Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tez mi sie to wydaje dziwne ale jesli uwaza ze nie ma takiej potrzeby to ja sie o to prosic nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem to bylo tak :wlazalam na ten fotel on mnie bada a ja tak z niechcenia mu mowie ze mu to dobrze bo przynajmniej cos tam czuje a ja nic nie dosc z jeszcze sie nie ruszal to jeszcze niewiele widac(jeszcze nie mialam takiego brzuszka)a gin mi na to "to jaki problem" wiec ja oczy jak 5 zl.kazal mi dac reke na podbrzusze wlozyl reke jak na badanie i nie wiem co zrobil chyba podniosl wszystko bo w rece poczulam na zrodku wewnetrznej strony dloni taka malutka kuleczke.uczcie mniej wiecej takie jakbys dala jedna dlon na gruby koc a od spodu druga reka wzila mandarynke i podlozyla pod ta na kocu. cudownie poprostu. teraz maluch juz w miare duzy wiec nie wiem czy sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina bardzo fajne te rzeczy co sobie kupiłas;) teraz sie dosladzam i wcinam toffifee- asz kurka ale to wieśniackie,ze to napisałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przymierzam do zjedzenia jablka tylko nie chce mi sie dupki ruszyc po nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj zjadlam 4 sztuki bo jak mi sie cos chce to sie zapycham jablkami plus to 4 zamszowe kartofle, 2 mandarynki chleb z pasta z makreli maslanke . dupsko mi rozsadzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wczoraj wieczorem udo swędziało i co sie okazało? roztepy mi sie tam robia, hehe. Chyba zjem 2 jabłuszko, hihi;) Dziewczyny czyzbyscie robiły kolacyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka jak tam faworki? zjadłas wszystkie,że aż Ci tyłek pękł?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sie porobiło:/ dopiero nadrobiłam:) no mężu Orli nie fajna sprawa :) Ja tam nie bede cie jechać i ci mówić że masz zawsze ustapić ani nie powiem ze masz rację ani co masz zrobić:) NIE ZNAMY WAS TAK NA PRAWDE TO SOBIE MUSICIE SAMI DOGADYWAC takie sprawy:) ja tam mam humory tez ale M mi to mówi potem i zawsze rozmawiamy i zazwyczaj przepraszam bo uważam że nawet jak jestem w ciąży i mam humory to nie mam prawa robić drugiemu człowiekowi przykrości:) I to się wsyztskich tyczy i mojego M i mojego syna i mojej teściowej co sobie tu na nia czasami popisze ale jej tego pewnie nigdy nie powiem bo nie wolno robic komus przykrości tego ucze moje dziecko i sama musze tego przestrzegać:) no ja baldachimu nie mam i mieć nie będę bo uważam że to siedlisko kurzu ale jak ktoś chce to niech kupuje nie moja sprawa:) Czy to znaczy ze nie moge juz z wami pisac bo jestem troszkę mniejszą wieśniarą?? Ale pisze o jedzeniu i jakies głupoty o przegryzaniu tuethe krtani to może sie jednak na jakis rodzaj wieśniary załapię:) heheh ORLLA ty wracaj tu szybko do nas bo sie niepokoimy. pogodzić się i już:d i nie wkurzaj się za bardzo na tego swojego mężulka bo wszedł tu i sie wyżalił może nie powinien bo to "babskie forum" i wasze sprawy ale na męskim to pewnie by mu powiedzieli żeby spier***aladł. więc wiesz .... może odpuśćcie oboje?? szkoda czasu i zycia na dąsy:) ale musi byc zdesperowany ze tu pisze przecież wie że sie pewnie wkurzysz no ale zaryzykował to tez to doceń:) a wiesz że mogło być gorzej?? mogłas trafić na jakiegoś co by cię bił albo by pił na umór albo by cię na prsawde miał w nosie a chyba jednak nie ma skoro tu napisał i walczy o ciebie szuka porady. więc wiesz to że byl głodny i nie obejrzeliście wózków no to trochę tak jak z tym moim Jasiulką co brudzi codziennie rano mundurek pastą. wkurzające przykre smutne przykre no ale nie aż tak straszne żeby nie móc wybaczyć:) buizole pozdrawiam i pisz czy juz ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wszystkie jestesmy wieśniarami bo tu piszemy;) a o moją krtań się już boje;P musze się pilnować;) Wiecie co? Mamy się teraz z czego ponabijać, hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka pustka?? gdzie wy jesteście?? M mnie zadziwia:) on sie zachwyca smakiem pieprzu;/ dosypał sobie przed chwila do zupy i mówi że takiego dobrego pieprzu to jeszcze nie jadł:/ I sprawdził sobie nazwę pieprzu żeby go sobie dokupic jak sie skończy bo mówi że taki dobry:/ Patrze na niego jak na wariata no bo jak się mozna pieprzem zachwycać:D:D:D a jak sie pytam o