Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jestem jestem masz racje zakazany owoc i odrazu sie chce:) Ja juz myslalam,ze jak trafie do szpitala to M ma odrazu wejsc i napisac do Was. Mam zapisane w ulubionych wiec sobie poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko boje,zeby mojemu nie odezwały sie znwu wrzody. sam mi tez to powiedział. Jestem jednak pewna,ze wszystko Wam ładnie napisze jak mu o tym powiem bo niestety nie mam internetu bezprzewodowego,zeby laptop wziasc do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam raz , pani doktor powiedziała, że nie jest źle bo sie nie pogarsza, a w taki stanie mogę przeleżeć do końca ciąży. A jakie masz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny to dodajcie forum do ulubionych albo do zakladek i zrobic instrukcje jak napisac nam . bo napewno sie bedziemy martwic , a juz najlepiej by bylo jakby co jakis czas kazdy mezus zdawal nam relacje co sie dzieje:)ja to zawsze mam jakies wspaniale pomysly heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka mój bez instrukcji sobie poradzi bo wie,ze na jego koputerze zapisalam w ulubionych i na laptopie:) wezmie wlaczy , zobaczy na spodzie odpoiedz na teat czy jak to pisze i cos nabazgroli:) jaki pseudonim mam to wie a haslo tez zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo możemy na maila numery do siebie wystarczy sms i któraś napisze. Nie tak, żeby każda miała, ale wystarczy jak się powymieniamy? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być także i mąż :) tylko czy oni będą mieć do tego głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Duphaston 2 x1 doustnie, oraz 3x2 luteinę dopochwowo, do tego dalej mam Dopegyt+Magnezium i dołożyła mi Cordafen na wstrzymanie szyjki i ciut obniży ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ile Ty musisz tego brac... ja mam problem,zeby pamietac o braniu witamin raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku było trudno i za każdym razem łykając leki prawie płakałam, że może coś się przez nie stać (bo głupia czytałam ulotkę), ale później uznałam to za codzienność i robię to automatycznie. Czasem mnie tylko żołądek pobolewa juz :( Ale wszystko byle by mój synek się urodził zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie duży i zdrowy:) Jutro ide kupic sobie koszule do szpitala bo M da mi pieniądze:) hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dużo tego masz ... ja tylko ten Fenoterol+ witaminy+ Calcium Gluconicum+asmag forte oby tyklko dzieci byly zdrowe i najlepiej o czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bailek gratuluje odwagi, ja jeszcze sie nie odwazylam skorzystac z tego prawa a bylam w ostatnim czasie 2 razy w Carrefourze i przy kasach nie bylo tak duzo ludzi bo moze po 3 koszyki wiec stanelam w kolejke, troche sie boje niemilych ludzi, ktorzy nie rozumieja ze to jest kasa z pierwszenstwem a poza tym nie wiem czy nie mialabymwyrzutow sumienia gdyby przy tej kasie stala starsza osoba przede mna i by miala mi miejsca ustapic... Mam pytanko do tych dziewczyn ktore nie urzadzaja osobnego pokoju dla dzidziusia - czy rzeczy bobasa beda w Waszej szafie czy kupujecie osobna? Bo mimo iz ja mam mieszkanie 60m2 czyli nie az takie male to jednak ciezko mi sie pomiescic tzn. nie chce w salonie mebli, mam salon okolo 30m w ktorym jest tylko komplet wypoczynkowy, stol, komoda i telewizor i mam sypialnie 16m w ktorym jest lozko malzenskie, duza szafa, komoda i bedzie lozeczko i mam zwolniona szuflade w komodzie w sypialni dla dziecka i jedna szuflade w szufladzie w salonie ale to bedzie z czasem za malo i sie klopocze co ja zrobie... A nie chce kupowac nic do salonu bo taki salon jak mam jest moim