Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wrrrrrrrrry..............kto ma iPLUSA?????????? Ciągle misię rozłącza połączenie z internetem.Nabazgrałam taką litanię i nie poszło Jeszcze raz KAROLINA pierog to łatwizna,przekonasz się jutro,podociskasz paluszkamii wszystko ładnie się trzyma. SUELEN bidulko tyle godzin Cię trzyma ta glukoza? TUETHE tą kiełbasę wędzą co wczoraj przywiezli,bo chyba nie następną?!?!?!?!?! hihihi.Ale mi zapachniało.Kupiłam sobie dzisiaj jedną z sarną,jedną z jelenie, i 1 z dzikiem mniam,Idę próbowac,a może llepiej nie bo rano sie spłakałam jak dziecko jak nie mogłam sie wcisnąć w żadne spodnie,nawet dresy. Mamśka mi dzisiaj powiedziała że mam wielki brzuch jak bym miała jutro rodzić i jakoś tak nisko.Jak się pooglądałąm w lusterku to faktycznie obniżył się mój brzuchol,troche to dziwne bo jeszcze 3 miesiące. Mam zajęcie na wieczór,bedę szukać w necie spodni na wieloryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka dużo skasowali Ci za tak "drobną" naprawę u dentysty. Tak tak te same kiełbasy. Chyba by ich pokickało jakby nastepne przywiezli:P ja wlasnie zjadłam jakieś drobiowe. Napewno wielorybem nie jestes wiec sie nie przejmuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze w spodniach dresowych;P a do wyjscia mam 3 pary ale jedne to nie sa jako takie ciazowe tylko poprostu z gumka, jedne ciazowe juz mi sie małe robia a trzecie mysle,ze stykną do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza... Zle sie czuje, nic mi się nie chce, spałabym przez cały dzień. Dzisiaj to jakaś tragedia normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cisza tu dziś....Ja dziś byłam na plotkach u koleżanki-cały dzień :P się nagadałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE poszłam do tej szkoły i naprawdę było warto, dzisiaj uczyliśmy się o porodzie sn. Położna opowiadała nam od momentu wystąpienia pierwszego skurczu do momentu 2 godziny po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już też o tym. Teraz wiem co mnie czeka i nie boję się już tak bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem na etapie remontu i mam dylemat czy robic sobie sufity podwieszane czy juz raczej takie sa niemodne i postawic na fajne lapy badz zyrandole co myslicie? Tak pozatym to bylam dzisiaj za zakupkach i kupilam malutkiej fajna czapusie i rekawiczki ale sie ciesze z kazdej rzeczy co jej kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :) a ja wlaśnie zdecydowałam sie na wózek kupiłam Implast Bolder SD, któraś kiedyś pisała o tym wózeczku i do niego dokupiłam fotelik Maxi Cosi Cabrio i cieszę się że wybór mam już z głowy bo jakoś nie mogłam sie zdecydować ;) OLA może jeszcze zajrzysz do nas... ja leczę się na tarczyce a Twój opis objawów pasuje do moich przy chorej tarczycy, może zrób sobie badanie tsh w ciązy bardzo często tarczyca sie uaktywnia i powoduje kołatanie serca i bardzo szybkie zmęczenie.... a ja zawsze budzę sie na plecach, staram sie spać na lewym boku, ale jakos nie wychodzi i zdecydowanie wygodniej mi na prawym, więc śpie różnie jak mi wygodnie.. kasia1919 ja też jestem w trakcie remontu i powiem szczerze że mam już dosyć .... co do sufitów podwieszanych to robie w przedpokoju, łazienkach i kuchni oraz w salonie ale tylko taki pas na 4 halogeny, poza tym kupuje ozdobne żyrandole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez myslalam o polaczeniu z zyrandolami a jak ten pas robisz gdzie bedzie przebiegal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen damy rade:) Kasia a jakie to sa sufity podwieszane? ja sie na remontach nie znam... Zakupy dla Malenstwa ciesza;) Elwir_a dawno Cię nie było:) Jak sie czujesZ? Ale mi swierdzi wędzona kiełbasa... fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kuchnia i przedpokój tez robie proste podwieszane ale zastanawiam sie nad dwoma pokojami co tam wykombinowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny;) My niestety mamy niski sufit i na takie coś nie mozemy sobie pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) robiliscie sobie projekt u architekta? bardzo fajne pomysly mi sie podoba jeszcze taka polka w scianie z tych plyt cos takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://pl.pl.allconstructions.com/f/image/filename/0/0/8969/nisza1.jpg&imgrefurl=http://pl.pl.allconstructions.com/portal/categories/9/1/0/1/article/2884&usg=__CIauXb9qbZPL-WcwFzi9NQFU0XI=&h=252&w=300&sz=11&hl=pl&start=448&sig2=3kMVQ_4ODHuGFpl3xMRzvQ&zoom=1&tbnid=QFHzyIYQycb9TM:&tbnh=114&tbnw=168&ei=Zqr-TLihBo-VOoTvqLEM&prev=/images%3Fq%3Dsufit%2Bpodwieszany%2Bsalon%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D703%26tbs%3Disch:11,10000&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=133&vpy=106&dur=39&hovh=201&hovw=240&tx=178&ty=109&oei=SKr-TKmVItGz8QPBx9yMCw&esq=21&page=18&ndsp=26&ved=1t:429,r:0,s:448&biw=1280&bih=703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana:) ale zamiast sie cieszyć z tego remontu to na prawdę mam już dosyć, jestem wykończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tez fajne;) Ja jak kiedyś będę miała mieszkanie i będę chciała remontowac to poprosze Chrzestnego bo ma firme;) Elwir_a przy remoncie jest dużo pracy a Ty zamiast remontowac powinnas odpoczywac choc wiadomo to jest teraz ostatni moment na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja mam termin na dzień kobiet! Smutno mi trochę, bo moje koleżanki wcale nie przezywają ze mną ciąży i nie bardzo mam z kim pogadać, a problemów coraz więcej, bo nie mogę spać w nocy i martwię się, że śpiąc na boku zgniatam dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny pomysł z połączeniem sufitu i pólek na ścianie.... tak robiliśmy, zawsze to profesjonalna porada i sporo miał pomysłów na zagospodarowanie każdego kąta w domu, wiec uwazam ze kasa nie została wyrzucona, trochę brakuje mi na projekcie właściwych kolorów i mebli, ale za to dostaliśmy w osobnych plikach jakie meble i dodatki będą pasowały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie urodzilam 8 marca:) a termin mam na ok 14 ale moze mi malutka zrobi niespodzianke w urodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli moglabys mi powiedziec to ile za taki projekt placiliscie..moze sama bym sie zdecydowala na fachowe rady o ile cena bylaby przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Awis :) to fajnie ze znalazłaś nasze forum, u nas każdy temat dozwolony :) pisz jak sie czujesz? i dopisz sie do tabelki i napisz czy czekasz na synka czy na córeczkę :) każda z nas ma podobny dylemat, ale nie martw się nie zgnieciesz maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my czekamy na Aleksandra, śmiesznie, że w dzień kobiet, Kasia masz problemy ze spaniem? strasznie się denerwuję, że go zgniotę.. chociaż on się nie przejmuje jak mnie kopie cały dzień, ale to błogie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awis witaj;) Fajnie,że nas znalazłas;) napisz coś o sobie. Kasia moj Tata sę urodził 8 marca. Ja bym nie chciała,żeby moja córcia urodziła się w dzień kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×