Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Awis napewno synka nie zgnieciesz. My chyba wszystkie mamy problemy ze snem a będzie coraz gorzej. Ja przez nieprzespane noce coraz gorzej czuje się w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, płaci sie za metr, około 100zł za każdy metr, ale to w wawie, a z tego co wiem to w innych miastach jest taniej, musisz popytać i potargować sie :) poza tym nie zawsze musisz życzyć sobie projekt, możesz iść tylko po poradę na zagospodarowanie pokoju i wtedy jest taniej...ale przyznam że jak sie projektuje całość to fajnie wychodzi wszystko w jednym stylu w podobnych kolorach więc wszystko współgra ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe :) Ty nie narzekaj z tego co czytam to śpisz codziennie do 11:00 :) ja nie moge powiedzieć ze mam problem ze snem, zasypiam około 23:00 i wstaje około 8-9 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a o 11 to ja wkońcu tyłek podnosze z łóżka. Zasypiam ok 3, wstaje przed 7 robie sniadanie do pracy Mężowi, kłąde się spowrotem, po 8 zasypiam i potem co chwile się budze. I tak dzień w dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata, mieszkam w Gdańsku, 6 Listopada wzięłam ślub.. lubię podróżować, a w szczególności wspinać się i chodzić po górach, w ciąży nie oszczędzam się i w sobotę przeszłam 25 km w śniegu, ale opłacało się. Cieszę się, że znalazłam to forum, bo czasem dopada mnie samotność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie spac na lewym boku ja sie boje tylko zebym sie czasami nieswiadomie w nocy na brzuch nie przekrecala..zazwyczaj budze sie tez na boku chociaz czasami prawym..aj tez sie martwie o to spanie. Co do projektu to jednak duzo to kosztuje na cale mieszkanko nie byloby szans zrobic .. A co do urodzin malej to jednak wole zeby w inny dzien sie urodzila niz mama :P bo jednak to ma byc jej dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWIS witaj :) a na którym boku śpisz :) zresztą lepiej na boku niż np. na brzuchu lub plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awis 25 km? o matko! ja przejde 3 km i mam dosc. Ja bym się bała, to jednak jest za duzy wysilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe chyba troche sie przestawiłaś z tym nocnym siedzeniem, ja czasami jak dłużej posiedzę i pośpię do 10-11 to później też nie moge spać..:) łatwiej Ci będzie z dzieckiem siedzieć skoro teraz tak długo wytrzymujesz, ja około 23:00 jestem padnieta :) Awis ale masz kondycje :) tylko pozazdrościć, ja poszłam ostatnio na piechotkę do marketu jakiś niecały kilometr, połaziłam po sklepie i ledwo wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpię na prawym, chociaż niby wszędzie mówią, że wygodniej na lewym, ale na lewym to już w ogóle nie zasnę :) na plecach też śpię, pytałam lekarza, czy to nie strach, bo niby jak śpi się na plecach, to dziecko może ucisnąć tętnice matki i doprowadzić do utraty przytomności (albo i gorzej), ale uspokoił mnie, że jeśli stanie się to przez sen, to się na pewno obudzę przez ucisk, i zmienię pozycję, założyłam temat na forum o tym spaniu , i ktoś mi polecił spanie z tułowiem trochę wyżej, zaraz to wypróbuję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a to chyba jedyny plus tego,że nie potrafie zasnac. Spij dobrze! ;) Mi sie najlepiej spi na plecach... ale M mnie zmusza,zebym kladła sie na lewy bok-dobrze.ze tego pilnuje;) Ja mam poduszke pod nogami caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszłam te 25km, to jak się położyłam, to nie czułam tyłka i nie mogłam się przekręcić, dla mnie to straszne uczucie, jakby miednica wchodziła pod łóżko.. robicie ćwiczenia np. to podnoszenie nogi, przy leżeniu na boku, itp?? kupujecie już rzeczy do torby do szpitala? bo ja nie wiem kiedy się za to zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25km to strasznie dużo!! brzuch ci nie twardniał? Ja jestem leń i nie ćwiczę :P na razie kompletuje wyprawkę małego, torbą moją zajmę się w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobolewało podbrzusze, ale robiliśmy postoje, siadałam i potem już byłam tak rozchodzona, że nie czułam, a potem byłam tak zmęczona, że nie pamiętam, czy był twardy :D uciekam spać, bo wczoraj zarwałam całą noc : ( do usłyszenia! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ćwicze. Nie mam na to siły. Jedynie ćwicze mięśnie rąk jak zagniatam jakieś ciasto:P Ja rzeczami dla mnie do szpitala zajme sie w styczniu bądz na poczatku lutego. Teraz kupuje rzeczy dla Małej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awis dobranoc;) Suelen jak sie czujesz? przeszło Ci juz po tej glukozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wyjściem zjadłam suchą bułkę i troszkę pomogło :) ale naprawdę strasznie się męczyłam po niej, a mój żołądek bardzo się buntował :( widzę, że tak samo lubimy się męczyć, ćwiczymy i mamy podejście do torby :) AWIS słodkich snów, uważaj na siebie i już nie chodź tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj żołądek dzisiaj też jest