Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Super lista, musze uzupełnić moją oglądam na TVN style lekcję makijażu, ależ okropieństwo, tata baba strasznie maluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogule.... nawet nie pisze czego mi brakuje... SUELEN jak to??? pośladkowe ułożenie to tylko cesarka, to są słowa mojego Gina!!! Mi też groziło, ale Kubuś się już odwrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, mój gin twierdzi że poród posladkowy jest ryzykowny i nie praktykuje się , ułozenie płodu jest jednym ze wskazań do cc czasem zdarza sie że pozwala sie kobiecie tak rodzić ale wtedy gdy to jest jej kolejny poród ( i jest juz rozciągnieta :) ) wiadomo przeciez że główka jest największa i ona toruje drogę dla reszty ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co Ja napisałam to słowa położnej z mojego szpitala, naprawdę tak powiedziała, że pośladkowo się rodzi, trwa dłużej, ale daje się radę. Informacje są ze Szkoły Rodzenia do której chodzę. Sama byłam w szoku Powiedziała, że jak dziecko jest poprzecznie to odrazu cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Co za ciule jezdza samochodami! grrrr! naprzeciwko nas jechał ktoś i po jego stronie na ulicy stał samochód i miał obowiazek sie zatrzymac a on co zrobil? dodal gazu jak my prawie na równi z tym autem bylismy:/ jakby Michał nie zachamował z piskiem i nie wjechal bokiem w zaspe to byloby czołowe:/ co za ciul z tego kogos:/ poszłam do biedronki, kupilam 3 kg cukru bo brakło, rodzynki, migdały i 4 takie soczki w kartoniku i ledwo to doniosłam... masakra. Betty szkoda, na czym Cię oblał? pamietaj,ze do 3 razy sztuka wiec sie nie martw Kochana:* Andzia napewno donosisz:) ja sie dowiem ile moja waży gdzies za miesiac dopiero... Manika no widzisz! dobrze sie zlozyło;) Manika hehe nie byloby problemu z naszymi porodami bo ta ktora by sie bardziej wkurzyla jechala by na sale a reszta czekala i potem by łapało jedną po drugiej:P Ja tez ostatnia miesiaczke mialam 26 maja. gin u siebie na tym takim kartonowym kalendarzu obliczyl,ze 1 marzec a na usg prenatalnym 27 luty bodajze, na innym usg 4 marzec. Na stronce inaczej obliczyło ale tak czy siak koniec lutego poczatek marca:) Puszek jestem z Ciebie dumna ze omijałas slodycze! Suelen juz wrocilas z wigilii? z tej wielkiej listy nie mam jeszcze wkladek laktacyjnch, patyczkow do uszów, termosu, laktatora, butelek 250 ml, szczotki do mycia, termoopakowania, sterylizatora,podgrzewacza, herbatki, pieluch, biustonoszu, wanienki i przewijaka. Hmm... ale tymi termoopakowaniami, termosami,sterylizatorami narazie sie nei przejmuje bo mam nadzieje,ze mała bedzie ciagnac z piersi:) zreszta Mama mi powiedziała,ze mi conieco kupi to poprosze jak coś będę potrzebowała na juz:) a mój Tesc sie ucieszył... wziełam ciasto dla nich bo dawno nie bylismy i zreszta zawsze jak upieke to biore troche dla nich:) Mordka mu sie cieszyła:) M stwierdził,ze tylko ja im coś przywoże bo Szwagierka jedynie cos na święta przywiezie a tak ma to w dupie. A Tesciowa ucieszyła sie z uszek bo wziełam,zeby nie zapomniec w piatek:) alelitanie napisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, przed chwolą odpaliłam w googlach hasło poród posladkowy, rzeczywiście czasem sie dopuszcza , ale jest podane wiele czynników do spełnienia m.in lekarz powinien mieć doświadczenie w odbieraniu takich porodów i powinien być anestezjolog by w razie czego skończyć cesarką, położenie pośladkowe musi być odpowiednie - bo sa różne wariacje ... widac za dużo z tym zachodu i lekarze wolą od razu sie decydowac na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro poczytam co tam jeszcze pisałyście bo byłam sie umyć myłam włoski i suszylam i kręgosłup mnie strasznie boli i ide spać.