Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

marcówka, ja jak tak słucham to też mi się wydaje że zacofana jestem, ale ja przyjmę do wiadomości i to co może mi ułatwić życie to wprowadzę ale pewne rzeczy pozostawię bez zmian,zresztą mam dwa prawie dorosłe przykłady i raczej nie mam sobie nic do zarzucenia ;-)) siurki całe i zdrowe ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie denerwuj sie, dzidzia to czuje, w sumie to nic zlego nie zrobil....moglo byc gorzej np. schlal by sie jak swinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia chodzi o takie małe dzieci. I to tylko niby na pcozatku. Kurna sama juz nie wiem. Zgłupiałam totalnie. Puszek dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wymysliłam karę dla Twojego męża: niech Ci jutro pizzę zrobi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi sie płakać normalnie chce. Pewnie zas mnie ochrzani,ze sie obraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej były śmieszne rzeczy, opowiadała mi koleżanka jak wygladało ich wyjście na dwór, wyjście z domu trwało czasem ze dwie godziny. 2 pietro, maluchy już takie chodzące, najpierw przywiązywała szelkami jedną na górze, potem wózek,maluch i na dół, przywiązywała drugie, potem na górę po drugie, to mówiła że w między czasie albo jeden ryczał albo drugi, albo się sfajdolił. ona cała mokra,ale schudła ;-)) z karmieniem piersią nie było problemu bo widziałam jak pod pachy wkładała ;-) ale puszku teraz dziewczynki mają po 13 lat i super, jak dorastały to same sobą się zajmowały, bawiły się i to był duży plus.Także początek był trochę trudny a ile podwójnej radości ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU jestes twarda babka,pewnie ze dasz radę.Kojażę że mieszkasz za granicą i nie masz nikogo bliskie chetnego do pomocy.Na początku będzie ok,póżniej jak Maluchy zaczną chodzic to poprostu znajdziesz jakąś Panią na spary jak M nie będzie mógł.A jak na początku będzie ciężko to mozecie pomyśleć o kims na pare godzin dziennnie w tak zwanym szczycie.Wszystko do przezycia :-) Małego przez ta kolke nosilismy na zmianę na rekach przez 18godzin na dobę,Czasami z jednym dzieckiem trudniej niz z dwójką.Jesteś zorganizowana ,będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle z tym wychodzeniem na dwor, ale bedzie jazda ;-) dzieki fonia za pocieszenie, blizniaki to podwojna radosc ale i podwojny klopot, zdaje sobie z tego sprawe, a chudnac to ja raczej nie chce za duzo po ciazy bo mam 170 cm wzrostu a waga czasem schodzi mi na 54 kg wiec jakby troche cycka zostalo to byloby swietnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram samodzielną pizzę tylko kafeterii mu nie pokazuj bo będzie na nas ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka - dziekuje za wsparcie tuethe nie smutaj sie, nie ma sensu, jutro to nie bedzie mialo znaczenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moja "figurkę"przydałyby sie trojaczki :-) bo ja taka filigranowa jestem Śpijcie dobrze laseczki.Nie rozpisujcie z rana za bardzo bo zamierzam długo spać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa marcówka mi też przydałyby się trojaczki, ale tfu tfu ;-)) ja też spadam, bo ten katar mnie wykańcza pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba te ceny miały byc odwrotnie... Ja tez chce taka mate kupic:) Hehe prędzej bym z głodu padła niż sie pizzy doczekała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mykam bo mi plecy juz wysiadaja bo postanowiłam dac dzisiaj laptopowi odpoczac i siedze przy komputerze. Spijcie dobrze dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia mój stwierdził,ze jak takie cos kupie to pies mi do tego wejdzie... w pewnym sensie ma racje bo blazi ma swoje "lozko" tego typu tylko czywiscie bez tych zabawek:P papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia to faktycznie wtopa z tymi cenami hihi, ta druga mata fajniejsza, tez na takie patrzyłam na allegro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś ja zaczynam. Byłam wczoraj na badaniach mały waży już 1200kg wszystko wporzadku. Tylko jak powiedziałam o tym że czesto brzuch twardnieje po pracy i że po tej glukozie taki atak dostałam to odrazu mi L4 chciala wypisywać. Ale poprosiłam ja i sprobuje jeszcze popracować troszke. Gdy poczuje sie gorzej odrazu mam przyjechać i wypisze zwolnienie. A ja odpoczywam sobie u rodziców ;) Choć już dziś trzeba wracać. A jak u was z waga ja już mam 8kg na plusie. Chyba nie dużo bo pani doktor mówiła że samo dziecko z wodami i w ogólle to już ponad 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka a ktory tydzień u Ciebie, u mnie tylko 3 na plusie, lekarz powiedział że ok, tym bardziej że Maluszek waży tylko 66 dg, ale w normie bo u mnie dopiero 25 tydz idzie. Super że wszystko ok z Twoim Maluszkiem:) Może faktycznie powinnaś pojsc na zwolnienie, ale wiem jak to jest, sama tez pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle się naczytałam że nic nie pamiętam:D Ale sie uśmiałam że niech się sam ordynator kąpie raz w tygodniu:) Co racja to racja:) Nie dać sie zwariować:) heheheheh przywitam sie tylko bo tematy z wczoraj i tak juz nieaktualne:) Ja oczywiście odlot o 21.30 na kanapie a tu niespodzianka M mnie obudził o 2 w nocy!!! Bo grał do tej pory w TAKEN 5!!!!! Jasko dostał od Mikołaja ale widocznie tacie bardziej do gustu przypadło:D i mu palce biedaczkowi spuchły aż bo tam trzeba nawalć strasznie a on 4 godziny młucił:D właśnie wstał i mówi że go bolą palce:D heh Upiekłam wczoraj murzynka :) ale taki pyszny to mi jeszcze nigdy nie wyszedł:) tak chrupiacy z wierzchu , niewiarygodnie puszysty w środku no cudo :) nie wiem nawet czemu bo zawsze robię tak samo z tego samego przepisu:) milego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) jestem niedobra... wypiełam się tyłkiem do M. On cały czas się tulił, całował a ja nic. Teraz powiedział,ze się obraził i nie da mi juz buziaka bo ja mu nie chce dac. hihi:) Zuzka super,ze z dzidzia wszystko dobrze:) Dużo już waży:) uparta jestes z ta praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja tez lubie strzelaniny ale jakos nie chce mi sie grac:P Gratuluje wspaniałego murzynka:) M powiedział mi,że pizza mu srednio smakowała i tak gdzie "pracuje" jest nadal najlepsza. powiedziałam mu,że o to mam na niego focha i że wymyśliłyscie dla Niego kare tzn ze ma mi upiec pizze to zaczal sie smiac. Uspokoiłam Go,ze kara jest brak buziaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×