Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

basilek-k w realu sa pustki bylam wczoraj z bracikiem jak robil zakupy wszyscy teraz do tesco wala bo tam karp tanszy heheh a tydzien temu byl na promocji w realu.w tesco jest katastrofa tyle ludzi nie da sie przejsc swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA wiem co mówisz, Ja byłam w piątek w TESCO, było jak w jakimś filmie katastroficznym. Ludzie wszystko wykupują, bo koniec świata nadchodzi. A jakie pustki na pułkach dosłownie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam. Choinki nie kupiłam bo zadna mi sie n ie podobała a w sklepie sie nałaziłam i nie mam na nic sily. Nic takiego nie kupiłam, zgrzewke wody, 2 kisiele, soczek z tarczyna, zelki i bake rollsy dla Meża i oto moje zakupy... no i pierodly co jeszcze Mamie brakowały. Chyba za duzo chodziłam bo mnie kłuje cos na dole... Takie wielkie zakupy zrobiła dziewczyna Brata i borok ledwo wozek juz cisl:P Sonka trudno pisac zebys sie nie martwiła bo wiem,ze masz ciezko ale moze jakos pomozemy? Naprawde jesli cos potrzebujesz to napisz, jestesmy wkoncu po to,zeby sobie pomagac;) mój email tuethe@wp.pl Suelen nie dziwie Ci się, sama bym nie wybaczyła takich słów... Dobrze,ze Natanielek wkońcu dał Ci kopniaka:) Moja jak za długo jest spokojna to kaze Mężowi ją podenerwowac:P Ja jutro u weterynarza bede plakac jak małe dziecko ale musze tam pojsc,zeby sie boroczek nie męczył... Sonka a w realu tyle ludzi ze myslalam ze kurwicy juz dostane bo stoja jak ciule i sie zastanawiaja nie wiadomo nad czym i blouja przejscie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z bracikiem wczoraj bo sie urzadza i pomagalam mu wyposażyć kuchnie w maki oleje itp.i po prezent jaki i ma kupic pod choinke sama wybralam .kaplecik dla malego cieplejszy na wyjscie ze szpitala wybralam za 29 zl piekne ogrodniczki z bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, chyba każda z nas ma lekką obsesję na tym punkcie :) ja jeszcze ruchów nie liczę, ale moja się często rusza i w dzień i w nocy potrafi mnie obudzić - kopie żebym zmieniła bok (nie wiem kiedy ona śpi) ale lubię te ruchy wtedy wydaje mi się że wszystko przebiega dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, szkoda że nie udało Ci się z choinką i współczuję z chomikiem , bo to też taka mała istotka ... nie wiem czy bym umiała jechać do wet. chyba nie, wolałabym by to ktoś inny zrobił, aż mi dreszcze przeszły ja spróbuję wybrać sie do sklepu w pon rano lub we wtorek rano (liczę na to że do 12-tej nie będzie tyle ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jaki fajny kolorowy kotek:) te ogrodniczki musza byc słodkie;) Basilek ja wytargam Mame ze sobą i powiem,ze Ona ma wejsc bo ja sie pobecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie martw sie lepiej go uspic jak czekac i pozwioliczeby sie meczyl.pamietam jak moja mama musiala swojego psa uspic miala pieknego wyzla ale sie rochorowala zrobila jej sie plam na brzuchu pozniej guzw dotyku jak worek z ryzem ,i wycieli jej toale sie okazalo ze to badziewie bylo zlosliwe i dostala przerzutu na pluca.lekarz nam dal ultimatum albo jej ulzymy i uspimy albo po kilku dniach sie sama udusi ewentualnie mozna jej dac poduszke na nos i czekac az sie udusi.co bys wybrala?mama ja uspila w swoje urodziny umierala jej na rekach a mama plakala za nia 2 tygodnie non stop.i pamietam jak juz ja uspili maa zadzwonila bylam w markecie i ja zaczelam wyc jak pies musieli mnie wyprowadzic.wiec nie mecz zwierzaka tak bedzie lepiej.choc to przykre i wspolczuje w calego serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M teraz stwierdził,ze chyba mu ta łapka odpadła i ze mu sie to zagoi i nie musze isc. Ma ten maluch tyle energi,ze sama sie dziwie. Zobacze jutro jak to bedzie wygladac. Zjadłam jabłko i czuje sie tak najedzona,ze masakra. Wymyslilam co zrobie z choinka... Mamy na podwórku i u góry się rozrosła i są tak jakby dwa szpice. Powiem Tacie,zeby ucioł jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka... ja miałam podobną sytuację z kotem właśnie, też miała guza, jedna operacja sie udała, ale po 4 latach guz się odrodził i już się nie dało wyciąć.. rodzice pojechali z nią sami do weterynarza uśpić... ja nie dałąm rady,wcześniej oczywiście próbowaliśmy wszystkiego żeby ją uratować, ale niestety... masakra... jak wróciłam do domu to już misek nie było i innych jej rzeczy ehh.. :/ nigdy więcej nie chce mieć nawet rybek, ciężkie to było do przeżycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak do Sonki to miało byc. pisłam i czytałam równoczesnie i zas gafe strzeliłam. Przepraszam. Chrumcia myśli