jakiś lewy;/ na kolacje zjadłam 2 kromki z masłem. Ja w poniedziełk pojde na ta glukoze, az sie boje jak mój organizm zareaguje... Od pól godziny wietrze pokoj bo nie mialam juz czym oddychac;/ Torbe do szpitala najlepiej miec szybciej przygotowana ale nie mam teraz za co tych rzeczy kupic wiec zajme sie tym w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja zmykam. Może dzis szybciej zasne... kolorowych snów;) pokilaj po brzuszku Chrumcię:P - mam nadzieje,ze dobrze zapamiętałam jak ją nazwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, dlugo mnie nie bylo ale niemoglam sie wykurowac, lezalam w lozku i niemialam sil na nic. Witam nowa kolezanke- fajnie ze masz sily na takie spacery, tez bym chciala pochodzic ale niemam sily i stach o malenstwo. Wiecie ja niewiem co jest z tym spaniem, przeciez ciezarne spia caly czas, mam kolezanke w ciazy i ona najchetniej nieopuszczalaby lozka tak jej sie chce spac, a ja? jak przespie 2 godziny ciagiem to jest dobrze, bo normalnie co chwile sie budze. dziewczyny co remontuja- piekne projekty, mnie tez czeka odswierzanie mieszkania zanim urodzi sie dzidzia. Pytalam kiedys w jakim sklepie kupowalyscie butelki Tommy Tieppe? ale mi nikt nie odpisal- ponawiam pytanie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę:) fajnie że masz taka kondycję:) Ja swoją wyrabiam podczas sprzątania:) Na długie spacery nie mam za bardzo czasu:) kaat ja kupiłam tylko jedną TT i tej samej firmy opakowanie termoaktywne na allegro i z tego co wiem to wszytskie dziewczyny kupuja na allegro takie rzeczy bo jest o wiele taniej. ja mam z tt : http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-pure-0-3m-2szt-promocja-i1312260753.html są urocze takie malutkie:) na tyci tyci dziubek:) zobaczymy czy maluch bedzie chciał ssać :) http://allegro.pl/termoopakowanie-tommee-tippee-x-1-szt-promocja-i1337404894.html http://allegro.pl/butelka-antykolkowa-260ml-tommee-tippee-0-bpa-i1338209653.html sa różne startery na allegro. musiałabys sobie poszukać i wybrać:) sa z laktatorami z butelkami i smoczkami różnej pojemności więc musisz poszukać:) Przy okazji znalazłam cos takiego:) używane ale mega zestaw na prawdę może się komus przyda:) http://allegro.pl/tommee-tippee-laktator-podgrzewacz-in-ciuszki-0-6m-i1348868763.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie komuś też przyda http://allegro.pl/laktator-tommee-tippee-nowy-gratis-i1352665057.html ja mam odlot dziewczyny znowu:) wczoraj usnęłam przed 9 na kanapie przed Jasiulą!!! który sie jeszcze z M bawił:/ ale sie wyspałam chociaż bardzo:) od rana mam brzuch spięty nie wiem czy nospę juz łykać czy jeszcze poczekać ... to juz ponad 3 godziny ale może jeszcze z godzinkę poczekam jak nie przejdzie to łykne nospę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z rana ja juz dzis sie czuje duzo lepiej jak wczoraj.do konca tygodnia bede sie zadko odzywac bo mezus ma wolne wiec pewnie on bedzie na kompie siedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dziś obudziłam się ze strasznym bólem dolnego odcinka kręgosłupa, na szczęście gdy wstałam i rozchodziłam to przeszło....Wczoraj miałam chyba jakieś załamanie....i wypłakiwałam się mężowi i chciałam się tylko przytulać i płacz...Czułam się taka przytłoczona....dziś też do najszczęśliwszych nie należę...ach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki elwir_a projekt śliczny ;-) jeśli chodzi o spanie to ja późno się kładę bo siedzę na internecie albo coś oglądam w tv, ale bezwzględnie muszę wstać koło 6 i wyprawić dzieci do szkoły a potem znowu kimam, tak jak wczoraj to przeleżałam do 14 a potem niestety musiałam wstać na zebranie do szkoły syna. także ja mam melodię na spanie i aż mnie to przeraża bo mam nadzieję że jak dziecko się urodzi to powera dostanę .Jeśli już leżę na boku to staram się ze zgiętymi kolanami. Bo ile można leżeć na jednym boku ;-((. Na prawym nie daję rady bo dziecku się nie podoba od razu kopie mnie po żebrach ;-) ewka ja bym nie czekała z tą nospą, po co się męczyć ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka dobrze że już ci lepiej Betty ,nie przejmuj się głowa do góry, hormony i ta pogoda ale pomyśl o dzidziusiu że ono czuje że jest ci źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam to olewam czy lewy bok czy prawy.nie potrafie spac na jednym boku cala noc pozniej mnie wszystko boli.jak wczoraj nie umiala krecic glowa bo dostalam tez postrzalu w kark.wiec olewam dzisiaj spalam raz na jednym raz na prawym i na plecach i nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,jeszcze trochę poczekajcie ..:) Juz niedługo bedziecie tuliły swoje Skarby.Mi tez czas sie niesamowicie dłuzył ,miałam rózne bóle a teraz lata taki mały smok koło mnie ,łapie za nogę,wyje bez powodu,czasem ucieka na spacerze tak więc mam bardzo wesoło :) Pozdrawiam Was i przepraszam za wejscie do Waszego topiku..Tak niesmiało mysle o kolejnym dziecku ale raczej się nie odważę bo to 3 by było. Asia-marcówka2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×