Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jestem jestem ja też nie miałam żadnych tych przypadłości a miałam 75g, tylko że ja potrzebowałam jakichś 20 minut na wypicie. I dlatego nie miałam takich odczuć, siedziałam i czytałam książkę, coś tam mi się odbijało, ale nie myślałam o tym tylko czytałam. Bardzo polecają np.sok z cytryny do tego ale ja nie miałam, bo mnie wprowadzono w błąd, bo najpierw powiedziały że mają na miejscu a potem okazało się że sama powinna sobie przynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ja po cesarce nie miałam ochoty na ćwiczenia przez 7 dni nosisz jeszcze szew, potem brzuch jeszcze cały czas ciągnie na dół ( trochę boli) ale myślę że po 6 tyg ( tyle ile trwa połóg) można już coś działać - chyba wszystko zależy od kondycji i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ale mozesz wziasc nierozpuszczona i ci w laboratorium rozpusci pani pielegniarka :) mi i innym ciezarnym bo duzo nas bylo na tym badaniu rozmalnie na miejscu rozpuszczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad jednym.....czy jak odejda mi wody to bede jeszcze miala czas na kapiel/prysznic by sie chociaz ogolic czy w ogóle przygotowac do porodu?...czy od razu trzeba jechac do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kolezanka mi mowila ze jak jej sie zaczelo to sie wykapala jeszcze rzeczy malemu prasowala bo polozna jej mowila ze ma przyjechac jak juz nie bedzie umiala rozmawiac z mezem przez fona.tak zrobila do szpitala przyjechala z rozwarciem 4 cm wody jej odeszly juz na lozku w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowałyscie:) Do szkoły jechalism 45 minut! Myslalam,ze M szlak trafi, takich wiazanek dawno nie słyszałam:/ w drodze powrotnej nie chciało sie ogrzewanie właczyc:/ a teraz juz jestescmy po "obiedzie":) Zuzka nie wiem czy 1 lutego bedziesz mogla sie zapisac... to troche pozno Ilosia fajne ciuszki:) brzuchole słodziutki i fryzurka fajna;) Jestem jestem dobrze,ze przyslali Ci to co chciałąs... juz trudno,ze inne wzorki:) Puszek takiego szefa to ja bym normalnie .... co za gnojek! Puszek jak krwawisz to jedzcie do szpitala!! Ja tez marcowka te chopy to jednak głupie sa. Moj tez nigdy nie chce do lekarza jechac:/ co do znieczulenia... u mnie w szpitalu tez nie dawaja. Ktory masz wybrac? ja bym rodziła w tym, w ktorym jest Twój ginekolog. Karolina mi glukoze zrobily na miejscu i uwazam,ze tez tak powinno i u Ciebie byc. Jestem jestem ciesz sieze nic Ci nie było po glukozie bo ja umierałam normalnie:P Jestem jestem jak Ci odejda wody to odrazu musisz jechac do szpitala. Zadnych kapieli czy golenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia moze troche zle napisalam, kupilam glkoze dzis ale na badanie ide w czwartek i zabiore ja ze soba, najpierw zbadaja mi krew a pozniej musze wypic tylko zastanawiam sie czy ja rozrobic w domu izabrac w butelce czy oni mi to rozrobia na miejscu ale juz inne dziewczyny odpowiedzialy mi, ze moge wziac nierozpuszczona, dzieki dziewczyny za odp:) jestem jestem wiesz, ze ja nad tym samym sie zastanawiam, bo slyszalam, ze wody przewaznie odchodza w szpitalu i ze trzeba jechac jak skurcze sa co 4min ale moze se zdarzyc, ze najpierw odejda wodya skurczy jeszcze nie bedzie albo beda np. co 10 minut i co wowczas? Czy czekac, czy jechac czy co? Dobre pytanie, takze prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dziewczyny... polozna powiedziała,ze najlepiej bedzie jak Panowie po naszym porodzie wezma 2 tyg wolnego aby sie nami i dzieckiem opiekowac. W tym czasie my nie mamy nic robic, zajmowac sie jedynie soba i dzieciem. Prasowanie, gotowanie,sprzatanie i wszystko inne ma robic Mąz. Mój stwierdził,ze na sniadanie bedzie kiełbasa, na obiad beda 2 kiełbasy a na kolacje półtorej kiełbasy w tym połówke zostawie na noc jakbym sie głodna zrobiła. Kochany prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mowicie bo ja pewnie jeszcze wzielabym sie za golenie gdybym byla troszke zarosnieta:P......a tak to musze pilnowac sie z goleniem by mnie w szpitalu jakas polozna nie dopladla z maszynka na sucho.