kolor wózka to obojętnie a jak o pieprz to ohhh uhhhhhhhhhh pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie każdy pieprz jest taki sam.. No ale wiesz lepiej,żeby zachwycał się pieprzem niż jakąs inna panienka prawda? No ja nie wiem gdzie te wiesniareczki uciekły... na pole to nie ta pora roku;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski no ja to chyba nie mam nic mądrego do powiedzenia i dlatego też będę wieśniarą. Napiszę że mam doła i nic mi ise niee chce:( a na fotelu ląduję co wizyta, bo doktor sprawdza czy szyjka jest twarda i się nie skraca. Sam mi mówi "super, szyjka w porządku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam pytanie może któraś wie czy możemy pić wapno w ciąży ... bo kupiłam dziś sobie gruszkę i zjadłam ją i dostałam uczulenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika dlaczego masz doła? przez pogodę? Stało się cos? Gula ja słyszałam,że nie można ale kiedyś dziewczyny o to zapytałam i napisały,że można więc jak mi się przypomi to pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za baba u majewskiego jest? Bo Figure znam ale nie mam pojęcia kim jest ta druga. M tez nie wie i sie mnie pyta kto to a ja nie mam bladego pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh gula pewnie możemy jak wszystko z umiarem:)a wysypka no cóz bywa:D:D:D taaaaa panienki ...on jest spaczony i tylko mulatki bierze a że znamy tylko jeszcze jedną oprócz mnie to spokojna głowa:D:D:D:D no jeszcze ewentualnie chinki tak napisał w wypracowaniu w gimnazjum że jego żoną będzie chinka mamy je gdzieś do dziś:D troche mu nie pykło ale cóż... wyczytałam ostatnio na jakims forum że jak dziewcyzny kupowały wózeczki to że się targowały i że na murze na przykład utargowały rabaty jak brały z fotelikiem po 300-400 zl to bardzo dużo to raz a dwa że mi by do głowy nie przyszło żeby się targować no ale widać że to skutkuje to też tak zrobię:) może akurat:)ach i pisały że największe upusty dają na stronce tego sklepu dino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, takie tam, chyba mam za dużo wolnego czasu, mąż ciagle poza domem, nudzę się , dzień do dnia podbny, zimno na dworzu, łeee, chyba sama nie wiem czego chcem:( źle śpię, mam napady złości i na kim sie tu wyładować? przecież nie na moich dzieciach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ale się uśmiałam Suelen wieśniaro dobrze że mi odpowiedziałaś bo ja wieśniara która również kupiłam baldachim nie wiem co można a czego nie :) Wiecie co, to zabawne że znów ktoś chce nas obrazić myślą że my się obrazimy ,a my to mamy w nosie bo wiemy jakie jesteśmy naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faworków pojadłam owszem,tyłek ok.Zaprosiłąm sobie Siostrę na faworki i pierożki od razu wzieła dzieciaczkom.potem zmusiłam mojego Chłopine żeby mnie do sklepu zawózłi tak mi zeszło jakoś. Co do podnoszenia i pokazywania dziecka,to nigdy nie słyszałam .Też tak chcę!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka jestem ale do końca nie wiem na co bo testy przypadały mi do zrobienia teraz jak byłam w 3m-c ciąży i odmówili mi zrobienia.Wiem że jestem uczulona na koty bo buchnę i mam katar i oczy mam czerwone i co jest zabawne to na alkohol też od razu mam katar.A od roku zawsze rano i pod wieczór mam katar jakbym była przeziębiona ale w dzień jest ok i to tyle.A dziś zjadłam tą cholerną gruszkę ale umyłam ją a i banana i po jakiś czasie dostałam na twarzy plamy.Kurcze myślę że to po tym owocu a nie ten rumień dziecięcy co pisałam wam że siostrzenica miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja sie nigdy nie lubiłam targowac. Za to mój Tata tak... Manika,zeby urozmaicic sobie dzien to wlasnie pieke choc zaczyna mnie to juz meczyc bo plecy mi wysiadaja. nie wiem może znajdz sobie jakieś zajęcie, chocby robienie na drutach... I tak nie wiem kto to magda mielcarz:P koncowke brzyduli oglądałam ale zadnej Juli nie kojaże;P a ja tez mam baldachim i jestem wieśniarą w 100 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nigdy nie slyszałam,zeby ktos miał uczulenie na alkohol;p a zniknęło Ci to? oby to bylo z gruszki a nie ten rumień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być puchnę a nie buchnę :) A wapna jeszcze nie wypiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×