wymarzonym. Chyba bede musiala z czasem wywiezc takie rzeczy np, zimowe po zimie do mojej mamy bo sie nie pomiescimy w jednej szafie... Murzynek rob tak jak lekarz kazal, a nie powino byc zle, moze faktycznie taka Twoja "uroda", wiem latwo mi pisac bo nie jestem w Twojej sytuacji ale trzymam kciuki za to zeby wszstko bylo dobrze. Uwazaj na siebie. świetny pomysł z tym powiadomieniem ale ja bym wolała aby któraś chociaż na maila podała mi numer to jakby mnie złapało to napiszę smsa bo mężuś na pewno nie będzie miał czasu ani ochoty na to i pewnie powie, że sama napiszę jak wrócę ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja na korytarzu mam 2 małe komody kupione w jysku. Tam mam wszystko co juz kupiłam dla Małej i nic wiecej sie do nich nie zmiesci... Pieluchy itp beda u nas w pokoju. Miałabym wiecej miejsca jakbym nie miałą wszedzie popchanych prezentów ślubnych ale nie mamy gdzie tego dac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina-r22w ktorym ty jestes tygodniu bo jak widze masz napisane ze w 29 a termin masz na 13 i troszke mnie to dziwi.bo ja mam termin na 4.03 i mi pisze ze jestem w 29 i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku odpoczywaj napewno wszystko bedzie dobrze!!! Tuethe moja Mama ma na imie Tereska;p a mąż Łukasz ;p ihih my chcieliśmy drugie imie bo ja mam drugie Ania i mój ł ma na drugie Marcin. Chłopiec miał mieć Ryszard na drugie po naszym ukochanym dziadku zmarłym.... ale cuz jest dziewczynka ... dzis sie dowiedzialam ze moja TESCIOWA Kasia ma na drugie imie... RYSZARDA hihihihiih ;p wiec mozę i Wiktorke pokazemy Ryszarda;p i bedzie po dziadku ;p ale chyba sie nieodwaze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki, odprawilam mojego do pracy i leze na kanapie ;-) dziewczynki czy Wy tez macie co jakis czas ale tylko jak stoicie albo chodzicie takie uklucia w dole brzucha tak jakby w szyjce macicy? martwie sie tym bardzo, bo dzisiaj przez to nie umialam obiadu dokonczyc, moj R musial zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina mysmy dokupili komode dla Miska i cala jest dla niego. Stoi w innym pokoju. W naszej sypialni bedzie tylko lozeczko. A z salonem jest u mnie tak samo jak u ciebie wiec salon zostawmy w spokoju;) Jak Miskowi bedzie malo miejsca to zrobimy mu miejsce w szafie u nas badz zrobi sie juz pokoik dla niego i urzadzi jak ma byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja małemu zrobiłam szafkę w sypialni, wyższa komoda. W sypialni jest nasze łóżko, łóżeczko małego, jakieś mebelki i komoda z przewijakiem. Salonu nie ruszam, niech zostanie po staremu. My i tak później się wyprowadzimy się do dużego pokoju, a mały będzie cały Natanielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka no tak dzis mi sie zaczna 29 tydzen czlI 28 tygodni i 1 jedzien a Ty jestes 30 tydzien czyli 29 tygoni i 2 dnczyli miedzy nami jest 9 dni różnicy :) Ja liczę wg tej stronki tygodnie http://www.ciazowy.pl/kalkulator,ktory-tydzien-ciazy.html wg tego kalendarza tez mi pokazuje 29 tydzien tylko termin porodu tu jest podany 12.03 a moj gin podal mi termin n 13.03 wg OM ktora byl 06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczyny czy miedzy 28-32 idziecie na badanie usg takie jakie było 18-22 ??? ( takie wieksze badanie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkleilam drugiej stronki wg ktorej patrze ktory to tydzien, a wiec wklejam http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=6&miesiac=6&rok=2010&bg=000 i wg tej wychodzi mi termin na 12.03 a gin obliczyl 13.03 ale tydzien 29 takze wg tej stronki, sorki za zjedzone literki ale cos mi klawiatura szwankuje w laptopie i nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×