Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen czyli ta jak mi położna napisała;) O jakim smaku była fantazja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze chyba sie odwazy i isc do tego dentysty...a ja wlasnie zjadlam mandarynki i jablkiem poprawilam:) a Mala szaleje dzisiaj w brzuchu jak nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy jak dolaczylyscie do forum to czytalyscie to co wczesniej bylo od 1 strony az do tej do ktorej wy doloczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA Ja nie czytałam co było przed, czytałam cały dzień dziewczyny, aż sama włączyłam się do rozmowy i tak do dzisiaj :) Z tego co widziałam wiele dziewczyn z początku wcale się nie odzywa tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja tu jestem od początku :D więc nic nie nadrabiałam, ale gdybym teraz dołączała to by mi się nie chciało chyba... chociaż jak mnie nie ma czasami dużej to nadrabiam zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Misiek dzis straaaasznie grzeczny...tylko ten brzuch nadal mi ciagnie w dol. Zelazo mi tec caly czas leci....ostatnio mialam cos ponizej 11 i ascofer kazal zwiekszyc z 3x1 do 3x2 ....za tydzien ide robic badania to sie okaze czy cos skoczylo do gory czy nie. Mam nadzieje ze tak:) tuethe Ja chcialam zdjecie torcika:P....wyglada pysznie. A i brzuszek sliczny;) wyglada na malutki:) Ja mam 94 czy 95 nie pamietam dokladnie) ale moj przy twoim to kulka:) ale to dlatego ze ja jestem niska:) Tysia ja raczej jestem od poczatku wiec za wiele czytania wstecz nie mialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie muszę pochwalić zakupem :) to kołyska którą kupiłam ( już ją mam , poskładana i pościel już wyprana) pościel mam P04 (żółto-zielona) na żywo kolory są bardziej intensywne http://allegro.pl/lux-kolyska-komplet-poscieli-mat-pkg-10el-i1363992863.html baldachimu nie chciałam, ale był w komplecie, więc teraz starsza córka ma ten baldachim przymocowany do swojego łóżka :) bo chciała :) jak dziecko mi z niej wyrośnie (ok,4-5 miesiąca chyba) to sprzedam na allegro, no chyba że mojej bratowej sie uda zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozba do TUETHE
Lubisz piec :),i mam pytanko jak robisz biszkopt... bo biszkopt-biszkoptowi nie rowny a chciala bykakaowy biszkopt i zrobic mase z netelli.Jakie dajesz proporcje maki i kaka?? i czy dajesz plaskie lyzki maki i kakao czy kopiate,prosze oszczegoly!!i czym ubijasz tez prosze napisz i w jakiem temperaturze :P .Chodzi mi o biszkopt ktory raz sie przelozymasa i zeby smakowal jak dawniej babcie robily tak...swojsko... ;).Z GORY DZIEKUJE| :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... odkąd dołączyłam do dziewczyn staram się nadrobić to co mnie ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozba do TUETHE
i sorrrki za bledy poprzekrecane slowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Ty tak jak ja od początku, tzn ja na początku czytałam a na piątej stronie się ujawniłam :P właśnie sprawdziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze mama dzwonila do mnie dzis po raz 4 i znowu 25 minut:Daz mi kolezanka z gg uciekla :( a ja jeszcze musze posciel ubrac a tak tego nie lubie ale coz jak sie chce spac w czystych to trzeba cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylałam pół szklanki coli na kołdre:/ co za łamaga ze mnie, grr. Suelen dobra ta fantazja choc wole z tymi musami;) Tysia ja troche poczytałam ale było tego tyle,ze szybo wymiękłam:) Jestem jestem przezCiebie dziewczyny chciały mnie pozabijać;P ja ma 166 wiec tez wysoka nie jestem :) Basilek fajna ta kołyska ale mi by było szkoda pieniędzy;) Co do biszkoptu... zawsze piekłam wg przepisu Tesciowej ale z nim troche roboty jest, teraz na torciki piekłam wg tego http://kotlet.tv/cytrynowy-tort-pszczolka z różnicą taką,ze najpierw ubiłam w robocie same białka a potem po troszku dodawałam cukier . Co do kakaa wsypywałam po troszku, mieszałam aż mi się kolor spodobał;) Im więcej go tym biszkopt ciemniejszy. Jutro zadzwonie do Tesciowej i zapytam o przepis na biszkopt bo juz nie pamiętam a On jest na noralną tortownice i jest tez bardzo fajny;) Mam nadzieje,ze chociaż troche pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja wczoraj zmieniłam posciel a dzisiaj juz wylałam cole i się suszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam już , idę jeszcze pod prysznic a potem łóżeczko, jakoś mam kostki spuchnięte - chyba musze sie położyć :) dobrej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj w interkomisie spodobala mi sie tam hustawka dla dziecka 80 zl kosztowala i bylo kilka wozkow jeden tez fajny granatowy z ciemnym ale pojecia nie mam co za firma za 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale mnie plecy bola, zakupy zrobione, kupilam krem i oliwke bambino, tak ladnie pachna dzidziusiem ;-) nie wiem co upiec na swieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basile dobranoc;) Sonka ja na poczatku myslalam o kupnie używanych ale po namysle stwierdziliśmy,ze chcemy miec nie jedne dziecko i jesli teraz kupimy nowy to dla nastepnego tez bedzie. tym bardziej,ze tak za 2 lata bysmy chcieli nastepne;) Przyzna jednak,ze ceny fajne;) lapie mnie zgaga ale co tam, musialam dzis pizze wszamac;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia w inter bylo kilka ale ogladalam jeden kosztowal 300 zl z fotelikiem do samochodu pomopowane kola ale troszke byl zakurzony trzeba by go przeprac chociaz w sumie nic dzwnego tam duza hala wiec sie kurzy, bylo mnostwo lozeczek niektore z materacami, kolyski, krzeselka takie do karmienia dla starszego dziecka no rozne roznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wow!! mnie przeraża myśl posiadania jednego, a co dopiero dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja napewno będę piec tego murzynka z serem i myśle co jeszcze... Suelen hehe my chcemy 3 ale nie wiem czy będziemy mogli sobie na to pozwolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawozek biore od kolezanki jezdzila nim 6 miesiecy wiec nie jest stary tez mysle ze moze sie na 2 dziecko zdecyduje nawet cos mezus zagadywal ze za rok 2 a ja na niego takie oczy jak 5 zloty no ale coz sie zobaczy.ja bede jezdzic tako city voyager i biore go za 350 zl.i lata mi jakies tam szcegoly jak pompowane kola i takie tam . ciezki jest ale nosic go nie bede zostawie na dole w domku wiec mi wszystko jedno dokladnie taki i w tym kolorze http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.naszszczecin.pl/files/pict/2010-05-04/wozek-tako-city-voyager-2-2jg2NTQ4NT_o.jpg&imgrefurl=http://www.naszszczecin.pl/dla-dzieci/sprzedam/szczecin-wozek-tako-city-voyager-2.htm&usg=__1ogEDYwpVpf_YRUz3vCD_Q0wxQ4=&h=598&w=800&sz=83&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=Me12d5gu_-whWM:&tbnh=138&tbnw=179&prev=/images%3Fq%3Dtako%2Bcity%2Bwoyager%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1280%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=573&ei=odULTY2vOuqN4gam9Yy_DA&oei=odULTY2vOuqN4gam9Yy_DA&esq=1&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:0&tx=96&ty=77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×