pewnie sobie" co mi zdjecie robisz co?:) super wyglądacie:) Podoba się Chrumci chodzenie po brzuszku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej się podoba wszędzie gdzie karmią i drapią :) ale małemu się podoba on chyba czuje, że to zwierzaczek i bardzo się wtedy rusza. Ja ci powiem tylko jednym słowie dlaczego ta pomyłka ''HARIBO" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrumcia robi Małemu masaż jak chodzi po brzuszku;) Ahh te haribo, ciągnie się za mną i ciagnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam na uczelni do 13 wiec nie pisalam a po szkole zjadlam obiad i zabralam sie za sprzatanie, umylam okna w domu i wypralam firanki - jedna tyko z sypialni mi zostala do wyprania:-) Maz zdejmowal i wieszal i powiesilam juz tez odoby swiateczne na firance w salonie i na oknie w przedpokoju i kuchni a coinki jeszcze nie mam ubranej bo u nas jest zwyczaj ubierania choinki w wigilie:-) Dzis bylam na zakupach, ale korki wszedzie bo niedziela handlowa, za duzo nie kupilam bo bylam zmeczona chodzeniem i staniem w korkach w poszukiwaniu parkingu,maz kupil sobie swetr a ja majtki i skarpetki,poza tym stalismy wnet godzine w kolejce za karpiem w carrefourze, masakra.... jeszcze zostalo mi troche do kupienia na swieta ale to juz w tygodniubo dzis nie mialam sily... Jutro do lekarza, ciekawa jestem ile nasz synus wazy juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja przy Was czuje sie jak jakiś leń... mam jeden pokoj do posprzatania a nie chce mi sie tego robic. Okno mi umyła Mama jak byłam w piątek na kontroli, zmieniła mi firanke. Ja musze pościerać kurze,zrobic porzadek na półkach a nie chce mi sie a Wy pucujecie, myjecie... az mi normalnie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kicia na poczatku spala kolo mojego brzuszka jak jeszcze byl duzo mniejszy, ale teraz jak chce ja na kolana czy cokolwiek to sie wyrywa moze czuje ze sie cos tam dzieje.kto wie.teraz wariatka lezy obok na lozku i obgryza pazury a ja tego nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjj wyyyyyy
nie macie sumienia ???? :O DLACZEGO ROBICIE ZAKUPY W NIEDZIELE TO GRZECH ! CIEKAWE ILE Z WAS BYLO U SPOWIEDZI NA BOZE NARODZENIE MATKI POLKI!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wpadłam tylko na chwilkę a juz rozbawił mnie tekst pomaranczowego nicka ejjj wyyy:D Wiesz z zakazem handlu w niedzielę chodzi o to by tym samym wymusić zamykanie sklepow w niedzielę. a sam fakt kupowania nie jest grzechem. Tu jeśli chdzi o zakupy w necie. A w realu to niedziela handlowa wiec jest dyspensa i grzechu nie ma , zapytaj o to pierwszego lepszego księdza, a potem się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjj wyyyyyy a ze sie tak brzydko wyraze h.... ci do tego sprawa sumienia kazdej z nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ktos sie czepia... to chyba nasza sprawa kiedy robimy zakupy. A Ci co pracuja w niedziele to tez maja isc do spowiedzi? miałam smaka na cos innego i zrobiłam... wziełam placek na tortille posmarowałam sosem co robiłam, posypałam szynką, troszke papryki, polozylam ser w plasterkach a na to 2 placek tortilli i do piekarnika na 8 minut:) Fajnie sie przypiekło, ser sie stopił:) pokroiłam w trojkaty i jest pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus tak się zastanawiam... Ty dalej masz 3kg na plusie? czy może wkońcu troszke więcej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 4 kilo na plusie ,lekarz powiedział że w tym tyg najlepiej jest miec 5 kilo na plusie, a pozatym Maluszek ma prawidłową wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wy tez macie czasem takiego doła że boicie się co to będzie jak Dzidzia się urodzi itp, ja tak wczoraj miałam, jakies takie smuty mnie nachodzą czasem kurcze wiecie że ja tez zimy zgubiłam 3 par rękawiczek? ale co tam rękawiczki, zgubiłam 2 bony o wartości 200 zł:(, nigdy wczesniej mi się takie rzeczy nie zdarzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze,ze 4 bo te 3 kg wydawało mi sie za mało:) Najważniejsze,ze Maluszek dobrze się rozwija:) Dziewczyny robicie kolacyjki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje,ze sobie nie poradze. Bedziemy tzn juz jestesmy odpowiedzialne za takie Kruszynki. ciągle o tym myśle... O kurka 200 zł? moze wsadzilas do jakies ksiazki, zeszytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie moze gdzies wsadziłam, ech ale tego tez nie pamiętam, skleroza mnie dopadła i koło się zamyka:P do pracy tez juz się nie nadaję bo zapominam , byle do świąt, juz powiedziałam w pracy ze od stycznia do końca zwolnienie biorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×