Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jeszcze troche i bede odsypiać. Dziś to zasypiam tu na siedziąco a tu jeszcze 3 godz do 17 i nie spałam dziś już od 4 tak mi jakoś nie wygodnie było. Jeszcze chce choinke ubierać ale to akurat dla mnie przyjemność. Gorzej z obiadem trzeba bedzie jakiegoś gotowca z paczki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Ty sie zameczysz w pracy... Ja wczoraj mialam smaka na takiego gotowca. Makaron z jakims sosem, w tesco byly dobre ale wycofali i w kauflandzie znalezlismy cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wiem że to nie dobrze. Czuje zmeczenie ale wydaje mi sie że jeszcze dam rady i tak ciągne tydzien za tygodniem. Chodzi tylko i wyłacznie o to macierzynskie. Jak wylicza mi średnia to nic prawie nie dostane wiec pracuje jak najdłużej. Dopiero 20 stycznia bede miec pelne 3 miesiace. Czeka nas wynajem mieszkania od 1 lutego musze pracować bo zawsze to wiekszy pieniadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zuzka jak to jest. Ja juz sama nei wiem czy ja macierzynskie bede miala jak mam umowe na pół etatu. To jest wszystkie taie pokickane,ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mam koleżanke co na 3/4 etatu miała umowe no i na zasiłku też jest i macierzyńskie dostanie. Ale jakie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam na relacje od niej bo na sobote miała termin i miała pisać smsy jak już bedzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to interesuje mnie poród. Też dziewczyny tak myślicie o tym o bólu i w ogóle. Ja to panike mam straszną ale pewnie przed porodem to minie. Jak rozmawiałam z ta koleżanka mówi że sie nie stresuje tylko już poprostu chce miec to za sobą bo już ledwo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mam nadzieje,z emnie zus nie wyswini i tez cos dostane... Ja sie boje,ze mi cesarke zrobią a ja nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przestraszyłam na badaniach że mały taki duzy juz (1200kg) i że jak ja urodze. I zagadywałam lekarke że moze cesarke lepiej zrobić a ona mi na to że podejrzewa że bedzie mial tak około 3,5 kilo że dam rady. A ja taka wąska w biodrach jestem już mam bole w biodrach chyba mi sie kości rozłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem wąska:P jednak nawte jakbym miala sie meczyc to ja chce naturalny porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Mnie do tego bolą pachwiny bo mi żyły wyskoczyły i też łaże jak kaczka. Do tego rano złapał mnie skórcz łydki i mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po badaniu :) napiszcie dziewczyny (zwłaszcza te z początku marca) ile ważą wasze dzieci, bo u mnie zaczął sie 29 tyd i żabcia waży już 1,6kg ! kluseczka :) a do tego cały czas była główką na dół a tu nagle szok - jest głową do góry i już :( pamiętam że jakiś tydzień temu w nocy coś bardzo się wierciła i przesuwała - czułam po stwardnieniach w brzuchu... więc chyba będzie druga cesarka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek 1,6 kg? jaka kluseczka:P strasznie dużo waży... ja nie wiem ile moja waży:( dowiem się moze za miesiac, eh. Dziecko ma czas odwrócić sie do 36 tyg- tak czytałam w ksiazce- wiec moze Ci sie jeszcze główka w doł przekrecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Bartus był odwrócony pośladkowo ale juz jest prawidłowo. Wiec to nie ma reguły przed samym porodem moze sie obrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na podwórko pilnowac,zeby M miał gdzie zaparkowac... jakbyscie widziały jak dzisiaj te ciule staja to by Was szlak trafil:/ a potem jedziemy do szkoły rodzenia wiec do wieczora dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe czy mozna do szkoly rodzenia np od 1 lutego sie zapisac bo dopiero wtedy siade na tyłek i bede chciała napewno jakiś kurs przejść chociaż prawidłowego oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna kluseczka:) moze sie odwruci?? jeszcze:) ja zaszalalam i kupilam małej ubranka:) ale nieprzesadzilam jak zawsze;p http://allegro.onet.pl/body-dlugi-rekaw-rajstopki-3-m-pszczolka-i1348606556.html http://allegro.onet.pl/george-disney-komplet-legginsy-sukienka-0-3-m-i1348606288.html http://allegro.onet.pl/george-disney-bluzeczka-z-osiolkiem-0-3-m-i1351648179.html no i moje foto brzuszka poniewaz ostatnio niewysłałam jak wy swoje pokazywałyscie:) i przy okazji nowa fryzurka o ,ktorej pisalam:)) 26 tydzien;p: http://yfrog.com/0y26tydzienj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa, fajne ubranka i pszczółka fajna :) a Ty super wyglądasz ... taka szczupła :) szczerze to wątpię że sie odwróci prawidłowo, przy pierwszej ciąży też tak miałam :) robiła sie coraz większa i potem już nie miała miejsca na obroty ( ważyła 3780 kg) dziś lekarz mi powiedział że dziecko intuicyjnie układa się tak jak mu wygodnie i może coś z