Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no ja to sama nie wiem kurcze musialabym po 2 tego i tego hmnnn chyba kupie mate taka wieksza i zmieszcza sie dwa a bujaczek hmnn no nie wiem u nas to jeden kosztuje 80 e ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zabić 2 dziki czy co to było w grze co m gra bo poszedł na fajke i mi powiedział ' jak cos bedzie mnie atakowac to to zabij" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek drogie te bujaczki... sama nie wiem co mam jeszcze dla Małej kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało sie,ze jestem głupia bo zamiast klikac na jakies umiejetnosci to klikałam w myszke i dłuzej zabijanie trwało:P jakby M mnie wrócił to 2 nastepne dziki by Go zabiły bo zaatakowały razem. Hehe, nie ma to jak baba grajaca w cos czego nie rozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja wychodze z zalozenia ze moja mama nie miala dla nas zadnych bujaczkow ani mat i tez nas wychowala tak ze jesli nie kupie takiego lezaczka to tez dam rade, nie wpadajmy w panke, dla mnie napewno byloby to wygodne przy dwojce ale czy napewno beda chcialy siedziec w tych bujakach? kupie mate i rozloze w salonie, beda szkrabki lezaly, a koszt maty to ok 60 e i zmieszcza sie dwa no chyba ze podadza sie na tatusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gra w counter strike to jest jakas strzelanka....i w tej chwili tez strzela, najlepsze ze on gra online i rozmawia przez sluchawki z tymi grajacymi, smieje sie krzyczy przeklina ahhh te chlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek masz racje;) Zobacze co mój M wybierze:) Mój też gra online ale w lord of the rings ale z nikim nie gada:P kiedys w conter strika lubiłam grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stwierdził,ze mi to zainstaluje na laptopie i bedziemy razem grac... jeszcze tego mi brakowało:P zreszta i tak nic z tego nie rozumie bo jestem słaba z angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chcial zainstalowac mi countera na laptopie i zebysmy razem dawali czadu, hmnnn zapytalam czy z dziewczynami tez gada jak gra - powiedzial ze nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek plus taki,ze chca z nami grac bo sa i tacy co nigdy w życiu ze swoja baba w nic nie zagraja... Ja nie lubie z M grac bo zawsze przegrywam:P nigdy mi forów nie daje. Jak na play station gralismy to az padem ze zlosci ciepałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tuethe to widze ze podchodzisz do sprawy jak moj R, on tez chce rzucac myszka ale mu zabronilam bo dostal ode mnie nowa myche za 50 e i powiedzialam ze jak ja rozwali to koniec z graniem bo na nowa nie dam.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było dawno temu;) teraz bym niczym nie rzuciła;) wole poprzeklinac pod nosem... ostatnio to gralismy razem w scrable i oczywiscie przegrałam wiec niech sobie sam gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było dawno temu;) teraz bym niczym nie rzuciła;) wole poprzeklinac pod nosem... ostatnio to gralismy razem w scrable i oczywiscie przegrałam wiec niech sobie sam gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tuethe niezle moniska bujaczek z funkcja bujania te za 30 tego nie maja, masz cos ciekawego na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie jest straszny nerwów i nie lubie przegrywac a M we wszystkim jest lepszy. Grałam dobrze w kosza czy noge,On jeszcze lepiej. Szybko biegałam to On jeszcze szybciej. No ale róznica jednak jest chop a baba.. tym bardziej,ze ma dłuższe nogi:) Suelen chyba zasneła ze zmeczenia z laptopem na kolanach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, sprawdzalam na ktorej stronie dolaczylam okazalo sie ze na 10, to 400 stron temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek.. nie wiem skad dokladnie jestes.. ale popatrz w sklepie kinderland.. tylko oni nie maja sprzedazy internetowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 10 ale malo co pisalam raczej sledzilam ;-) moniska ja jestem z irlandii, a Ty z tego co pamietam z Niemiec? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek za to teraz piszesz:) kurka jest juz prawie 2. Dzisiaj to zaszalalysmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek nie wiem co mi sie ubzduralo ze Ty tez DE :) dobrze nie narzekam.. chociaz czesto bola mnie plecy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniska plecy to normalka ale poza tym to ok? tuethe z tego co pamietam mialas isc spac chyba ok 24 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecy to zmora nas wszystkich. Dziewczynki ja zmykam bo zasypiam i M mi kaze sie normalnie juz polozyc. Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałąm isc bo myslalam,ze juz wszystkie poszlyscie spac ale wrocilyscie;) teraz ide juz naprawde bo zaraz zasne z geba na laptopie:P paa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego ze nie spie do 4 nad ranem czasem nawet 5 to cala reszta jest w porzadku :) dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie było mnie dwa dni a tu tyyyle napisałyście. Murzynek masz ślicznego psiaka. Ja przez 10 lat miałam goldena i wszystkie dzieci robiły z Belą co chciały, ona nic nie mówiła nawet jak ciągnęly ją za ogon, wkładały palce do nosa czy oka. Poza tym golden to najlepsza rasa do dziecka. Moja Bela jak miała szczeniaki to za każdym razem po kilka sztuk brała od nas babeczka prowadząca fundację dla dzieci zajmująca się dogoterapią . Musisz tylko pamietać, żeby psa przyzwyczaić do dziecka a na pewno będą najlepszymi przyjaciółmi. :) Boże dziewczyny jak zobaczyłam do której siedzicie to oczy miałam jak 5 zł ja o 22 jestem padnięta jak pies za to od 4.30 mogę funkcjonować. Ostatnio wstawiłam o 5 rano pranie i zmywanie. Ciekawe czy sąsiedzi nie chcą mnie zabić już :p Moja mała księżniczka prawie wcale się wczoraj nie ruszała. Już nawet chciałam jechać do lekarza, żeby mi jakieś usg albo chociaż ktg zrobili ale wtedy właśnie troszkę się pokreciła i kopnęla ze 2 razy, ale i tak baaardzo się martwię bo ostatnie dni to szalała jak nie wiem. Kurde nie wiem co jest grane :/ i co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) to posiedzialyscie wczoraj troche:P abyssa... Moj Misiek tez cos byl malo ruchliwy przez ostatnie dwa dni tez sie martwilam. Ale dzis np rano mnie juz skopal wiec uwazam ze jest ok:). Ponoc juz od 28 tc malenstwa sa mniej ruchliwe bo maja mniej miejsca i wiecej spia (ponoc do 20h na dobe) wiec moze dlatego... a co do lezaczka to ja juz mam tylko mate kupic ale zastanawiam sie czy Misiek nie bedzie z niej uciekal;) Poza tym zastanawiam sie od kiedy mozna klasc na lezaczk Malenstwa? od razu czy troszke pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×