Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ILOSIU prawie każde imię jest piękne, ale ja stawiam na OLĘ (moja siostra ma tak na imię), piękne jest także POLA i NATALKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brukselko :) mamy prawie ten sam termin...ja 14.03...i też będziemy mieć Emilkę (na 90%)...napisz więcej o sobie, dopisz się do tabelki i może pochwal sie fotką swojego brzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ruchów...to czasem czuję takie delikatne jakby kopniaczki, czasem mam wrażenie,że mała zmienia pozycję i cały brzuch mi faluje....a czasem widać jakby rąCZKĄ lub nóżką pod skórą przesuwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja tez niedawno wrocilam do domku....wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:) brzuszki sa sliczne:) a co do tesciow to moi tez tylko dzwonia lub przyjada jak czegos chca...ostatnio przestalismy jezdzic do nich bo ja poprostu nie chce...to jest tylko pytanie "co dzieciaczki nie przyjezdzaja" to ja mam ciagle jezdzic przepraszam bardzo...a i witam nowa kolezanke:P jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imienia to mi sie Lenka i Amelka podoba no ale pewnie duzo teraz bedzie dziewczynek z takim imieniem choc ja swojej Niuni i tak chce Lenka dac na imie:P a co do ruchow to kopie i czasmi jakos tak dziwnie sie ulozy ze az mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszczejakiś czas temu czulam mocniejsze ruchy, teraz maly chybzy caly czas plecami w moja strone bo dczuwam kopniakijakby w srodkod strony krzyza ibardzo czesto calkiem dole, takze pewnie tak lezy ale eż może by przzną to, że mam łożysko głównie na ścanie pzedniej a to może oraiczać wyzuwanie ruców:) wsunęłamcałą czekoladę z orzechami i pójdę chyna nałżyć sobie sałatkibo mam ochotę jesczze żeby co zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)........świętokrzyskie......1.03.1 1.....M...Adrian Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11..K...Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia?... mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon daria2010(31)........warszawa.........06-03-2011..synek(3 7)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 git(23)................kuj-pom ..............9.03.2011..synek Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....10.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M... Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Migotka8765(18)......małopolskie........17.03.2011...Bar tuś Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.....M....Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia Ania.Minia.83..........Warszawa..........23.03.2011 J Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11...córeczka ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córcia Tysiaaa(21)..............mazowieckie......13.03.2011...co rka...Lenka biedronka1985..........Warszawa.........17.03.2010 córka ...Joanna brukselkaa.........Gliwice............13/03.2011....córcia.....Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to teraz troche o sobie :) jestem z Gliwic, mam 29 lat... to moj pierwszy dzidziulek ale mam nadzieje ze nie ostatni :) Jestem miesiec po slubie Inwazja - dzieki czuje sie bardzo dobrze... gdyby nie rosnący brzuszek to mogłabym zapomniec ze jestem w ciąży :) Ruchy czuje juz od 20 tc... na poczatku w dole brzucha a teraz bardziej w głebi, poniewaz mała juz się przekreciła. Teraz to troche przypomina potezne burczenie w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez rzadko jezdzimy bo jak wracam to potem noc mam z glowy ze zlosci.......NIGDY nie moge spac spokojnie a teraz wiadomo ze nerwy nie sluza;) Wszystko moze byloby inaczej gdyby moj mezus mial czasem ciety jezyczek a nie udawal ze wszystko jest ok i nie ma problemu:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brukselko:) ale naprodukowałyście, ale jutro nadrobię, w pracy w chwilach luzu:P Jestem własnie po wizycie u gina, zapytałam się o to liczenie ruchow Maluszka jak to się ktoras z Was pytała. Powiedział tylko aby było aktywne w ciągu doby, a liczy się dopiero od 30 tc. Zobaczył tez moje wyniki moczu i krwi, są ok, a ja na pocz myslałam ze ciała ketonowe w moczu to zatrucie ciążowe:P Ale i tak potem jak zmierzyłam ciśnienie to miałam 93 na 53 czyli niziutkie. A dzis w gabinecie 100 na 70, ale powiedział że skoro nie mdleję to jest ok. Zapomniałam się zapytac tylko o ten cholerny bol w pachwinach, chodzę jak ślimak, jeszcze te zaspy i nie moge normalnie butow zalozyc:P A w sobotę 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem u mnie jest ten sam problem...ja rozumie ok rodzice rodzicami ale czasmi tez przeginaja...to przeciez mozna im cos powiedziec ale lepiej nie no bo po co nie....i dlatego ja wole tam nie jezdzic...mam juz dosc udawania ze wszystko jest ok...ja im juz dawno im powiedzila prawde prosto w oczy ale juz nie chce robic mezowi przykrosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem napaliłam się na tą choinkę przez Ciebie:D, chyba tez wczesniej ubierzemy, a co tam trzeba sobie jakąs frajdę zrobic a zwłaszcza w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D przynajmniej swiatecznie juz bedzie;) a o ruchy to ja sie pytalam;) ...czy tez macie liczyc tak pozno jak ja czy wczesniej;) Tysia.....masz 100% racji:) .... Wpieprza!! mnie u nich duzo rzeczy, debilnych pogladow i glupich tekstow ale nie pozostaje mi nic innego jak pomyslec sobie ze sa zalosni i zyc dalej swoim zyciem....Jak pisalam kiedys......szkoda mi tylko mojego meza ze jego matka i ojciec sa tacy a nie inni bo on naprawde zasluguje na maximum dobra a nie kopania tylko po tylku.... Na szczescie to wszystko na co zasluguje znajduje u mnie i u moich rodzicow....