Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Fajna ilość Ci wyszła;) Nie kazałam tylko poradziłam;) z syropem malinowym napewno tez dobry:) Jak mnie wkurza te nowe ocenianie w skokach narciarskich;/ przez nich Małysz spadł o jedno miejsce, grrrr;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Znów pierniczki wrrrrr :) Tuethe dostałaś moją pocztę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzam. Gula u mnie w carrefurze nie bylo tych pieluch tetrowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja kocham pieski;) ahhh ;) Zjadłam kawałek ciasta i Juleczka skacze mi w brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja dziś cały dzień poza domem ... nie wiem czy nie przegielam... :/ ale musiałam jechać kupić buty, bo nie uśmiecha mi się chodzić w adidasach po śniegu i kupiłam nawet fajne :) no a jak już byłam na zakupach to jeszcze 3 tuniczki nabyłam i nową bielizne i jakieś korale, kolczyki... no ogólnie jestem zadowolona a i jeszcze leginsy takie grubaśne :) a dziś brat ma mi przywieźć tą tunikę ciążową którą na allegro kupiłam, ciekawa jestem jak wygląda i czy tak ładnie będzie na Mnie leżeć jak na tej pani ??? :P No a jak wróciłam do domu to się okazało, że lodówka pustkami świeci, noi pojechałam do almy, miałam kupić tylko pare rzeczy na obiad a ja jeszcze jakies owoce, i jakiś sok i jogurciki i to i tamto, i nie mogłam unieść siat... no to zamówiłam taxi i za 7 zł wróciłam do domku... a jak wróciłam to moja mała koniecznie chciała wyjść na polko i wyszłąm z Nią na 25 min spacerek... wróciłam i jestem... mogę gotować :) dziś barszczyk biały :) ale się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia bardzo fajne zakupy;) cieszy jak sobie coś się kupi? :) mi M chcial cos kupic ale zaplacilismy zaliczke za wozek i lozeczko i stwierdziłam,ze nic mi nie ma kupowac. przypomniałas mi,że nie kupiłam sobie owoców:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mi sie cos chce i sama nie wiem co...najlepiej to wszystko naraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że dawno nic sobie nie kupowałam, ostatnio to w sierpniu spodnie ciążowe... a dla synka już mam dużo rzeczy więc mój Ł powiedział żebym wzieła kasy ile chce i moge zaszaleć... bo mi też sie coś należy :) ale teściowa będzie wściekła... hahaha zaraz będzie mówić, że gatunek do dupy, że poco mi to, że nie macie kasy a Ty ubrania kupujesz... a i tak nigdzie nie chodzisz... no ale na uczelnie to musze wyglądać jak człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja sie tam narzarłam a bym jeszcze cos zjadła, to jest nienormalne;P Andzia Teściową się nie przejmuj. Mąż pozwolił to czemu nie zaszalec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nom ale Andzia nie ma co sie tesciowa przejmowac....ja do swojej ostatnio przestalam jezdzic jakos nie mam ochoty wysluchiwac ciagle tego jaka ona jest chora....moja mama jest gorzej chora niz ona i zapierdala i sie nie uzala nad soba choc jej na prawde nie wolno sie przemeczac...a tam z tymi tesciowymi...ja o swojej do pewnego momentu mialam dobre zdanie...ale teraz to sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jak chcesz to jutro się przejdę i jeśli jeszcze będą to ci kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia tak to juz jest z tymi Teściowymi;) nie no Gula nie musisz, szkoda Twoich nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no niestety...ja ze swoja tesciowa to nigdy nie chciala bym mieszkac...chciala bym miec taka tesciowa jak mam mamusie swoja...to jest dopiero super babka:P kurde zjadla bym albo pizze albo jakas zapiekanke albo golabki albo juz sama nie wiem co...wszystko mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizze mozesz zamowic:P zapiekanke zrobic, taka ziemniaczana, wrzucasz wszystko co masz i za pol godizny gotowa a z golabkami to juz troche roboty, sama bym zjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to żaden problem ruch mi się przyda.Wrócę do was za godzinę pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli Ci się chce to dzięki ale pod jednym warunkiem... powinnaś sie domyślić jakim:P A mój znów mnie zostawia. ida w rpg grac. Powiedział,że moge isc z Nimi ale co ja tam bede robic.. wole z Wami popisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena-Anna
Witajcie dziewczynki :-) Wlasnie pomyslalam o Was .... jak sie czujecie,jak spedzacie weekend ..??? Ja jestem po czesci zmuszona ogladac "sport" z moim mezem Popijam goracy poncz przegryzajac orzeszki slone z czekolada ... ladna mieszanka :-) Jestem teraz 25 tc i mam 5 kg wiecej czuje sie jak mala krowka ..:-) Moj maz mowi na mnie "paczus" Zycze Wam milej soboty Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena-Anna ja mam lenia i kompletnie nic mi się nie chce;) A co Twój Mąż oglada?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy sie wszystkie podziałyście?;> Tylko mnie Mąż znów zostawił?:P Byłam z psem na podwórku... musiałam iść sprawdzic temperature bo tak zimno tam jest... -13 stopni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Tuethe - mnie tez zostawil, poszedl znowu grac ;-( caly dzien na kompie siedzi, obiad zrobil, a tak to gada na skype albo gra albo filmy sciaga, a za chwile przyjdzie no nas kolega mojego bo boks beda ogladac - maja nadawac w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ahh te chopy... nie lubie boksu. Włączyłam sobie tvn bo leci tam 2 tygodnie na milosc. Widzialam to juz wiele razy ale trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz i ja...bylam sie wykapac i do pieca dolozyc....bo kurde by mi zgaslo...cos dzisiaj tutaj pustki no nie?ciekawe gdzie te kobitki wszystkie sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek działa;) Tysia Męzowie pewnie w domu wiec się zabawiają;P a ja sobie podgrzałam.... a nie bede pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×