Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ILOSIA "Joanna"robi takie ampułki z czarną rzepą,rewelacja i pienądze nie duże TUETHE wiedziałam,że Ci cudo wyjdzie,bo długo Cię nie było,a te mini pęknięcia,to miód od pszczółek się sączy,jakby ktoś pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka jestes wspaniała! Nie wpadłabym na to:D teraz jak ktoś sie doczepi ,ze popękany to powiem,ze to miód:D Normalnie genialne!:) no i fakt troche czasu mi to zajeło dobrze,ze wczoraj wieczorem upiekłam biszkopty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe- piekny tort. Naprawde masz talent. Dziewczyny nieprzejmujcie sie komentarzami zazdrosnych osob, to wszystko z zazdrosci, takie nie powiedza nic milego nawet jak bedziecie juz po i wrocicie do swojej wagi. Kobiety w ciazy sa najpiekniejsze powie wam prawie kazdy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zakupic ;p torcik cudny ;p te dodatki mniam;p włosy moje farbowane ale uuu na poczatku wrzesnia wiec juz kawal czasu temu. kurde cały czas mysle nad ich obcieciem;/ bo ja juz wszystkich odrzywek uzywalam nawet drozdze z jajkiem na głowe;p i nic;/ peruki bede mogla robic niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa jesli je obetniesz to automatycznie się troche wzmocnią więc możesz sprobowac;) Co za ciul* . Maja przywiesc nam wegiel i Ojciec czeka na podwórku.Opiernicza wszystkich bo gnoje zatrzymuja sie przy bramie i im mówi,ze maja odjechac to oni na ojca z pyskiem,ze gdzie oni maja zaparkowac a tata im na to,ze go to gowno obchodzi i nie maja go wkur** bo zadzowni na policje . Normalnie zabic to mało... najlepiej stanac tam gdzie odgarniete bo na nogach sie lazic nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE........radzimy sobie swietnie, uklada nam sie tez super, mamy wszystko czego nam trzeba....;) mieszkamy sami.......od nich NIGDY nie dostalismy niczego...bo po co jak wszystko mamy....glupia mentalnosc.... Moi rodzice a jego rodzice to dwa rozne swiaty......az czasem zastanawiam sie gdzie tacy ludzie jeszcze sie uchowali......:O....... a co do wlosow to juz tak jest ze w ciazy strasznie wypadaja....i tego nie zastopujemy. Jedynie to odzywki nam zostaja. Tak samo po cesarce ponoc strasznie leca....od znieczulenia....ale tak tylko slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE przepięknie :) małe arcydzieło. ILOSIU Ja już nie raz pisałam, że włosy mi strasznie wypadają, dopiero od jakiś 3 tygodni nie wypadają. Wlosy wypadały mi od dwóch lat, straciłam ich 2/3, przeszłam przez sztab dermatologów, miałam iśc do trychologa, ale zaszłam w ciążę. Najlepiej polecam szampon i odżywkę PHARMACERIS, mam ją od 1,5 miesiące i jest ok. Szkoda kasy na vichy, la roche... mnie nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sobote była u mnie kumplea ma roczna core i mowila ze wciazy wzmocniły sie jej wlosy bardzo a zawsze miala i ma takie ciut 5minut jak ja to mowie bardzo malo kipesko to wyglada;/ i po ciazy wypadaly jej garsciami az sciela sie na chlopaka prawie bo by łysa była wiec moze ja odwrotnie teraz łysa a po ciazy burza lokow;p heheh tuethe no niedziwie ci sie;/ ze sie wkurzyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie;) zjadłam sobie toffifee:) Chciałam umyć wlosy a tu dupa wody nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tort boski:) Że ci się tak chce:) Dobrze że nie mam cisnieniomierza bo by mi pewnie pokazał 200/200:D:D:D gazownia zaaltwiona można tak powiedziec tzn zadzwonione pani zbyt miła nie była jak jej powiedziałam o co chodzi i wyobraźcie sobie że po pół godzinie od mojego telefonu poszłam sprawdzić licznik a on się w ogóle nie kręci:/ nie wiem o co chodzi jak sie woda grzeje i kuchenka włączona:) Ale M mówi że się nie ma co denerwować bo sie i tak nic nie zwojuje i wiem że ma rację tylko mnie to wkurza bo wiem że się mnei robi w bambuko:/ do szkoły na 15.30:D ohhh tez będzie jazda :) chyba sobie pojade na mc flurry jak miska na judo odstawię żeby sobie