Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

chyba idę spac, jutro pobudka o 5, a moj M jeszcze nie wrocil z imprezki a miał byc po godzinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie długo... zreszta ja nie lepiej miałam... wychodziłam o 8 rano a o 23 wracałam. Czasme nie zdarzyłam nic zjesc w domu, sniadania nie brałam bo nie miałam czasu zrobic i ratowała mnie wtedy pizza. Jak powiedziałam,ze ejstem w ciazy i np. trafił mi sie dzień w pracy z Szefem to mi przynosił drożdzówki albo kanapki a mi głupio było stanac i zjesc bo to wkoncu szef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus zaden facet nie wroci po godzinie:P mój M wypił sobie piwko bo bracik mu dał i tak mi śmierdzi piwem teraz. Przeszkadza Ci zapach piwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoko miałas szefa, zresztą u mnie dyrekcja tez jest ok, u mnie niestety duzo czasu się schodzi na dojazdy bo pracę mam od 8 do 16, ale teraz wychodzę z pracy 15,45 by zdążyc na pociąg. Idę podgrzac mleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wiem ze nie wrocilby po godzinie:D, ja tez bym nie wrocila gdybym się miala spot ze znajomymi:) Na piwko to ja mam troszke ochotę nawet:) szkoda ze z M nie zdazylismy wyjsc sobie na piwko gdy juz bylo cieplo w maju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef był spoko dopóki pracowałam... zreszta nie bede myslec o pracy bo zanim wroce to jeszcze duzo czasu minie. Ja pije len mielony na gardło. A Suelen chyba znow ma niespodziewanych gości:P ale mam smaka na buraki... kurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka kocurek przesliczny i oczywiście na mnie też możesz liczyć :-) Buraczki uwielbiam i też robię tak jak Basilek tylko to papranie rąk a nie umiem w rękawiczkach piekłam dziś ciasta na jutro i min. z tej strony od tuethe zebrę, nawet ok wyszła, tylko za dużą mam brytwankę i taka chuda wyszła i standardowo wściekłam się na M i się popłakałam, wku......ł mnie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie piwa... strasznie mi nie smakuje...po łyku juz mi niedobrze było... M zawsze brał piwko a ja pyszne drinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia mi zebra wyszła tak średnio. Jakbym wiedziała,ze bedziesz coś piec to poleciłabym Ci tego murzynka:) Wazne,ze Ci wyszła a ze chuda to trudno;) a co to za okazja jutro? M ma urodziny? wiem,ze od któreś z Was Mąż ma jeszcze urodziny w grudniu ale nie pamietam od ktorej;) Co Twój tym razem zrobił ? Jus spij dobrze;) i spokojnego dnia w pracy życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od M prezent, dres, bardzo się ucieszyłam bo nie mam już się w co ubierać,ale rozmiar jaki mi kupił to mnie powalił totalnie spodnie kuźwa 3xl, a że się wybierałam na chwilę do sklepu poleciałam wymienić okazało się że mój M dostał tylko paragon z płatności kartą, a tego głównego paragonu nie ma, i jutro będzie se sam wymieniał, babka w kasie jak zobaczyła te spodnie to też się śmiała, no owszem przytyło mi się ale kuźwa bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynka też robiłam ale swojego z jabłkiem ;-))) też mnie drażni zapach piwa i często się z moim M o to kłócę żeby się nawet do mnie nie zblizał ja mam jutro a M 24.12 ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia faceci nie znaja sie na rozmiarach... Pewnie sama bym sie wkurzyła ale chciał dobrze. Oby udało mu się wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro mamy bibke :D będziemy pić za Twoje zdrowie soczki i zajadać się słodyczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na ciacho ;-)) ale na rozmiarach cycków to sie znają ??? no taka zła jestem na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kuś bo wszystkie przyjedziemy:P No tak na rozmiarach cycków faceci sie znają... Mój