Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

I Tesciowa do mnie zadzwoniła... Powiedziałam,że mam na Nią focha i że musi teraz odpokutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posta mi wcięło' ' słyszałam o wypadku , współczuję rodzicom , straszne nieszczęście , wszystko przez brak wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam rano że mieliśmy jechać do sklepu ... nic z tego nie wyszło, chcieliśmy jechać do silesii i tesco, ale jak stanęliśmy w korku ( ogrom ludzi ciągnie do silesii) to nam sie odechciało :( trudno, pojadę sama chyba w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek gadałam z bratem wlasnie,ze ciekawe ile osob bedzie w silesi... teraz juz wiem... Głupota rodziców... mój M nigdy nie da naszym dzieciom isc na kulig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRESZCIE KONIEC :D zapomniałam dodać do mojej listy zrobiony obiad i zrobione babeczki :D Dzisiaj porobiłam wszystko, bo K. wyjątkowo miał wolny weekend więc go wykorzystałam ile sie dało. Hiostoria tego 10 latka jest bardzo smutna, siostra walczy o życie, współczuję temu ojcu teraz spojrzeć w lustro w oczy żony i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen i nie jestes zmeczona? Ja piernice... poszalałas dzisiaj! Zrobiłam sobie kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że strasznie się zmęczyłam i bolą mnie plecy w dole, ale teraz leżę :) ale musiałam wreszcie świąteczne porządki zrobić. Powiesiłam trzy aniołki u nas w domku, bo jednym dla każdego z nas :) muszę powiedzieć, ze wygląda to słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen słodko z tymi aniołkami;) Ja sobie skocze w tyg kupić malutka choinke ale naprawde taka malutka:) zeby tylko miec i moze tez jakies ozdoby kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, podziwiam Cię , ile Ty masz energii ? ja poprasuję 30 min i juz mnie pley bolą - chyba się starzeję :( też chciałam tyle dziś zrobić ... ale jakoś tak dzień szybko zleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie choinka potrzebna, pamiętaj o zdjęciu :) Mój mąż dokupił bombek....szok... ja mu powiedziałam, ze wygląda to jak bombki z choinką, a nie choinka i bombki :) Ale jaką on miał radość w ubieraniu, włączeniu światełek jak małe dziecko się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to mimo,że się napracowałas to miałas udany dzien:) Ja sama wszystko bede ozdabiac bo mój M nigdy w zyciu.. Włączyłam sobie film" czego pragna kobiety" kiedys to widziałam ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja choinka już ubrana od paru dni :) tylko niema światełek bo nie mogę nigdzie znaleźć takich jak mi się podobają :D zresztą zobaczycie już nie długo na zdjęciach brzuszków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też troszkę dziś podgoniłam w porządkach ale w połowie byłam koordynatorem ;-)))) mój M chyba czyta nasze posty bo zamówił pizzę ;-)) ja zjadłam z oscypkiem, chyba z tym serem można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i my też w weekend darujemy sobie zakupy, ja bym nie dała rady, w tygodniu rano podjedziemy brat śmiał się że jak będą robić swoje to ja posiedze na ławce a jak skończą to podejdę do nich i pójdziemy do kasy z pierwszeństwem ;-)))) cwaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza z oscypkiem? pierwsze słysze. Nawet nie wiedziałam,ze jesc tego nie mozemy.. Mi dziewczyna brata dała troche tego co sobie zamowili-meksykanskie zarełko:) Ja w poniedziałek zabiore sie za porzadki... bo az wstyd przy takich pracusiach jak Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to oscypków także nie wolno :( Mnie też dobrze szło koordynowanie mężem :) bidulek sprzątnął naszą małą łazienkę, odkurzył, a zachowuje się jakby sprzątnął wielki dom i to sam. Bidulek pada na pyszczek ;) o przepraszam... założył jeszcze firanki w dużym pokoju (moje nowe śliczne firanki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłabym pizzę :D ale dzisija u nas spaghetti... mój K może to jeść i jeść i jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mój jedynie pościelił łóżko:P Jakie kupiłas sobie firanki?:) Spaghetti nie jedlismy od kurna.. ponad 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam je jeszcze we wrześniu na rocznicę ślubu, haftowane z gipiurą. Dałam dużo za nie, aż wstyd się przyznać, ale to prezent rocznicowy, do którego troszkę nam dołożono :) zresztą zaraz zrobię zdjęcie to pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen panowie chyba tak mają, mój jak zrobi obiad, to dopytuje: i jak,jak? smakowało ? a ja sie go pytam a jak ja gotuję to nie każę sobie dziękować, to samo ze sprzątaniem: a widziałaś jak posprzątałem ? i oczekuje dziękowań, więc ja mówię że widziałam i udaję że nie wiem o co chodzi z dziękowaniem, a jak się domaga to pytam czy on dla mnie tylko sprząta ? wyczytałam co mozna jeść podczas wigilii a czego nie i w zabronionych jest makowiec i torty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu chyba czeka mnie naprawa laptopa, bo nie wiem co się dzieje, sam mi się wyłacza ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma klusek z makiem:P Fonia mi się coś klawiatura na laptopie wiesza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×