osłodzić ten dzisiejszy dzień:D:D:D a moja teściowa się nie odzywa bo jest za granicą teraz ale wczesniej sie też nie odzywała pytała czasami jak się czuję i stwierddziła że na chłopaka chodze bo brzuch mam jakis tam :/ no ale jak się wierzy że czerwona wstążka przy wózku sprawia że nikt "uroku" na dzidzie nie rzuci no to co się dziwic że ekspert też ci powie po kształcie brzucha co ty tam masz w środku:D:D:D ale dobrze że się nie odzywa bo same bzdury gada:D:D:D a ojciec M to sie nawet do niego całe życie nie odzywał jak się na ulicy mijali to M mu "dzień dobry" mówił a on uciekał taki tatuś:D:D heh no ale cóż niech sobe zyją jak chcą ważne że my szczęśliwi jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka az mi zrobilas smaka na hamburgera, kurczakburgera albo coś takiego... ale nie ma tak dobrze. Kartofle zjem ;P masz racje nie ma co się przejmowac innymi.. ważne,że jestesmy szczęśliwe z naszymi połowicami a reszta niech się gryzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D:D a widfziesz tuethe jak to jest:P:P:P ty nam ciagle tu podsyłasz jakies smakołyki i nas kusisz to teraz tobie ślinka poleci:D:D:) NIe no żarcik taki oczywiście ale mi się chce mc flurry z lionem :D:D:D idę zapiekanke ziemniaczaną wstawić do piekarnika :) bo potem nie bedzie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda każdej robi czymś smaki;) i dobrze przynajmniej każda coś wymyśla i pichci;) hihi;) no ale wkońcu któraś sie wkurzy i mnie zabije przez monitor;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zac to może cie nikt zabije ale krtań trochę ci któraś z zazdrości że takie pyszności robisz w końcu podgryzie troszke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choruje na ptysie;p i jutro jade z mama po zakupy i upichcimy same;p ihih tuethe mi wbila te ptysie do głowy az czuje ich smak;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabić to cię nikt nie zabije ale krtań to ci któraś w końcu z zazdrości że takie cuda pichcisz smakowite podgryzie troszeczkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka pewnie masz racje;) albo jeszcze lepiej... utniecie mi łapy siekierka,zebym nic juz nie robiła i zebyscie mialy odemnie spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zjadła krem z pora ale nie chce mi sie robic, hehe;) normalnie zasypiam;/ przysnełam i podskoczyłam jak mi telefon zaczal grac, fajny ciołek ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja marchewkę? psi ,tym nas nie skusisz:D jakbys powiedziała że zjadłaś pączka, rogalika z marmolada posypanego cukrem pudrem , pizze , hamburgera no to może bysmy pozazdrościły ale marchewkę:D:D:D walczysz z pokusami czy lubisz warzywa?? jakis mam humor wbrew przypuszczeniom dobry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż w pracy, nawet nie chce myśleć, o której bidulek wróci :( Za oknem sypie, balkon mam zasypany, świnka wtulona w swoim hamaczku bo jej zimno, a Ja przez ta pogodę zasypiam :( leże w łóżku, pod kocem i nawet palca od stopy nie chce mi się wystawić. A wy mi tutaj smaku robicie na jakieś pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka okrutna jestes:P Suelen ja musze isc do sklepu po zeszyt do szkoły rodzenia bo babka powiedziałą,zebym sobie przyniosła a mi sie nie chce z domu dupy ruszyc. Mam nadzieje,ze zara woda wróci bo inaczej bedzie kiepsko bo o 16 musimy jechac. Heszcze pol godziny moge poleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivon1010
hej dziewczyny czy któraś z was wie może ile wynosi świadczenie w ING za urodzenie dziecka? składkę mam 45 zł, od dwóch lat??? proszę o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivon1010
no własnie nie chcą mi powiedzieć a ja zgubiłam ten ich wykaz jedynie ogę osobiście a nie mam jak jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jaką masz kwotę ubezpieczenia zbiorowego, polecam zadzwonić :) TUETHE nawet nie pomyślałam o zeszycie :/ my jutro idziemy na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×