Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Mzebr nie przejmuj się Męzem. Ciesz się,że córki z brzuszkiem dyskutuja. J Jestem jestem bidulko! widać,że żadna z Nas nie ma "łagodnej" ciąży. Każdą coś boli, jednego dnia mocno drugiego słabo. Ja juz nie wiem czy mam siedziec, lezec,stac. Ja tez marcówka jeśli nie przeraża Cię zimna piwnica to zapraszam;) Jestem jestem ja mam tylko jedna butelke. a co to jest fride? Zuzka od ktorej Ty jestes w pracy? M wcinał golonko a ja ledwo z tym zapachem wytrzymałam. Siedze teraz przy otwartym oknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mnie do tej pory w sumie to nic nie dolegalo...czulam sie super a jesli juz cos bylo nie tak to tylko chwile a teraz....teraz to masakra jakas sie zaczyna.... http://allegro.pl/aspirator-do-nosa-nose-frida-20-filtrow-gratis-i1359991735.html http://allegro.pl/frida-sol-woda-morska-do-noska-tanio-i1339275027.html czy taka zwykla grucha.......... http://allegro.pl/bezpieczna-gruszka-do-nosa-canpol-3-kolory-i1312415340.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy jestem od 7 wyskoczyłam tylko na 2 godz na badania ale to samochodem. Do tej pory czułam sie ok, wiadomo że po powrocie z pracy to juz nic ze mnie nie ma i do spania dlatego nigdy nie towarzysze w wieczornych pogaduchach za to nadrabiam je rano. Jeszcze i po pracy potrafiłam zgotować cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie przestraszyłam jak ten ból mi sie zaczął całego brzucha. A pierwsze co pomyślałam to to ze nic nie mam dla dziecka kompletnie. A jak by sie już zaczeło? Musze pomyśleć o tym L4. Miałam zamiar do 20 stycznia pracować ale chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 7 do 17 w pracy jestes? o matko! ja bym wzieła l4 tym bardziej jak masz bóle. Musisz teraz odpoczywac a nie zasówac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to ja tez kupie zwykla gruszke. chyby jestem nieprzygotowana na takie cos tzn. aspirator do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny frida sie przydaje tlko przy dużym zalegającym katarze, za to gruszka tak na codzień zeby nosek oczyścić, tak mówi moja siostra która ma 2 dzieci wiec jej wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sa filtry dziewczyny :P wiec dalej nic nie leci przez ta rurke :P jednak ja tez obstawiam przy gruszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez od 3 dni czuje sie fatalnie, nie wiem co mi jest, jestem tak zmeczona ze nawet jak łażę po domu to się męczę i jakoś tak szybko serce mi bije, jak zmierzyłam ciśnienie to jest ok ale za to serducho 98 uderzeń a nic nie robiłam, poza tym mam wrażenie że nogi mam z waty ... nie wiem co mi jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kurcze juz zaczal sie nam czas "narzekania"....w koncu Miski nasze male kochane juz zaczynaja sobie wazyc i co jak co wszystko bedzie odbijalo sie na naszych kregoslupach. Ale nic sie nie martwcie:) juz blizej niz dalej;)...wszystko przetrwamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstapilam do lumpka dzis:P i kupilam sobie czarne eleganckie spodnie za 22zl:)....niedlugo egzaminy mi sie zaczynaja wiec trzeba jak czlowiek wygladac:P i oczywiscie na Miska tez cos znalazlam ale juz jak bedzie troszke wiekszy;) rampersik i spodenki na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira- ja tez mam cos z tym serduchem-tzn szybko mi bije czasem az tak kolacze, sama niewiem co to jest. A jaka masz hemoglobine? moze to tylko oslabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a ja bylam dzisiaj na kontroli i wszystko ok z moimi myszkami ;-) jesli chodzi o nose frida to jest swietna sprawa, przeciez tam sa filtry dziewczyny, nie macie kontaktu z wydzielina maluszka, ja mam cos takiego ale nakladane na odkurzacz i powiem wam ze sprawdzilam na sobie i jestem bardzo zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaat no właśnie spadły mi wyniki ostatnio i biorę od 2 tygodni Biofer - żelazo... a hemoglobinę mam 10,8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam dodac ze tez mam takie kolatania serca, puls jak siedze 100, i tak jakby moje serce bilo nierowno, z jakimis przeskokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja dzisiaj troche sobie pochodzilam i teraz tak mnie nogi i brzuch boli ze szok...ja jeszcze nic nie mam do torby do szpitala...dopiero zaczelam sie ogladac ze wozkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniłam sie pol godz szybciej nie dalam rady juz tam siedziec. Dziś pierwszy dzien tak mnie złapało mam nadzieje ze to tylko dziś. Jesli dalej tak bedzie mi ciezko i plecy beda bolec to ide na l4. teraz pojadłam i kłade sie do łóżka. Mały tez jakis niespokojny po tej glukozie kopie mnie caly dzien bez przerwy. W ogóle nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku- wlasnie mam takie samo uczucie, jakby mi cos przeskakiwalo. Super ze z twiomi malenstwami wszystko dobrze. Elwira- to pewnie dlatego sie zle czujesz, pij moze jeszcze takie swierze soki z marchwi- jakis owoc, ja jeszcze dodaje buraczek czerwony. Jak narazie niebiore nic procz Falwit mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×