Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jus ah ten efekt haribo;) Wszystkie na to cierpimy:) Dobrze,ze wkońcu postanowiłas dać sobie spokoj z praca i bedziesz mogla juz na spokojnie przygotowywac sie do narodzin dzieciaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zapalenie stawów się odezwało:/ teraz to juz naprawde chodze jak stara babcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja tez chodzę jak babcia a zwłaszcza jak wstaję z wyra:P no wreszcie będę miała czas być na bieżąco z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jak wstaje z łóżka a jest M to mi pomaga bo mam z tym problem:P jerunie jak mnie te kolano napiernicza, a dlugi czas mialam spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez pomaga:D z butami też:P mi trochę plecy przycichły ale dalej bolą po ok 40 min siedzenia nawet na miękkiej kanapie, wiec swieta przy stole to będzie dla mnie horror:P ale moj teść jest trochę wkurzający wczoraj jak był u nas stwierdził ze jak bedzie nam ciasno w mieszkaniu to zebysmy sie do nich przeniesli do domu, nigdy:P juz nie mowiąc o tym ze witając się ze mną uściskiem powiedział " ja to dzisiaj przeziebiony jestem" :D, wiem ze to nie jest złośliwe tylko on taki poprostu jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z butami musze sobie sama radzic:P Jus ja jak nie bede umiała już wytrzymać przy stole to będę się kłasc na łóżko:) mnie dzis plecy nie bolą, przeszło to na Męza i marudzi cały dzień:P A Teściem się nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, jaka fajna świncia :) a mnie sie zapowiada samotny wieczór :) starszą córkę kłade już spać ,a mąż już sam sie kładzie bo się przeziębił ... ci mężczyźni ... ledwo poczuł katar w nosie to już jest chory przez duże CH :P i musi sie położyć , a do tego temperatura 36,7 :) no nic będę sobie oglądać film na pierwszym :) i posiedze tutaj trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakis fajny film na jedynce leci, ja dzisiaj sama bo moj M poszedł opijać narodziny coreczki kolegi, tzn ja go namowilam by poszedł, aczkolwiek sama mu dałam do zrozumienia ze w dniu porodu i potem wieczorami w szpitalu był przy mnie:P Mała ma 54 cm i 2600 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek on poszedł spać z troski o Ciebie by się rozgrzac i nie zarazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek wygrzeje sie i Cię nie zarazi:) No to fajna ta Mała;) Jak ją nazwali? Mój pewnie będzie długo Julcie oblewał:P A co za film ma byc na 1? ja teraz ogladam program o operacjach plastycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee jakis nudnawy ten film:P malą nazwali Zuzia i jest dzieckiem z in vitro. Wszystko ok, zdrowa jak rydz:) Urodzona przez cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, że mnie pocieszacie :) najlepsze jest to ze mówił coś o "tym" :) ale ja powiedziałam że jak jest chory to nie może sie "przemęczać" :P :) film jest o jakiejś bogatej lasce która traci kasę i musi iść do pracy - zostaje nianią jakieś bogatej dziewczynki zobaczymy może będzie fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba idę sobie wlosy umyję, jutro znow do pracy, a we wtorek mamy wigilię mniammm:D jeju jak sobie pomyslę ze na pocz ciąży nic nie moglam jesc, wszystko smakowalo jak steropian, myslalam ze apetyt juz mi nigdy nie wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu straciła ksę to ja nie wiem , albo się z Wami zagadałam albo to znowu ten efekt o ktorym pisałas Tuethe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech im teraz rosnie zdrowo;) Basilek i dobrze mu powiedziałas:P jak jest chory to nie ma zadnego szalenstwa w lozku:P chociaż... wypociłby sie:P Jus ja na poczatku na nic nie umiałam patrzec a teraz prawie wszystko bym zjadła ale staram sie nie przesadzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie wiem czemu straciła kasę bo też przegapiłam :) ale w gazecie doczytałam że jakiś doradca finansowy rodziny okazał sie oszustem i przepuścił jej majątek czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam w tv informacje o tym filmie. zarządzajacy jej pieniedzmi ksiegowy przywlaszczyl sobie cały jej majatek i zwiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi się przypomniało że miałam Was zapytać o mleko modyfikowane, czy myślałyście już o tym ? wiem że każda z nas będzie pewnie karmić piersią , ale jakby co to zastanawiałyście się nad rodzajem ? tyle tego ... przy pierwszym dziecku miałam Bebilon Pepti z apteki dla alergików , potem jak miała 12 m-cy wprowadziłam (za radą mojej lekarki) już normalne łaciate 2% i mała super je przyjęła, zero problemów. teraz myślę o Humanie jakby co , chyba że znowu będe miała alergiczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jaki rozmiar biustonosza do karmienia mam kupic, nie wiem o ile piersi mi urosna, jakie wy kupilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja kupię tylko trochę wiekszy , nie sądzę by mi biust jakos specjalnie urosl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmiłam ale krótko, 2 m-ce a w 3-cim zaczęłam odstawiać i przechodzić na te alergiczne lekarka dość szybko zdiagnozowała skazę białkową i atopowe zapalenie skóry (wyszło jej już w 3-cim tygodniu życia) a ja uwielbiam nabiał, jak sie dowiedziałam to musiałam zupełnie zmienić dietę :( nawet masła nie uzywałam do chleba , ale serce mi się krajało jak po każdym karmieniu , mała robiła rzadką kupkę , no i ta skóra zwłaszcza na policzku jednym pokryta takimi bąbelkami, które pękały i wylewał sie z nich taki "płyn" - trzeba było smarować taką maścią ze sterydami (straszne) chyba Elocom - na szczęście minimalnie ale zawsze to syf jakiś jak przeszłam na bebilon pepti to po ok.2 tyg objawy zniknęły :) potem jak miała 12 m-cy i wprowadziłam łaciate to tez miałam stracha, ale tak jak lekarka powiedziała - dzieci czasem wyrastają z alergii (tym bardziej że oboje z mężem nie jesteśmy alergikami) teraz córka ma 7 lat i nadal ma chyba bardziej suchą skórę niż inne dzieci ale je nabiał i nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek dobrze,ze sobie poradziliscie i że córka ma się dobrze. Mam nadzieje,ze moja Mała nie bedzie miec alergi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze wyrosła , bo czasem (rzadko) pojawiają sie takie pojdyncze miejsca bardziej suche (takie malutkie wielkości ok 0,5cm) i zauważyłam że chyba po takich produktach jak danon fantazja, czy monte dlatego tego unikamy :) ale nie jest źle :) w ogóle to śmieję się że córka praktycznie od urodzenia używa droższego balsamu ode mnie :) ale tak to już jest że matka sobie od ust odejmie żeby dziecku dać :) używa Lipikar Baume z La Roche :) dobrze że ma tego ciała jeszcze mało do smarowania - przynajmniej wystarcza na dłużej bardzo lubię ten balsam i drugie dziecko tez będę nim smarować :) można go stosować od 1-go dnia życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×