Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Mówisz jak mój M hi hi :) Dobra wózek już mam ,łóżeczko też mam i 1 pościel .Powiem ci że przeraziło mnie jak przeczytałam że od nowego roku buty i odzież dziecięca wzrasta z 7% na23% .Trzeba będzie już większość rzeczy kupić już w tym roku ale skąd tu kasę brać.Ciekawe czy nam pensję też podwyższą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na suwaku zobaczyłam że została mi równo 100 do porodu ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA gratuluję studnióweczki!! wreszcie wróciłam, zaszliśmy na chwilę do mojej mamy i do K. rodziców i tak minęło 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszystko drożeje... nic na to nie poradzimy. My nadal takie pieniądze będziemy dostawac jakie dostajemy teraz. ahh Polska. Mi teraz szkoda pieniedzy na bluzke za 40 zl a co bedzie w przyszłym roku... chyba nic sobie nie kupie:P Julci będę musiała obojętnie ile kosztowac bedzie bo na dziecku się nie oszczedza;) zrobiłam Mężowi kanapki. Ma pól godziny,zeby wrocic. Spozni sie chociaz minute to idzie glodny spac. jestem okropna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zobaczysz jak teraz bedzie ten czas leciał;) Nim się obejrzysz a to będzie dzień do porodu. Nasza Suelen wróciła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Suelen już się martwiłyśmy gdzie ty jesteś :) Odebrałaś w końcu moją pocztę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u mamy objadałam się pysznym ciastem, a potem u teściów objadałam sie grzybkami marynowanymi :D TUETHE rozumiem, bo mnie samej na siebie jakoś szkoda pieniędzy, bo zaraz myślę co mogłabym Natusiowi kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula my się zamartwiamy a Suelen zapewne zajadała sie smakołykami najpierw u Mamy a potem u Teściowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! miałam racje;) Widać Suelen,że nie tylko ja taka jestem. Jak pomysle co moge kupic Julci za pieniadze,ktore bym wydała np na bluzke to odrazu zmieniam kierunek i ide do sklepu mama i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak podstawiali mi takie smakołyki to nie grzecznie byłoby odmówić więc z grzeczności jadłam ;) Co do kupowania to np. na Kamila nie szkoda mi, tylko na siebie trochę to dziwne.Teraz najważniejsze sa potrzeby Natusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to my we 2 jestesmy takie głupie, hehe;) Ja Michałowi kupie wszystko co chce a sobie potrafie odmowic mimo,ze bardzo coś chce miec. No tak jeśli postawia jedzenie przed nosem to trzeba zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocili bo slysze samochod. tak czy siak dostanie ochrzan bo na ostatni moment jak zwykle przyjechali. Swinie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no... widzę, że rozumiesz mnie co do jedzenia :) a moja mam zrobiła takie pyszne ciacho roladę z bitą śmietaną i owocami, aż wstyd pomyśleć ile kawałków pochłonęłam. Czyli dobre z nas żony i mamusie :) myślę, że to instynkt tak działa i ciężko będzie mi to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA to nie dobrze :( może ją przewiało, a masz jakiś amol lub olejek kamforowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja juz od dluzszego czasu mysle,zeby zrobic rolade ale boje sie ze mi nie wyjdzie bo nigdy nie robiłam... Gula spacerowała dzisiaj gdzies? Zapewne ją przewiało. Ehh się wkurzyłam. "przecież północy jeszcze nie ma wiec o co Ci chodzi" to mu powiedziałam " najlepiej wrocic 2 minuty przed czasem na odpierd**" no i potem ochrzanilam brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jedno i drugie ale zbytnio nie wiem jak to użyć. Zadzwoniłabym do mamy ale pewnie śpi .Kiedyś miałam krople do ucha ale nie wiem gdzie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzesz malutką watkę zwijasz taką kulkę, aby zatkać ucho, ale żeby troszkę wystawało, nasączasz 2-3 kropelkami olejku i wkładasz do ucha. Mała musi w tym spać, rozgrzeje jej i będzie rano wszystko ok :) Mój siostrzeniec regularnie ma zapalenie uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wiedziałą co mam zrobic z bolącym uszkiem. Suelen dobrze,ze wróciłas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suelen idę jej zrobić i położę się z nią na troszkę aż zaśnie no chyba że ja szybciej zasnę :) Miłego gawędzenia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie skłamię jak powiem, że Kacper miał ze 100 razy bolące uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok uciekam spac bo mi plecy wysiadaja;) Gula mam nadzieje,ze córke przestanie boleć uszko... śpijcie dobrze Kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już taka godzina... słodkich snów dziewczynki, Ja także zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, jejku dziewczyny jaka jestem chora, cala noc sie przewracalam z boku na bok. Wlasnie wypilam mleko z miodem i czosnkiem i jestem cala mokra. Widze dziewczyny ze juz prawie wszystko macie pokupywane, ja tez musze sie wkoncu zebrac na zakupy. Dziewczyny ktoras z was kupowala w sklepie butelki Tomme Tieppe?- niewiem czy tak to sie pisze. Jesli tak to w jakim? Moj M bedzie jechal do PL to by mi siorka kupila. Ewka-wspolczuje bezsennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) GULA jak tam córeczka? KAT przykro mi, że jesteś chora :( uważaj na siebie, mam nadzieję, że leżysz i się wygrzewasz? jak masz katar zrób sobie inhalację z gorącej wody i np. amolu, olejku miętowego lub soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie TUETHE? nie wierzę, że śpi, pewnie coś pichci od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja już długo nie śpie:P robie gulasz na obiad, hihi;) tak mi Puszek zrobiła smaka,że musze go zrobic;) Powadziłąm się już dzisiaj z Mężem, popłakałam sobie, przeprosiłam i juz mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynka z ciebie :) najważniejsze, że z mężusiem jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się nie potrafimy na siebie długo gniewac;) Tyle dobrze bo po chwili się przepraszamy;) Suelen wyspałas sie? Mnie tak plecy bolą,ze szok. Ja juz nie wiem jak ja mam spac,żeby rano nic mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×