Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe na pewno będą pysze Twoje pierogi, ja się tylko boje tego, ze za slabo je posklejam i sie rozpadna przy gotowaniu ale sobie zaplanowalam, ze jak zrobie pierwsze pare sztuk to ugotuje i skosztuje i zobacze czy sie nie rozpadly:) A robie z kapusta i piczarkami pierogi a do uszek dodam jeszcze troche suszonych ugotowanych grzybow,beda mialy lepszy smak tak mysle bardziej swiateczny:) Mam jeszcze troche grzybow ktore sami zbieralismy na jesiem i troche mam co od cioci dostalam:) Lubimy bardzo zupe grzybowa, nawet wczoraj byla na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy no tak bo jak go inaczej ukarac dotkliwie?? ;p a jak bedzie grzeczny to mu oddam jajka i mu przyszyja;p do 24godzin od amutacji da sie uratowac;p a ja juz dostałam z nich to co chciałam;p hihi no krupniczek i ja uwielbiam bardzo a ta cola cuz i mnie bardzo to dotknęło;( bo uwielbiam i czekolada w tak małej ilosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalalalalalalala
Czesc dziewczyny, ja mam termin na kwiecien ale poczatek wiec 'wielowo' jestesmy zblizone. Mam do was pytanie czy odczuwacie cos ze strony serduszka? Tzn czy meczycie sie szybciej, czy miewacie dusznosci? Ja od jakiegos czasu mam kolatanie serca, czasami cos jakby mi 'zatykalo' poza tym czesto jest mi duszno,. wczoraj wybralam sie na spacer dosc dlugi i tez jakies dziwne uczucie w serduchu mialam. wy jestescie bardziej 'zaawansowane' w ciazy dlatego pytam czy to w miare normalna reakcja organizmu czy moze nie i nalezy udac sie do lekarza? wizyte mam za tydzien wiec wypytam napewno. Dajcie znac, pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia nie badz az tak konsekwentna, przydadza Ci se jeszcze w przyszlosci ... :) duzo zakazow w tej liscie dla mamusiek karmiacych, moja kuzynka opowiadala mi kiedys, ze jak karmila swoja coreczke pierwsze dni to nie wiedziala co moze a co nie i zjadla albo grochowke albo fasolowke i na szczescie nic malej nie bylo, zadnej kolki itd. Ale ja bede przestrzegac tych zasad zeby maluszkowi nic sie nie stalo:) Mam do Was kochane pytanko. Otoz ubieglego roku kupilam gwiazde betlejemska i mi sie zachowala do tego roku, jest przesliczna, w zyciu wiekszej gwiazdy nie widzalam, tylko nie wiem co zrobic zeby zakwitla na swieta, czytalam na necie, ze musi miec ciemno przez okolo 14 godzin no i ma tyle bo ciemno juz sie robi o 4 po poludniu. Czy ktoras z Was miala moze gwiazde z ubieglego roku i zakwitla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wcinam cały talerz pierogow;) fajne mięciutkie ciasto i farsz pikantniejszy, mniam;) ja nie sprawdzłam czy sie rozpadna tylko odrazu wrzucilam do zamrazalki;P Ilosia mój M twierdzi,ze to tylko 2-3 tyg on nie moze pic coli, jesc slodyczy od ponad 2 miesiecy. ten to potrafi mnie pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak by inaczej dotkliwie go ukarac;p a wiesz jak sie utnie a sie poprawi to mu oddam ;p do 24 godzin podbno mozna przyszyc i bedzie działac;p zreszta to i tak tylko dynda sobie;p hihihi krupniczek tez lubie bardzo:) a za cola ojeje tez mi przykro było bo ubustwiam:))) kurde tak patrze za 3 dni mam 100-wke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie jeszcze raz skopiowało:((( no to fakt twoj M biedaczek nasz wogule ta dietka ale jak juz bedzie zdrowy to sobie odbije:) karolina bede sie martwic za jakies hmm 4 lata jak pierworodny /dna sie odchowa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja jak przejde sie nawte na krotki spacer to dysze jak stara babcia. to jest normalne. jednak jesli chcesz byc spokojniejsza to powiedz o tym lekarzowi. Ja niestety Karolina Ci nie pomoge... Ilosia a sądze,że jeszcze jajka Męza Ci się przydadzą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalalalalalalala
Oczywiscie czytalam w necie porady lekarz i kazdy mowi ze tak moze byc ale mnie to niepokoi bo czuje czasami takie 'przeskakkiwanie serca' kurcze nawet nie wiem jak to wytlumaczyc bo to dziwne uczucie:( No i czasami jest mi duszno w domku tak jakby ktos usiadl mi na klatce piersiowej:( stwierdzila ze lepiej popytac wsrod kobiet w ciazy bo wy najlepiej wiecie jakie dolegliwosci sa 'normalne' a jakie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam tak bez niczego bo nie chciało mi się nic robic;) ale ja lubie obojętnie jakie pierogi z jakimś sosikiem i surówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalalalalalalala
