Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE masz rację :) takie zakupy bardzo cieszą :) niedługo rozłożę pościel w łóżeczku, a w marcu zamieszka lokator, który będzie pięknie wyglądał w niebieskiej pościeli z misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki zrobiłam ale komórką słabe są, kolor zmieniło bo pod jarzeniówką stał:( http://im.bobasy.pl/f/p/11/31/1131473.jpg http://im.bobasy.pl/f/p/11/31/1131471.jpg http://im.bobasy.pl/f/p/11/31/1131472.jpg mało szczegółów widać, ale montaż słuchajcie prosty jak konstrukcja cepa, sama mogę to robić bez pomocy drugiej osoby, a to ważne bo sama jeźdźę na zakupy, wyciągnąć z bagażnika stelaż i wczepić fotelik to pestka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen super ta pościel;) Moja leży złożona na fotelu i czeka na łóżeczko;) Manika to jak polecasz ten wózek? Ja myśle nad kolorem zielonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ja polecam, a zielony mi się też podoba, tylko u mnie odpadł, bo wiem z autopsji, że brzeg budki bedzie ufajdolony, w spacerówce i tak jest czarny daszek, ale w gondolce, bo to osobne budki jest kolor do samego brzegu i wszyscy łapskami tam będą sięgać. Maja miała w budce brzeg żółty i wiecznie go zapierałam bo był szary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam, że ma bardzo fajna i funkcjonalną torbę, w środku był turystyczny przewijak, co by komus kanapy nieufajolić treścią pampersa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA właśnie mi coś uświadomiłaś, obejrzeliśmy cały wózek wszystko przejrzeliśmy, ale żadne z nas nie zajrzało do torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Manka;) Myśle,że my też ten wózek kupimy;) Byłam z psem na spacerze, jak tam jest zimno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, gdybyś się zdecydowała na ten wózek to polecam wziąść z fotelikiem, co prawda to nie maxi cosi, ale bardzo solidnie wygląda i ma porządną wkładkę dla noworodka, bo to istotne. Kiedy kupiłam dla Mai jakis tam w markecie bez marki, to był bez tej wkładki i wtedy jest bardzo głęboki i noworodek wpada do niego i praktycznie zmusza go to do siedzenia, a to nie zdrowo. Ten ma bardzo grubą wyściółkę pod pupę, więc dzidzuś będzie leżał a nie siedział:D fotelika nie zrobiłam zdjęć, zrobię jutro to Ci wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być fotelik, a nie wózek :P Ty wścibska, a Ja zapominalska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja chce już Julcie wozik w wózku, trzymać na rękach a tu jeszcze tyle czasu trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESPIRO to firma, a model Multi :) do Atlantica ten sam model pasuje, obejrzeliśmy ten fotelik i bardzo nam się podoba on, jego wykonanie, wkładka dla noworodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tlc leci program o babce,ktora okłąmywała wszystkich,że jest w ciąży i jak już przyszedł "termin porodu" to zabiła jakąś kobiete,ktora była w ciąży i rozpieła jej brzuch i wzieła dziecko;/ ja piernicze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, teraz sobie uświadomiłam, że budka w gondolce ma z przodu uchwyt, więc siłą rzeczy nie będzie się materiał brudził:D kurcze, mogłam sobie wziąść ten zielony musztarda po obiedzie:P moja królewna będzie jeździć czerwonym:P ja kapituluję dziewczyny, idę spać, dobranoc ciężarówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika czerwony tez fajny;) ja chce taki bardziej uniwersalny kolor,zeby dla 2 dziecka kiedyś tez był wózek a może być chłopczyk więc o wszystkim musze myśleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zmykam bo muszę jutro prędzej wstać. Dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis maz na bol brzuszka poprawil nastroj pieknie!!! poszlismy do sklepu z wozkami (wczesniej był sam) i sie zakochalam u nas sa juz nowe modele XLANDERA z kolekcji 2010 i jak zobaczylam XV i XQ to oszalałam jak dziecko cudne sa i napewno zdecyduje sie na ktorys i mniejszy niz XA a nawet w XQ przekladana raczka jest!!miodzio :) macie linki dziewuszki OCENCIE I DORADZCIE:) http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-xlander-xv-spacerowkagondola-2010-kurier-gratis-p-9813.html http://bejbi.eu/sklep/xlander-2010-c-181_227_786.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba XQ :) na żywo są jeszcze ładniejsze, ta wyściółka czy jak to nazwać jest bardzo fajna sztywna, a zarazem miękka tak, że dziecko będzie się czuło wygodnie. Na żywo widziałam kolor niebieski i brąz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne sa a xv chyba ma wiecej funkcji dodanych z tego co słyszalam kurde zapomnialam dopytac o spacerowke czy aby nie jest kubełkowa;/ z tej eufori zapomnialam macałam i macałam hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×