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, dobrze że sie Wam nic nie stało , ja właśnie powtarzam tak mężowi że może on ostrożnie jeździ , ale nigdy nie może byc pewny za innych kierowców na drodze i musi to brać pod uwagę ... ale Ty to dobra synowa jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki miałam dziś troszkę atrakcji, ale już jestem i nadrobiłam byłam na usg i tak, drugi lekarz potwierdził że będzie synuś, więc teraz to tylko cud musiałby się zdarzyć, synek waży 1400 gram, to 28 tydzień ale ułożony jest główką do góry więc też pośladkowo i mam bardzo nisko łożysko narazie lekarz powiedział że bez paniki ;-) weź nie panikuj, mam nie dźwigać, no weź nie dźwigaj ;-)) i martwi mnie to bardzo bo dwa porody były naturalne, także mam nadzieję że się jeszcze odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech....oblałam na mieście...test zaliczony(0 bł), plac manewrowy (łuk i ruszanie z ręcznego) idealnie...zmiana pasa ruchu, włączanie się do ruchu i inne ok....na skręcie w lewo...żle się zatrzymałam....ech....no cóż...następnym razem może się uda...21 styczeń, podejdę jeśli nadal dobrze się będę czuł.jeśli nie to po porodzie.... Dziewczyny....nie stresujcie się że brakuje Wam tego czy tamtego.... Ja mam tylko kilka ciuszków, szczoteczkę do włosków....no ale najwyższy czas się za to zabrać...bo obiecywałam sobie,że po egzaminie kompletuję wyprawkę....część potrzebnych rzeczy chcę kupić na allegro.... w zwiążku z tym mam prośbę do dziewczyn, które zaopatrywały sie na allegro i są zadowolone z zakupów ( chodzi mi o podkłady, smoczki, pieluszki, itp)i podesłanie linka z aukcją danego sprzedawcy....będę wdzięczna.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia mój synek też był ułożony główką do góry w 27 tyg. a dziś już główka na dole :D spoko dzieci sie odwracaja czasem nawet tydzien przed porodem :) I waży też spoko, mój 1771 g. Dwa tyg i 300 g różnicy miedzy naszymi pociechami. A jak dziś zapytałam czy dalej utrzymuje ze chlopiec to powiedzial ze dzis nic nie widac... czyzby niespodzianka??? :P Betty mój brat wczoraj tez oblał, ale nie przejmuj sie, nastepnym razem zdasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to mnie uspokoiłaś ;-) ja cały czas liczę na cud, i w pełni zaakceptuję dziecko jak się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem...dziękuje....:) idę spać...mam dość wrażeń na dziś.....dobranoc mamuśki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam ozdobic do konca ciasto ale nie bede Wam pokazywac bo mnie zabijecie wkońcu. Oczywiscie upackałam sobie spodnie czekolada, hehe. Murzynek spij dobrze:) Basilek i dobrze mówisz Męzowi. Ja nie boje sie jezdzic autem tylko z Męzem ale jak widac inni jezdza jak pajace. Fonia napewno sie odwroci:) Ciesze sie,ze z synusiem wszystko dobrze;) Betty 21 stycznia mamy z M rocznice- 5 lat razem wiec musi Ci się udac:) Puszek nie za pozno na ciasto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia a co to za ciasta jadlas?:) a wiecie co.. mój M się nabija bo nie zmiesciłam napisu. napisałam wesoły - ch- musialam napisac pod spodem i M powiedział,ze dopisze "uj" i bedzie wesoły chuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zal mam do tego mojego chlopa ze ciagle siedzi przed kompem...dzisiaj przeszedl samego siebie.....wrocilismy ze sklepu, on sie polozyl na kanapie powiedzial ze jest senny, no to ja mowie pospij sobie a ja zrobie przelew mamie, wiec wzielam laptopa, doslownie spal 5 minut wstal i powiedzial ze jest wyspany i po angielsku ulotnil sie na gore (bo stwierdzil ze ja tez na kompie siedze wiec on tez pojdzie pograc), juz nie wie jak kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale się uhahałam, mi też od razu przyszło to do głowy ;-))))) jadłam murzynka i marchewkowe, i po murzynku już drugi raz jak jadłam puszku ale on pracuje czy gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×