Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen nie martw sie... napewno lekarz przedyskutuje z Tobą wyniki badan. Kiedy masz isc na kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dzieki słucham:))) nio ja tez niewiedzialam a smial sie ze mnie;p co do wynikow Suelen iemartw sie bo ja mam to cala ciaze ciagle krwinki skacza biore zelazo raz mam bakterie w moczy raz nie jakies szczawiany niemartw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 mam wizytę, jeszcze 20 pójdę zrobię jeszcze raz badania moczu i zobaczymy co wtedy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczka wyciagnięte:D ale pachnie kakaem w kuchni;) Troche za dużo mi się go sypło ale myśle,że będzie dobre:) ale ktoś miał pomysl z tym chodnikiem. Ja bym to olała i poszła przez ten śnieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w ciazy w irlandii zeby dostac l4 musi miec przepracwane 104 tygodnie ja mam wiecej ale oni cofneli sie dwa lata wstecz i sprawdzili ze w 2008 mam tylko 18 tyg a powiino byc co najmniej 26 czyii jakies warunki spelniam ale nie wszystkie, pracuje od sierpnia 2008 i nic mi sie nie nalezy, dobrze ze moj r ma dobra prace. nie wiem co dalej robic. czy sie sadzic, klocic....o ten zasilek....ktory mi sie juz nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU jesteś w 26t1d, między Tobą, a mną jest równo tydzień różnicy :) Proszę bardzo to suwaczek dla ciebie, jakby co to zmienisz sobie go, ustawiłam datę porodu i gotowe, skopiuj sobie go do stopki i sama możesz kontrolować. http://lbdf.lilypie.com/dE6Dp1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku wydaje mi się,że powinnaś iśc do jakiegoś urzędu dowiedzieć się o zasiłek. Pokazałam M ten filmik z odśnieżaniem... tak mu się spodobał,ze dodał do ulubionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen dziekuje, kochana jestes tuethe - wiem ze mi sie nalezy ale szef nie chce podpisac a sad w ciazy hmnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen ja też mialam cki z 50g robiony ja miałam 105 chyba jakos tak ale norma jest do 140 tak mi powiedział na kontroli jak oglądał wyniki. i powiedział że nawet jak jest więcej to tez w granicy błędu badania ale nie wiem o ile może być wyższe:) więc spokojnie jakbys miała 200 to byś mogła panikować:) A mi kochane dziewczynki maleństwo odwróciło sie główka do dołu :) Dlatego mnie od rana maltretowało tak że aż mnie bolało wszytsko:) teraz kopie mnie tuż pod samymi cyckami:) śmiesznie:) musze się przestawic:) ciekawe czy obkręciło sie juz na stałe czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ewka;) czytałam,że dziecko ma czas na odwrócenie się w dobrą pozycje do 36 tyg. A mnie cos dzisiaj pod prawa piersia boli i nie wiem o co chodzi.. ubrałam już sportowy stanik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladam rozmowy w toku i byly dwie chore 8latki ktore papugi chcialy i drzyzga im dala to krzyczaly moje malutkie kochane jezu jak zobaczylam te dzieci to sie spłakałam jak cholera;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek no czułam od rana że mi sie kokosi strasznie:) wybrzuszało sie raz z prawej raz z lewej i skórę aż musiałam nasmarować bo jakby mi zaraz miała peknąć. Gdzieś godzinę temu zaczęło mnie nieustannie kopać pod samymi piersiami aż janek siedząc obok mnie stwierdził że cos mi sie tam strasznie rusza. NIe mogłam oddychac aż i jeść obiadu i dopiero zajarzyłam że to nogi i że sie musiało obkręcić:) bo tak to najbardziej zawsze na dole i na boku kopało nóżkami:) Ale sasiadce się obróciło bodajże tydzień przed porodem. poszła na kontrol żeby jej babeczka umówiła cesarke bo było pośladkami ulozone ona jej zrobiła usg i sie okazalo że sie przekręciło w ostatniej chwili:) A wcześniej ja sparalizowało niestety bo mały był już bardzo duży (jak sie urodził to ważył 4100 i miał 56 cm) i jak sie obkręcał to jej naciskał na jakieś nerwy w kręgosłupie i przez kilka godzin leżała na kanapie nie czując w ogóle nóg:/ Przestraszyła sie pamiętam strasznie ale potem sie właśnie okazało że mały sie przekręcał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek widze,że zdecydowałaś sie na 3 kołowy... Moja Mała zaczeła sie wypinać jak M wrócil z pracy i się z nią nie przywitał... Jak pogłaskał, dał buzi i porozmawiał z Nią to się uspokoiła;) Ewka to dobrze,że sąsiadce się obróciło w ostatnim momencie choć bidulka musiała mieć niezłego stracha jak nie czuła nóg... ale jestem zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, mam nadzieję, że mogę się do Was zgłosi o pomoc jako założycielka topicu :) Biorę udział w konkursie, mogę liczy na Wasze głosy?? Można głosowac dziś od 16 do 22. Niżej link: http://demotywatory.pl/2393065/TRZY%20K%C5%81AMSTWA%20STUDENTA Z tym, że trzeba się zarejestrowac, albo zalogować przez facebooka, ale mam nadzieję, że to nie będzie problem. Obiecuję, że jeśli wygram ten BON O WARTOSCI 250 zł TO KUPIĘ UBRANKA DLA MOJEJ JULECZKI, KTÓRA siedzi sobie cichutko w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak puszku te... jeju no przykro sie robi na sercu... jak czlowiek widzi takie małe cuda:( ja tez 3 kolowy wybrałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie zabił cena to czemu nie.. choc na 3 kołowca bym nie kupiła:P Cymbałka a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×