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mi położna powiedziałą,ze mam sie odrazu pakowac do auta gdy wystąpia skórcze i nie co 4 min tylko co 10-15 albo odejda mi wody płodowe. Może byc tez taka sytuacja,ze bedzie sie krwawic- taki czop sluzowy z domieszka krwi i to tez oznacza acje porodowa ale najlepiej zadzwonic do ginekologa a nie ejchac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiadomo...skurcze....tylko czy one beda pierwsze czy odejscie wod i JAK ROZPOZNAM ze to sa skurcze.......cholerka....tyle pytan.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez tak zastanawiam co bedzie. mam do szpitala 20 km kiedy wyjechac .a jak bede sama to co?jaki zapas czasu sobie dac na dojazd?skad mam wiedziec ze sie cos zaczyna dziac.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie ja do szpitala mam bliziutko ale tez sie zastanawiam czy karetke sie wzywa czy w razie czego jak mojego M nie bedzie to taksowke brac:P.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem skorcze porodowe napewno rozpoznasz bo to bedzie bol utrzymujacy sie przez jais czas tam na dole. Mnie kurka ostatnio co pare dni 20 sek skorcze lapia i sie boje,ze cos sie dzieje. dobrze,ze do gina ide w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:P zabralam sie za sprzatanie ale i tak nie posprzatalam wszystkiego a teraz ledwo chodze tak mnie boli kregoslup na dole i tylek ze juz ledwo wytrzymuje...ilosiaa fajny brzuszek i fryzurka tez fajna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny:D wlasnie wybuchnelam smiechem sama do siebie:D....wyobrazilam sobie mojego M gdy mowie mu ze rodze:D.....chyba mi padnie z przerazenia i to do niego karetke wzywac:P...on juz teraz ma pelno w gaciach:D a co dopiero bedzie jak juz sie zacznie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka najlepiej bedzie,ze jak bedziesz juz blisko terminu,zeby ktos caly czas z Toba byl i mogl Cię w razie czego odwiesc do szpitala. Mi jak cos sie zacznie to dzownie do Męża a On wskakuje w auto i po mnie przyjezdza i jedziemy do szpitala. nawet jakby ledwo wszedl do pracy albo bylby w polowie mam odrazu dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz tylko ja rodze w innym miescie niz mieszkam ,druga sprawa ze mezus pracuje tam gdzie szpital jak by co musial by przyjechac po mnie i wracac znowu spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze sie nie obrazicie,ze sie troche pomadrowałam... jednak taka szoła rodzenia duzo daje bo wiem wiecej i juz mniej sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny, będziecie wiedziały kiedy sie zacznie, nie zawsze wody odchodzą pierwsze, to różnie bywa, czasem pierwsze są skurcze.Pierwsze dziecko spanikowałam i pojechał jak skurcze były co 10 minut ale takie lekkie, w szpitalu odeszły wody a akcja porodowa trwała 12 godzin. Jak rodziłam drugie prawie 1o godzin, wody mi odeszły na godzinę przed wyjściem dziecka na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka dlatego blisko terminu porodu niech ktos to ma prawo z Tobą będzie dopoki Mąż nie wroci. Jestem jestem w 5 minut nie urodzisz wiec napewno zdarzysz;) Kurka... chyba mi sie hemoroidy zrobily czy jak sie to zwie... ledwo siedze a wstac to juz w ogole nie umie bo tak mnie tyłek boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nastawiam sie na laktator,używałam tylko w szpitalu elektryczny, który wypożyczyłam w szpitalu, a potem dziecko moje było najlepszym laktatorem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laktatora nie kupowałam jeszcze... jak bede musiala to M pojedzie do sklepu i kupi. Szwagierka dzwoniła... nie przyjada bo musi jechac na jakies spotkanie z pracy i bedzie pozno wracac a jak nie poprawi sie pogoda to w inny dzien tez nie przyjada , dopiero na swieta. Jak oni nie przyjada to Tescie pewnie tez nie bo Tesc do autobusu nie wejdzie. To ja zrobie dla mnie i dla M romantyczną urodzinową kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupilam laktator tomme tippie reczny, zeby od razu pasowal do butelek. Co do porodu to ja nie mam pojecia jak dotrzec na porodowke bo moj M pracuje w delegacji i nie ma go od pon do piatku a do lekarza chodze oddalonego o 100 km od mojej miejscowosci i tam tez chcialam rodzic. Jesli bede miala cc to bez problemu ale jak sn to moze byc ciezko zdarzyc:) Wtedy pojade do najblizszego szpitala, choc nie ukrywam ze wolalabym rodzic tam gdzie pracuje moj gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×