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tak samo jest i u mnie...zamiast pomagac to oni jeszcze nam utrudniaja...i powiedzilam ze zadnych prezentow w tym roku im nie kupuje w tamtym roku tesciowej posciel kupilam tesciowi perfumy a zgadnijcie co mu z mezem od nich dostalismy?po dezodorancie fa i mydelku fa...duzo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA Dla mnie nr1 Tosia 2Nadia 3Ola U nas miała być Hania,ale drugiemu dziecku też siurak urósł.I nie możemy dojśc do porozumienia w sprawie imienia. BRUKSELKA Witamy,wsiadaj na nasz marcowy wózek :-) JUS ale masz niziutkie cisnienie.Jak Ty funkcjonujesz? ważne że z Niunią dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie kupujemy im prezentow bo od nich tez nigdy nic nie dostalismy......nigdy.....nigdy! ach....spisalam sie ale nie pokaze....szkoda wypisywac tutaj te wszystkie rzeczy....nie warto.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nom....ja juz czasmi mam pretensje do meza ze mimo wszystko on nic im nie powie...ale wiem ze jak ja mu tu tlumacze to jemu jest przykro....i juz sama nie wiem co robic w takiej sytuacji?jestem jestem a twoj maz ma rodzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka ja od początku ciąży mam takie ciśnienie jak JUS 100/70 czasem na 60 i zawsze połozna jak mi mierzy to pyta czy pani jest jeszcze z nami ;-))) widzę że większość panów tak ma, coś z tymi rodzicami. U nas jest tak że teściowa nie żyje i mój mąż moją mamę traktuje jak swoją a nawet jeszcze lepiej bo jego była niestety alkoholiczką . Jeśli chodzi o jakieś przytyki od teścia to ja jestem uważana w rodzinie za tą która nie boi się prawdy i zawsze w oczy powiem, także jak mąż ma coś z teściem to ja to załatwię ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i u mnie nadejdzie kiedys taki czas ze cos im powiem bo juz bedzie za duzo i nie wytrzymam:P o mam do was prosbe...mozecie mi poradzic co moge mamie kupic na imieniny?tylko musze sie streszczac bo te imieniny sa w czwartek a ja nie mam bladego pojecia co jej kupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam! Dupsko mnie boli! ze specjalistami tzn psycholog i ordynatorem zajecia szybciej sie skonczyly i 2 h czekalam na te prawidlowe ze szkoly rodzenia, po poltorej h Mąż do mnie dojechal i przynajniej mialam do kogo gębę otworzyc. Babka w kawiarence juz dziwnie sie na mnie patrzała. Dzisiaj była mowa o tym co nie możemy jesc,pic po porodzie przez 2-3 a potem powoli mozna zaczac jesc ale trzeba obserwowac reakcje dziecka. stwierdzilam,ze sam makaron chyba bede wcinac;P i dostalismy pudelka z czegos tam i jest tam szamponik, chusteczki do dupci, jakis poradnik, naklejka;) no i byly slodycze hihi:) Betty jak tam pierniki i ciastka?;) Ja tez marcówka troche chamsko zachowuje sie babcia Jaska, albo traktuje Go i kuzynke tak samo albo niech w ogole zadnemu nic nie kupuje... Czy nie byliscie w Poznaniu z Jaskiem na jakis zawodach? bo nie wiem czy dobrze pamietam? Ilosia ja oczywiscie napisze Amelia a na drugim miejscu z tych imion co napisałas to Weronika, Natalia i Wiktoria. reszta odpada;) Kasia ja raz czuje delikatnie a raz porzadne kopniaki. Brukselka witaj;) Widze,ze nastęna kobitka ze śląska;) Suelen superowa ta bluzke dla Puszka znalazlas;) Fonia ja tez mam takie cisnienie, czasem 110/70 a czasem 100/70. Tysia a co Twoja Mama lubi? Miałam M kupic 4 paka guinessa i kurna nie bylo1 dostał slodycze od "mikołaja":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ma rodzenstwo....tylko ze jakos tak dziwnie jest u niego ze bardziej przez nich przemawia zazdrosc i zawisc niz chec bycia fair. Niestety ja nie jestem glupia gaska ktora na wszystko sie godzi i wszystkim przytakuje....a nie mam powodu by tak postepowac wobec nich... Dla mnie wazne jest by byc w porzadku wobec meza bo on nie jest winny ze ma taka rodzine.....Natomiast on zawsze mial miekkie serce a oni to zawsze wykorzystywali. Po slubie sie wyprowadzil i skonczylo sie dojenie i wykorzystywanie go...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...chcialam jej kupic cos praktycznego....co jej si przyda....moze jakas bluzke...no nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to masz tak samo z rodzina i rodzeństwem Męża jak ja... Tysia może jakiś blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe...pierniki upieczone, ciasteczka imbirowe tez....jutro polukruje i ozdobie pierniczki, bo dziś już mi kręgosłup wysiadał.... ja biorę prenatal clasic i biofer (żelazo z kwasem foliowym)... dziewczyny muszę zrobić obiążenie glukozą 75 g i 2 pobrania krwi mnie czekają-jedno po godzinie, drugie po dwóch...miałyście tak? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia jakis kosmetyk.....tusz, perfumka cos z ciuszka....jakas bluzka, rajstopki z jakims wzorkiem;), cos do kuchni....albo salonu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam...ja mu ciagle tlumacze ze aby jest dobry jak cos chca od niego a tak to w dupie go maja...ale ja nie wiem czy on nie chce tej mysli dopuszczac do siebie czy jak...aj tam szkoda nerw na nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×