by kiedyś powiedział,że takie że sie mieszczą w ręce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by była jazda jakby się wszystkie zdecydowały ;-)))) to ciekawe jak na oko brał te spodnie bo w rękach mu się nie mieściły ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsca by u Ciebie brakło jakbyśmy wszystkie przyjechały:P a ciasta musiałabys mieć dużo,zeby nakarmić baby w ciaży:P Fonia to tylko facet, ich rozumowania my kobiety nigdy nie zrozumiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mezus ma urodzinki 23.12.dziewczynki ja mam pytanko do tych co sa na L 4 jak ja, jak to wyglada jak sie jest na L 4 i w trakcie tego zwolnienia rodzisz to co poniej?dalej masz L4 czy jest przerywane i sie idzie na maciezynski czy ma sie dalej zwolnienie jak to jest.a drugie mam pytanko jak juz sie urodzi malenstwo daja na piersi pozniej jakies tam mierzenie nie wazna kolejnosc to co pozniej sie dzieje z nami jak nas juz pozaszywaja .samemu sie trzeba skulac z fotela czy cie sciagaja i przenosza czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tuethe trzeba przywyknąć to każda by trochę ciasta ze sobą przywiozła ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka z tym l4 nie wiem jak to jest, musze sie zapytac ksiegowa. Sonka po porodzie zostajemy w tym miejscu co rodzilysmy przez 2 h jeśli dobrze pamietam... jak jest wszystko dobrze to pozniej na oddział jedziemy. Napewno by każda cos przywiozła i zrobiłybyśmy babski cumber;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka jak rodzisz na zwolnieniu to się przerywa i od dnia porodu to macierzyński mnie z fotela na takie jeżdżące łóżko przenosili i na tym łóżku leżałam godzinę na sali ogólnej za nim zawieźli mnie na salę poporodową, jeszcze salowa mnie przemyła i przebrała w czystą koszulę. dzidzię miałam jeszcze przed zszyciem na chwilkę, ale koleżanka rodziła teraz i mówiła że dostała dziecko właśnie na tą godzinkę leżenia kontrolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale po co tam mamy siedziec 2 h?i w sumie chodzi mi o to jak juz poceruja i wszystko sprawdza czy sama musze zejsc z fotela czy mi pomaga albo ktos mnie sciagnie czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia jak przeczytalam o tych spodniach 3 xl to az sie poplakalam ze smiechu do teraz nie moge sie powstrzymac ;-) moj R wybral mi dzisiaj koszule do szpitala i okazalo sie w domu ze jest za duza i wiesz co mi powiedzial ze slicznie wygladam i napewno jak bede rodzic to za duza nie bedzie a zreszta to nie sukienka na bal ;-) ;-);-) faceci ;-) ale bylam przy tym zakupie wiec nie moge miec pretensji a zreszta moze ma i racje ze jeszcze ta koszula bedzie dobra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka pomagają, po za tym ja dostałam jakiegoś głupiego jaśka że sama z fotela napewno bym nie zeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek ja później też już nie wiedziałam czy mam płakać czy się śmiać, bo ja bym chciała wyglądać szczupło i ładnie a on wybrał taki rozmiar, bo mówi zobacz jak masz jeszcze dużo miejsca i żeby ci brzucha nie uciskało, więc może i chciał dobrze on i tak cały czas krzyczy żebym po domu to chodziła w samych gaciach i nie uciskała brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka u mnie w szpitalu sa 2 h. Kontroluja czy wszystko z nami dobrze. Ze mna przez te 2 h ma byc Mąż i nie moze mi pozwolic zasnac. Jutro poszukam o tym w zeszycie i napisze... Fonia to jak wylaczyszlaptopa to sama go gdzies schowaj,zeby M tego nie zrobił:P Puszek ważne,ze koszula nie za mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat niech żyje Fonia nam! niech żyje nam!! :) Dużo zdrówka, cierpliwości:P, łatwego porodu i samych pogodnych dni w życiu:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×