraną a teraz mi ten x lander xq wpadł w oko może nie musi mieć takich wielkich kół bo gdzie ja będę tym wózkiem jeździć przeciez nie po śniegu:/ A ten xq sie fajnie składa:) No i ta gondola że taka malutka ale teraz tak mysle że po co mi taka duża przecież na jesień to sie i tak do spacerówki przesiądziemy:) Nie wiem mam mętlik w głowie:/ jeszcze do lutego sporo czasu:) ale tych xq z 2010 nie ma na allegro tylko sa te z 2009:/ Pani mi niestety odradziła gtx:( Bo pytałam też o niego bo chciałam obejrzeć:( mówiła że mają na nei dużo reklamacji a na x landery mytsy murę emaljungę bebecar i cos tam jeszcze nigdy nie mieli:( ach i zdziwiła mnei bo nie wiedziałam że foteliki x landera nie maja żadnych atestów!!!! to jak one na rynku w ogóle sa:/ No i oczywiście mówiła że jak się zdecyduje u nich w sklepie to oczywiście żeby zadatek w tym roku dać bo podatek podniosa od przyszłego roku ( mówiła bardzo przekonywująco z przejeciem) jak jej powiedziałam że przeciez tylko o 1% i że i tak będa musieli wyprzedać modele z zeszłego roku to wybałuszyła oczy i powiedział " yyyyyyy yyyyyyyyy yyyyyyyyyyy no tak ale może producent podniesie mimo wszytsko cenę". Pomyslałam sobie ze jasne jasne producent podniesie cene na model z zeszłego roku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki puszek napewno nikogo nie ma, panowie jeszcze bardziej boją się niż my, nowa sytuacja,nowy wygląd i sami nie wiedzą jak do nas podejść mój mówi do mnie bombonierka moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka gucio prawda, tak cię tylko namawiała, ten 1 % nie bedzie taki odczuwalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dziewczyny jestem pierwszy raz o tej porze z wami na forum. Przeważnie to już spie ale dziś moj M poszedl wyjatkowo na nocke i jakos bez niego nie umiem zasnać. Widze ze tu temat przytulaania sie oj u mnie tez ciezko... dla mojego M albo juz nie jestem tak atrakcyjna albo rzeczywiscie martwi sie o dziecko. Za to mowi ze po urodzeniu malego tak mi da popalic ze sie od niego nie odpedze. Zobaczymy A co do otyłości to moj tez mi przygaduje Moj ty Grubasku i w ogole choc przytyłam moze jakies 6 kilo... Przejmuje sie tym troche ale co tam po porodzie bedziemy zrzucac i poprawiac wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zaraz poleci fajny horror na tvn jak ktos lubi tytul "nieznajomi". powiem wam ze ja z mezem tez nicod poczatku niedawno sie zdecydowalam co prawda z wielkim strachem ale jakos poszlo gladko i od tamtej pory mezus sie nie domaga co mnie dziwi.moj maluszek ma jakas faze dzisiaj jak nigdy tak kopie mnie kopie ze caly brzuchol skacze.dla mnie to takie dziwne nigdy sie tak nie zdazalo ale nie powiem zeby mi sie nie podobalo. to chyba podziekowanie dla mamusi ze odwalila kupe roboty dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka musiało Ci coś widocznie zaszkodzic, biedactwo. Jestem w szoku,ze po jedzeniu z mcdriva nic Ci nie bylo. Co do wózków... nidy nie wiadomo na co się trafi. A nóż wlasnie,ze ten co sie wezmie to coś ma zle zrobionego i się popsuje a cała reszta jest dobra. Nie ma co sie martwić bo gwarancja jest. Fonia bardzo słodkie jest to jak Mąż do Ciebie mówi;) Dziewczyny! Mąż się właśnie zważył i przytył 2 kg! Ale jestem szczesliwa;) Śmiał się,że go tak szybko nie dogonie bo mi ucieka z wagą, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u nas posucha też:) Ale M to dzielnie znosi kochany:) Musze sie w końcu przemóc bo nie mam przeciwskazań tylko że ja zasypiam strasznie szybko na kanapie:) Ale dzisiaj mi się nie chce spac bo przykimałam z rana długo to może może sie przemoge a co:D:D niech ma chłopaczyna a widzisz tuethe wiesz że ja tak zawsze miałam. Na kaca zawsze nic nie mogłam zjeść tylko Mc Donald's nic no kompletnie nic. M to zupki chińskie wcinała mi to zaras nosem makaron leciał:D Ale cheseburger wchodził lekko i zawsze po nim kac przechodził:D:D:D no jakos tak mam juz:) wiecie co jeszcze mi sie ten graco symbio spodobał bardzo http://allegro.pl/wozek-spacer-symbio-graco-4-czesci-raty-i1293550539.html mamy do niego fotelik więc bym nie musiała kupowac i sobie głowy zawracać sprzedażą tego fotelika graco:) tylko że gondola od niego odpada jest tyci tyci facio mi mówił w sklepie że max 4 miesięczne dziecko sie tam mieści:/ ale stelaż jest po prostu rewelacyjny składałam go i rozkładałam jedna ręka jest tak leciutki taki poręczny że szok normalnie. oj zwariowała znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete no fajnie, tylko mnie to troszkę drażni ;-)) mój nie chce się zważyć ale napewno przytył, po za tym ciągle ma jakieś zachciewajki i plecy go bolą. No nie ja się pytam kto tu jest w ciąży ?? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja za taką cenę graco bym nie kupiła, to tylko moje zdanie,a co do gondoli to mało wózków ma takie gondole do 4 miesięcy ? większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wow. Na kaca raczej mało dla kogo mc donalds jest dobry;) Spacerówka tyle kasy! osz kurna! Fonia ucieka z waga to nie miałam na myśli,że biega po domu i mi wagi nie chce dać tylko no wiesz,że ja waże 56 a On 60 a jeszcze niedawno ważył 58;) Staram sie,zeby jadł więcej.Co chwile mu cos daje i każe zjesc. Może Twoj z Tobą przechodzi tak ciaże,ze tez ma zachcianki?;) A Suelen chyba znów internetu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×