Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Czytałam wlasnie z M o przechowywaniu krwi pępowinowej bo jutro w szkole rodzenia ma być o tym mowa. Gdyby nie ta cena to zrobilibyśmy to jednak poprostu nas nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to dużo zrobiłas;) ja dzisiaj mam naprawde jakis lewy dzien. Gulasz smakował. Mam jeszcze na jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe podobno jakis horror - ja go nie bede ogladala, ostatnio po dawce Hostel, Pila itd mam dosyc a jutro R idzie na 16 do pracy a wraca o 1 wiec dzieki bede sama w stresie - ja sie boje po takich filmach - glupia jestem hihi ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie takich filmow. M przy mnie ich nie ogląda a jak już włączy to ja się odwracam i ide spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja byłam dziś na zajęciach... trzeba się było pokazać na uczelni pierwszy raz w tym semestrze :) i padnieta jestem... jeszcze byłam w Galerii Krakowskiej bo chciałam coś na Mikołaja kupić Ł ale nic mi się nie podobało... a potem jak wrociłąm do domku to sie okazało, że nie mam klucza do klatki, a jest zepsuty domofon i nikt mi nie otworzy i stałam pod klatką 15 min aż ktoś będzie wychodził, lub wchodził... no a jak weszłam do domku to od razu musiałam lecieć z myszką na polko bo od południa nie była i kolejne 25 min spacerku... ehhh padam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no to zafundowałas sobie troche wrażeń dzisiaj;) Teraz połóż się i odpocznij;) ja jutro kupie M zgrzewke guinessa;) Powinno mu się spodobac;) kij,ze do szkoły rodzenia bede musiała z tym jechac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam tv:P hihihi mielismy grata a teraz mam taki ładniutki plaski;p alez sie ciesze ukochałam tescia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki z rana bylam wczoraj u babci mojego meza ktora ma 93 lata zlota kobieta .dostalismy kocyk dla maluszka chciala nam dac jeszcze jakies pufy ona to by sobie serce wyciagla i oddala komus.a to moj 27 tygodniowy brzusio http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f37afa21e5b073d4.html.dzisiaj mam wizyte u gina i mam rocznice slubu 2 :D.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale tu pusto coś aż dziwne:P Mikołaje juz przyszli? bo u mnie jeszcze nie:P ale będe miała do nadrobienia:P Sonka ładny niedużu brzusio, tez mam dzis wizytę u gina ale chyba bez usg, 4D juz w sobotę, a raczej dopiero:P Tuethe ten Twoj wozek tez fajny, z tego co doczytałam to ulepszona wersja jumpera A jutro kończy mi się zwolnienie i do pracy, ale tylko do świąt, nie chcę jezdzic pociągami w te mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 no wlasnie troche to dziwne ze jeszcze dziewczyn nie ma.moze wszystkie odypiaja weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) śnieg topnieje nareszcie, ciekawe na jak długo... tak pisałyście o tych mandarynkach, że kupiliśmy z mężem chyba 6 kg i wcinam, pyszne są :) wczoraj nas teściowie odwiedzili (zaznacze w kalendarzu) i dali nam 2 butelki wina, nie wiem po co... i tak pić nie mogę, najwcześniej to za rok ponad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki.... Faktycznie ten weekend należał do spokojnych i od samego rana tu cichutko.... Hm...czekam dziś na Mikołaja :P Sonka piękny,zgrabniutki brzuszek....i wszystkiego wspaniałego z okazji rocznicy ślubu... Karolina...urocza z Ciebie mamuśka ze zgrabnym i cudnym brzusiem:) Miłego dnia kochane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka gratuluje rocznicy;) Zapewne dzis zrobicie sobie romantyczną kolacje;) Brzusio superowy;) Jus wlasnie taki ten mój wózeczek jest;) Karolina jak fajnie,ze zdjecie z buzką dałas!:) Brzusio do poglaskania;) Inwazja no ciekawe z tym winem... moze ne wiedza ze kobiety w ciazy nei moga pic? a ja juz musiałam wstać bo musze isc coś Mezowi kupic a potem na autobus do szkoły rodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKA śliczna dziewczyna z ciebie :) piękny brzuszek, malutki i zgrabniutki :) INWAZJA ciesz się , że w ogóle was odwiedzili. Moi przychodzą raz na pół roku i zawsze wtedy jest awantura, bo teściowej coś nie pasuje. TUETHE rozumiem, że kuszące jest to przechowywanie krwi pępowinowej, ale my odpadamy z tego, cena zbyt duża :( a jak nie będę miała za 5 lat żeby zapłacić za kolejny rok to przepadnie. Musze się powoli zebrać, aby iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen niestety oszaleli z tymi cenami. Moja Mama jak zobaczyła ile to kosztuje to powiedziała,ze im bije... Masz miec jakeiś kontrolne abdania czy cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechowywanie krwi pępowinowej w Polsce jest płatne, a w Danii chyba i w innych krajach to jest standard, jest za darmo, u mnie na szkole rodzenia tego już nie było, 2 lata temu w tej samej szkole było, ale i tak bym się na to nie zgodziła.nie mam zaufania co do przechowywania tego ani pewności co do tego, czy ktoś z tego eksperymentów nie robi czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen... odwiedzili, ale mieli w tym swój interes, jak zawsze zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA skąd Ja to znam :) TUETHE ginekolog kazała zbadać krew, mocz i test na glukozę, ale ona nie może mi dac na NFZ bo leczę się prywatnie u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ,że tak sami od siebie nigdy nie przyjada... Choc przyznam,ze moi do Nas tez nie przyjezdzaja bo Tesciu autobusem nie bedzie jezdzic a Tesciowa nie ma nigdy czasu. My 2-3 razy w tygodniu na chwile do nich jezdzimy. Wczoraj M z moja Mama do nich pojechał i sobie we 2 popiły, ahh te kobitki;P Julka dostała komplecik ciuszków na mikołaja od mojej sąsiadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen czyli takie badania co ja musze zrobic na poczatku przyszlego tygodnia... dobrze,ze mi o tym przypomniałąs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się maleńka nie urodziła, a już jest obsypywana prezentami :) ja tam nie narzekam, że moi teście nie przychodzą. Teść jest ok, ale jego żona, zawsze jest coś źle i występuje awantura. Zresztą wiecie jak ostatnio się to skończyło... porównywaniem Natanielka z córką drugiego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam tą glukoze, morfologie i mocz do zrobienia, czekałam aż mrozu nie będzie, bo rano samochodem nie chce się ślizgać ;) dzisiaj jest ok, ale pospałam dłużej, w sobote pojadę bo jest od 8, a tak to od 7. moi teściowie nigdy sami od siebie bezinteresownie nie zadzwonią, ani nie wpadną, zawsze mają coś do załatwienia... jak teściowa miała półpaścca to mąż dzwonił i się pytał jak się czuje to ciągle słyszał "a jak mam się czuć" jakby obrazona była, a na l4 nie poszła, bo musiała do pracy chodzić, żadne tłumaczenia, że zaraża do niej nie przemawiały, bo uważała, że nie zaraża, to jej mówiliśmy, a jak zarazisz jakąś kobietę w ciąży? ale nie przyjmowała tego... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja to dziwna faktycznie ta Twoja Teściowa.. Ale dziewczyny jest mikołaj! Musimy o czymś przyjemnym popisac;) Byłam kanapki porobić żebysmy z M mieli co jesc podczas godzinnej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×