Dobra, nie truje wam juz i nie zabieram czasu, smacznego zycze:) gdyby ktoras jeszcze dziewczynka chciala odpowiedziec na pytanie moje to bede wdzieczna. raz jeszcze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie trujesz nam;) Dziewczyny zapewne jeszcze Ci cos odpiszą. Wg mnie nie ma się czym martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalalalalalalalala
Dzieki:) Wiem ze nie powinnam sie teraz stresowac ale to jest silniejsze ode mnie:( Do tej pory wszystko bylo w miare ok a teraz zaczynaja sie schody. No ale jakos trzeba wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pamiętaj,że czym większy brzuszek tym będzie nam ciężej:) A na deser malinowe galaretki z jutrzenki a dokładnie mella;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola... organizm w ciąży przechodzi same rewolucje, także nie martw się ! wszelkie wątpliwości najlepiej rozwieje lekarz :) ale spokojnie, nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... pozwoliłam sobie skopiować tą notke o tej diecie ;) zaraz wsiąknie, a się przyda :) mam nadzieję, że nie jesteś zła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest wszystko wieśniackie:P M chce mi dzisiaj zdjęcia porobić i szuka inspiracji w internecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mam pytanko...a np po porodzie mozna pic wode niegazowana smakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia tego nie wiem, nie pomyślałam,zeby o to zapytac bo mało kiedy taką wode pije. Nie moge jesć galaretek w czekoladzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś z tym jedzeniem a raczej niejedzeniem, bo po przeczytaniu tej listy to mały wybór mi zostaje ;-(( na tvn mówią zupełnie co innego , i moim zdaniem trochę umiaru, ja jadłam wszystko ale z umiarem i obserwowałam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam podała tego co napewno nie można jesc. Ja będę tego unikac. Wole się pomęczyć z jedzeniem niż potem dziecku by miało cos potem byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia.. z tą wodą smakową to może i można pić, ale to jest chemia sama, lepiej pić normalną wodę, najlepiej z ogólną zawartością rozpuszczonych składników min 1500 mg/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na krzywej cukrowej :-( samo wypicie to pikuś, taka bardziej słodka herbata. Po godzinie pobrali krew kolejny raz. Po ok. 30 minutach zaczęło mi się słabo robić, zarazem zimno i gorąca, mdłości (przypomniał mi się początek ciąży), dobrze, że K. był ze mną jak wróciłam to leżałam, spałam czasem biegłam zwrócić to co miała w żołądku. Lubię słodkie, ale takiej reakcji organizmu się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra i przydatna ta lista mamy karmiącej :) zapisałam sobie już ją. A my na 17 idziemy na 2 zajęcia szkoły rodzenia, ale dzisiaj mi się nie chce, dalej mnie mdli i jest mi nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a ja sie zastanawiałam gdzie Cię wcieło...Jak sie źle czujesz to lepiej zostań w łóżku. Odbijecie keidyś te spotkanie... Ja zjadłam pare galaretek w czekoladzie i tak mnie pogoniło,ze szok;/ Zadzwoniłam do Chrzestnego od M, miał wczoraj urodizny i mi się o tym przypomniało już za późno. Dobrze,ze mam dużo pieniędzy na telefonie bo wygadalismy 10 zł jak zawsze zreszta;) A M z bratem wędzą kiełbase czy co oni tam robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od dentysty,nie było tragedji na szczęście.Usunęli mu kawałeczek mleczaka,który został po wyrwaniu.Jestem szczuplejsza o 70 zł.Umówiliśmy się na piątek na następną wizytę. Ten nowy gabinet jest tak wysoko , myslałam że te schody się nigdy nie skończą.Ale miały ze mnie ubaw kobiety w tym gabinecie,jak weszłam taka dysząca. I t jest moja odpowiedz na temat zadyszki i męczenia się . PUSZEK to co impezujemy dzisiaj? 100dni. :-) Ja mam dziś 85 INWAZJA dlaczego uważasz że nie można prać ubranek w niczym innym niz Lovella? jakieś przykre doświadczenia? Dziewczyny nie pozbawiajcie swoich Facetów narządów.Prędzej czy póżniej nam też się przydadzą :-) hihihi Dobre to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×