Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wszystkie brzuchatki uciekly pieka, gotuja........... stroja choinki, tuethe gratulacje z zakupow..... betty - napewno zdasz suelen - bez komentarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty troche to skomplikowane;P Suelen nie przejmuj sie! jak nie chce jej sie nawet wyprac to niech sie wypcha. Co za dziwna dziolcha;/ Gadałam z Bratem... pożyczy mi kase, uff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie czego sie dowiedziałąm? Kot od szwagierki jest chory i jak narazie nie wiadomo co mu jest. Mąż ma za 12 dni urodziny i powiedziałam Mu,że ma im powiedziec,że jesli do tygodnia nie wyzdrowieje to nie chce zeby do nas przyjezdzali bo kij wie czy czegos nie złapali od tego kota. Wole nie ryzykowac bo co bedzie jak się okaże,że cos na mnie przeszło? Nie chce zeby Julce sie coś stało... wole wyjsc na histeryczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE nie ma co ryzykować, lepiej niech zostaną, a zresztą chyba sami powinni na to wpaść, że jesteś w ciąży i podatna na różne choroby. A 12 dni to i tak mało na wyzdrowienie, bo nie wiadomo ile czasu da się przenieść to coś. a Ja właśnie skończyłam kąpać, suszyć i czesać moją świnkę :) teraz jest piękna, czysta i pachnąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a świnke się kąpie? hehe;) Oni są tacy,że uważają że ich kotek jest okazem zdrowia, nic nie dadza na niego powiedziec. Wszyscy im tłumacza,że przez kota mają te problemy co mają a oni,że maja sie od ich kota odwalic. wcinam tortilla chips firmy carrefur z dipem meksykanskim;) Troche pikantne ale bardzo dobre. Dip zawsze robilam sama ale mi sie dzis nie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wyszlam na chwilke na dwor i tak chwilke postalam i pogadalam z sasiadka i tak zmarzlam ze szok....ja pitole jak zimno sie robi....kurde samam w tym domu nawet nie mam z kim na spacer wyjsc bo M ciagle nie ma bo na 2 robi...aj tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją kąpię ona to lubi, a dzięki temu wiem, że jest czysta i higiena zachowana :) Ci ludzie nie są do końca normalni, a Ty lepiej unikaj kotów. Pies to pies ona są czyste, ale koty obce, Ja bym się bała. Czyli dogadzasz sobie troszeczkę :D jedz, ja mam dip serowy w szafce (w Biedronce kupiłam) podgrzany z tortilkami jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja wcinam taki nie podgrzany;) Dobre sa tortille jak posypie sie serem i chwile potrzymie w mikrofalowce ale nie chciało mi się dupy ruszyc do kuchni;) Tysia wypij ciełą herbatke z cytrynką dla ogrzania organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie odgrzalam kartofelki na patelni.nic ostatnio mnie nie cieszy .blee jaki daremny ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie cieszy Cię,że wysprzatałas w domu i masz juz czysto i ladnie? przywezli wlasnie krupnioki i cała reszte.. mam co jesc bo głodna jestem. Suelen sprawdz e-maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, niebylo mnie od wczoraj wieczorem i niemoglam was nadrobic tyle naprodukowalyscie, dziewczyny ale smaka robicie tymi pysznosciami. Leze w lozeczku bo mnie to przeziebienie niepuszcza, teraz cos mnie piecze w klatce piersiowej boje sie zeby niebylo zapalenia oskrzeli. Ktoras pisala ze smaruje sie spirytusem zeby wygrzac.Wolno uzywac cos ze spyrytusem? mam amol i niewiem czy moge. Poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaat34 wydaje mi sie ze nie wolno nic ze spirytusem bo spirytus sie wchlania przez skore i dostaje do krwiobiegu. kiedys byl na ten temat program ale to juz wasz wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat mnie jak strasznie boli głowa to smaruje amolem. W aptece mówilam,ze jestem w ciaży i ze chce cos na boł głowy ale nie tabletki i dali mi wlasnie amol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyparz sobie nogi w goracaej wodzie i soli...moze to cos Ci pomoze...mi pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak myslalam ze niewolno, dlatego pytam bo ktoras pisala ze uzywa. Juz mialam nadzieje ze bede mogla ta cholerna noge posmarowac. Dam rade bez. wiem ze odrobinka nie zaszkodzi dzidzi, tez kropelka nacieram skronie jak boli, ale jeszcze jedno dziewczyny- jak myslicie? mozna wdychac krople Olbas na katar? Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat ja nie wiem co to jest olbas wiec Ci nie pomoge... Sonka ja wczoraj zjadłam chlebek z patelni ale z odrobiną sera i posmarowany czosnkiem.. mm;) a teraz zjadłam troche kartofli z krupniokiem, dobre było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestetynie mam w domu czosnku ani nawet sera wszystko sie skonczylo. a mezus w pracy do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak sie Was czyta to nie mozna nie jesc bo slinka sama cieknie:P juz sama nie wiem co mam jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam przed chwila od ojca 2 kostki gozkiej czekolady normalnie chojny jak niewiem . jeszcze w rekach przyniosl zamiast na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. czemu mi wykropkowalo wyrac chojny od chojnosci glupie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszalal... ja nie cierpie gorzkiej czekolady. Musze skosztowac moje ciacho co wczoraj zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorem. Pierniki upieczone,udekorowane,dziewczyny już wyslałam do domów.Posprzątałąm i jestem. Kobietki ,nie miałam pojecia ile to radości dla dzieci. I sprzątania dla dobrej ciotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam dlaczego wykropkowali... przeciez chuj się pisze przez u a nie ó a chojny przez o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka i ile Ci miejwiecej wyszło tych pierników? Oj dzieci napewno miały uciechy;) jaki zrobilas lukier?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
198szt.Każde dziecko zrobiło po 50 ,a ja 48. Lukier zrobiłam jak kazałaś.Podzielłam na dwie cześci i do jednej dolałam troszkę syropu malinowego.Jedna dziewczynka przyniosła gotowy,taki mlecznobiały Ale dekorowanie to nie były żarty.Wyciągnęłam im wszystko co miałam.Stół o tym luksze szorowałam szczotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×