Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Suelen olejek zadziałał ucho przestało boleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to super,że córcie już nie boli. Ta nasza Suelen to niezastąpiona jest;) Zawsze coś dobrego poradzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tuethe zrob wiecej tego gulaszuuuuu dziewczynki mam w pasie 100,wczoraj mierzylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek robie go dużo;) Taki wielki kawał mięcha pokroiłam;) Ja właśnie etraz z ciekawosci mierzyłam sie w pasie... w srode miałam 90 a dzisiaj mam już 92 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie jak mala swinka, spuchniete nogi rece, twarz, rozowe policzki ;-) jak chodze to sapie i dysze, mam broblemy z oddychaniem, boli mnie kregoslup i szyja, a to dopiero 6 miesiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja jak narazie nie puchne ale już zle mi się oddycha, jak gdzies ide to szybko się męcze i sapie jak stara babcia:P kręgosług to mi daje popalić i do tego te żyły... nie moge na swoje nogi patrzec bo na nich najwięcej mi wyskakuje:P Brzuszek mam mały ale juz ciężko mi się chodzi no ale co się dziwić zawsze był płaski a teraz odstaje;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA bardzo się cieszę, że z uszkiem jest już dobrze :) TUETHE ostatnio spanie jest dla mnie trudną czynnością, bolą mnie boki, jak się przekręcam to jakoś mnie ciągnie, nie mogę sobie znaleźć wygodniej pozycji. He he... czuję się przydatna dla was :) ale Ja to wszystko wiem z doświadczenia :) Zaraz zbieramy się na obiad do teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to masz z tym spaniem tak jak ja. Dzisiaj to się co chwile obracałam i marudziłam pod nosem;) Mój gulasz gotowy ale,że jedliśmy sniadanie o 11 to poczeka sobie do 14 i smaki się ładnie przegryzą:) Bardzo dobrze,ze jedziecie do Teściów na obiad... Ty nie mozesz teraz przy garach stac. A jak dostaniesz jakeiś smakołyki to pochowaj po kieszeniach dla nas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam sobie w ogrodku pochodzic, mielismy pojsc na spacer ale ja nie dam rady....moj znowu gra, zaraz zabieram sie za choinke, wczoraj mialam rozkladac ale nie mialam sily, dzisiaj Robi bedzie mi pomagal ;-) zaraz ide go oderwac od kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to ja spaceruje sobie po domu bo nie chce mi sie ubierac i lazic po podwórku:) Mój kończy kółka na hełm więc mu nie przeszkadzam... zreszta zaraz będą skoki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tutaj jak nigdy... A ja znowu cos robie tylko nie wiem czy mi wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co taka mała aktywność tutaj :) wróciłam od teściów i żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wszystkie pewnie gdzieś wybyły;) Tylko ja taki borok siedze w domu:P A jutro o 13 musze byc w szkole rodzenia a tak mi się nie chce bo wyjde stamtąd po 18:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kurcze nie pisałam wczraj i dzis a tu tyle do nadrobienia:P Kupujecie misie od allegro na rzecz fundacji tvn?:) http://allegro.pl/my_page.php?uid=1680 byliśmy znow w sklepie z wozkami i dosyc spodobał nam się taco jumper w okolicy koło tysąca na allegro, ale trochę ma negatywnych opinii ech, kiedy my się wreszcie zdecydujemy na jakiś wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja wlasnie wrocilam od mamy bo juz mam dosc siedzenia samemu w domu....wlasnie cos nas malo dzisiaj pewnie kazda gdzies pojechala...nawet fajna pogoda dzis byla u mnie...sloneczko swiecilo...i gdyby nie wiaterek to niebyloby tak zle:) a Ty Tuethe co znow pichcilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja mam zamowiony wózek taco warrior. Czytałam rózne opinie ale tak naprawde kazdemu zawsze cos nie będzie pasować. Tysia myśle czy Was troche podenerwowac i sklepić za jakiś czas zdjecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zeby nas slinka znow pociekla?heh oj Ty niedobra....jejku mam jakis chujowy dzien...M mnie wkurwia od samego rana...aj tam...szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki od piątku robiliśmy małą rewolucję w naszym mieszkanku i szykowaliśmy kącik dla malucha.Wiem że nie wolno nam się przemęczać ale nie mogłam tak bezczynnie siedzieć i trochę pomagałam. I niestety ledwo chodzę, nocy nie przespałam tak mnie plecy bolą. Ale już wszystko mamy gotowe. Posprawdzałam ubranka i nic już oprócz pieluch i kosmetycznych rzeczy nie kupuję. A nie wiecie czy na kosmetyki dla dzieci ten vat też ma być większy ? jus ja w zeszłym roku kupiłam misia i Julką ją nazwaliśmy i to był jakiś znak, teraz siedzi i czeka w pokoiku na dzidziusia ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS mnie się bardzo podoba tako jumper, jest bardzo podobny do Atlantica, koła, rama, gondola :) dla mnie super i wielka ilość wzorów do wyboru. FONIA vat na wszystko powiększają, z 22 na 23%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia przynajmniej znowu sobie dobrze pojecie;P Fonia to teraz odpoczywaj! Ja sie zastanawiam gdzie łóżeczko wstawie, to jest masakra. Jeden stolik chyba z pokoju wywale a ejsli nei to bedzie na srodku pokoju stac. Nie wiem jak to z tym vatem jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuthe my mielismy wieksze "straty" bo jedna szafka poszła aut i fotel ;-)) no ale czego się nie robi dla potomka ;-) kurcze to może powinnam się wyrobić przed świętami z tymi zakupami, tylko ze ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
produkcja postow jak zwykle megaaa;p ja to ogulnie kiepski dzionek mam dzis lezałam cały czas z kotem na kolanach hihi i sie grzałam:) teraz wstawiłam zapiekanke do piekarnika i czekam na kolacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa ja cały dzień chodze w bluzce co spie. Jakos denny ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra i ja tez bez stanika ze zwisami hiih;p ale teraz musze wyjsc szybko tesciu dzwonil ze ma pilna niespodzianke;p a ze kierowca tira i zaraz w trase myka to jade;p dobrze ze to tylko 10minut drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko ja taka straszna jestem, hehe;) Napisz potem co to za niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde ten dzisiejszy dzien jest beznadziejny....kurde dopiero 21 a mi sie juz buzia drze....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinka ubrana ;-) film ogladniety, zestaw z mc donalds zjedzony ;-) po kapieli, czekam az mis sciagnie nastepny film Lustra widzialyscie?, poszalalam na ebayu i kupilam troche ubranek Kasi ;-) tuethe a gulasz smakowal? ale mi sie chce tego ciastka co zrobilas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×