moją anatomią jest nie tak że oboje dzieci wybrało dokładnie tą samą pozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha moze faktycznie wsumie to najwazniejsze zeby włEasnie dziecku było wygodnie. dziekuje 5kg dopiero mam na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki.basilek-k ja mam termin na 4.03 i moj maly 6 grudnia wazyl 850 gram a ja mam prawie 12 na plusie masakra jakas czuje sie jak krowa dojna.brzuch mnie boli od kilku dni przy kazdym ruchu.a jak wstane i chce usiasc znowu to jak siadam mam wrazenie ze malemu wystaje glowka i ja wciskam do srodka.brzuch twardy i sie czuje jakbym nosila worek z kamieniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78, ja też jestem 12 kg na plusie a do tego zaczynałam z nadwagą 6 kg :( ale po urodzeniu biorę sie kurde za siebie że hej :P musze sie zmieścić do moich ubrań ( przed zajściem kupiłam sobie kilka fajnych i firmowych i nie miałam okazji się nimi długo nacieszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to chyba nie jest dobrze jak brzuch jest tak czesto twardy. Mi lekarka właśnie z tego powodu chciała zwolnienie wypisac bo pytała czy czesto twardnieje. Kazała nospe brać i troche mnie nastraszyła że jakby sie coś zaczeło mam jej dać znać na prywatny numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia super! brzusio i wogole Ty!:)...chudziutka:) tzn brzusio ladnie zgrabny:) z tymi brzuszkami naszymi....ech...:) mnie tez zaczelo ciagnac w dol, w pachwinach tez cos pobolewa ale pewnie musi sie tam rozciagnac wszystko....Mam nadzieje ze na tej wizycie co bede miec koncem grudnia gin zrobi mi USG. Wtedy tez sie dowiem ile Misiek wazy i jak jest ulozony:) A porodu to boje sie, ze beda traktowac mnie gorzej, ze beda nieuprzejmi i ze wogole beda na mnie nastawieni anty.....nie wiem czemu...takie jakies glupie obawy...:(...no i jeszcze ze pekne sama, ze nie zdaza mnie naciac albo ze cos moga zrobic Miskowi....takie glupie mysli mam..... aaa i kurier byl z rzeczami ktore zamowilam na allegro. Pieluszki flanelowe przyszly mi inne niz chcialam (kolor), łancuszek do smoka z innym wzorkiem i jeszcze z dwie rzeczy z innym kolorem. Ale poza tym pieluszki sa dobre gatunkowo, przescieradelka super kolorki, kolderka ok, butle i smoki fajowe;) i wogole wszystko ok:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dola....nic nie zrobilam, bylam u kumpeli co mieszka naprzeciwko, i doslownie przeplotkowalam caly dzien, teraz obieram ziemniaki, i robie obiad, gary nie wymyte, pokoik dzieciecy nie ruszony, na paczke ze spochami czekam 2 tygodnie juz kurna! mam dolaaaaaaaa ahhh ta pogoda, aha i dzisiaj dzwonilm do pracy zeby wpisywali mnie na 1 dzien pracy tygodnowo i sie dowiedzialam ze juz nawet tego nie zrobia, poprostu usuneli mnie w piekny sposob, j.......e irole kurwa sorry ale nie moge inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek to rzeczywiscie w chamski sposob zrobili.......ale czego mozna sie spodziewac po nich.... a dzwonilas moze do sprzedajacego? moze "zapomnieli" albo przesylka juz wyslana tylko gdzies utknela na poczcie..... Ja tez dzwonilam ostatnio za tunika bo nie przychodzila i w cudowny sposob 2 dni pozniej juz ja mialam:) wiem ze to nie pocieszenie ale zwyczajnie sie postaraj nie przejmowac. Co ma byc to bedzie .......a szkoda nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ihhi jestem jestem to wstaw linki do aukcji jak jestes zadowolona to napewno skorzystam z pieluszki czy łancuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZOTKA do BUTELEK z gąbką Canpol 56/130 tanio (1340136148) SUDOCREM krem na odparzenia odpieluszkowe 250 g (1340136161) Tippee SMOCZEK silikon 0%Bpa AIR 0-3m. 2 szt. NEW (1341990896) Antyalergiczna KOŁDERKA 90/120 + PODUSZKA tanio (1341990902) Tommee Tippee BUTELKA 260 ml 0% Bpa +SMOCZEK (1341990907) PRZEŚCIERADŁO 120x60 FROTTE z gumką mix kolor (1343157566) Leciutka GRZECHOTKA Z GRYZACZKIEM nowość Canpol (1344752755) Kolorowy ŁAŃCUSZEK do smoczka CANPOL 2/415 TANIO (1344752791) Śliczne PIELUCHO CERATKI polska flanela KOLOROWE (1344752797) TERMOMETR z miękką końcówką CANPOL NAJTANIEJ! (1346520104) Śliczne NIEDRAPKI rękawiczki BAWEŁNIANE nadruk (1346520109) (1347895570) Tommee Tippee BEZPIECZNE CĄŻKI essentials TANIO (1349116745) PODKŁAD ceratkowy higieniczny CANPOL PROMOCJA! (1350161792) Śliczny PAJAC pajacyk FIFI paseczki BAWEŁNA 62 (1351014210) PIELUCHY pieluszki kolorowe FLANELOWE 70x80 kolory (1351014300) Tommee Tippee BUTELKA 150 ml 0% BPA MEGAPROMOCJA! (1351014307) Tommee Tippee TERMOOPAKOWANIE 1szt.new NAJTANIEJ!! (1351014355) WKŁADKI laktacyjne CANPOL 40+20 sztuk GRATIS!!! (1351102267) PIELUCHY białe TETROWE tetra 70x80 tanio (1355693328) GRUSZKA do nosa kolorowa CANPOL 2/118 PROMOCJA! (1355693348) to kupilam u niego jak cos to pytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×