Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe przykro mi z powodu twojego chomika. Dostałam pare zaproszeń na nk i tak się teraz zastanawiam która jest która :P A mi też się dziś Kubuś tak wierci w brzuszku, że mi staje w poprzek :P I boli mnie też troszkę więc się kładę... Miałam Was tyle razy pytać... i zawsze zapominam. Czy wasze maleństwa brzuszkowe miewają czkawki??? Bo Kubuś ma i to dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tuethe, jak to kobieta zmienną jest ;-) dziękuję co do syna, jak narazie od roku ma jedną dziewczynę i liczę na to że tak przez jakiś czas zostanie, więcej spokoju,chociaż ostatnio na zebraniu się nasłuchałam jak to dziewczyny na lekcji nie uważają, a czy to wina mojego syna ?? Hahaha i tak sobie pomyślałam że jak będziesz w moim wieku to twoja córa też już będzie nastolatką ;-))) Orlla ja wolę jednak tradycyjne pajace rozpinane a nie koszulkę i spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia moja ma codziennie czkawke. Smieszne uczucie... ja sobie siedze wygodnie na fotelu a nogi mam na pufce wiec brzuch odpoczywa ale za to ciśnie mnie stanik:/ nie chce samej bluzki ubierac bo bedzie tak jak wczoraj:P Fonia a wiesz,ze całkiem możliwe,ze przez Twojego syna dziewczyny nie słuchaja:P Fonia zanim moja bedzie nastolatka to troche czasu minie.. choc napewno szybko to zleci bo dopiero ja skakałam po płotach i drzewach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia teraz się zorientowałam,ze On ma same ciuszki wiec lipka, nie pomoge Ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Dzięki dziewczyny za zaproszenia na NK :) Tuethe przykro mi z powodu chomika ale sama mówiłaś że czas mu ulżyć więc dobrze że już się nie męczy . Pozdrów też Suelen od nas . Fonia29 syna masz przystojnego szkoda że my takie stare hi hi :) Orlla wózek super :) Chciałam dziś iść do sklepu zobaczyć czy są jakieś wyprzedaże ale źle się czuje boli mnie głowa i plecy.Jutro mam badanie glukozy na samą myśl robi mi się niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dasz rade z tą glukozą! Suelen też jutro to czeka wiec pomyśl sobie,ze nie bedziesz sama... Malenstwa są coraz wieksze wiec plecu juz wysiadaja... jak kupowałam dziś leginsy to babka do mnie" Pani to ma mały brzuszek ale napewno jeszcze bardzo urosnie" a ja do niej,ze raczej nie bo wielgachny juz napewno nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe muszę dać rade ale pamiętam jak to było w poprzednich ciążach pijąc tą glukozę wizyta w wc murowana ..... Muszę kupić już jakieś kosmetyki dla dziecka bo jeszcze nic nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula,ilosia i puszek żebyście wiedziały że to ja, zaproszenie wysłałam ;-)) szlag mnie trafi bo tak mi sie komp grzeje że chodzi jak mucha w smole,zamówiłam już podkładkę chłodzącą i mam nadzieję że pomoże gula ja właśnie chciałam zamówić przez internet kosmetyki, bo nie mam koło siebie żadnego takiego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny...ale zagadka z tą nk....trzeba się nieźle nakombinować by odgadnąć która jest która....:P muszę wszystko na kartce spisywać bo inaczej bym się nie połapała....:P Dziś mam dzień prania ciuszków malutkiej....uff...suszą się....jak pomyślę o prasowaniu...to aż mnie trzęsie :P kupiłam już koszule do porodu, pieluchy, chusteczki.itp.....po Nowym Roku kolega stolarz będzie robiła nam łóżeczko... wózek kupimy na końcu. w środę będę zamawiać na allegro część wyprawki u http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17711672 lub http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11612773 któraś pytała...dziewczyny pisały,że Ci sprzedawcy są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja tylko staralam sie godzine wytrzymac a jak weszłam do domu to odrazu do łazienki. Ja kupiłam kosmetyki firmy P.. nie pamietam. Cos na P. Taka stara dobra firma. a teraz wcinam znowu bigos, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja też mam z tym problem ;-) czy od ciebie teraz dostałam ? tuethe ps3 1300 zł 250gb betty ja szukam taniego, zaraz popatrzę co on tam ma, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe KOCHANA!! :) DZIEKUJE ZA LINKA ALE nie jestem w Polsce :( .Widzialam ciszki ktore zamawialyscie na Allegro i naprawde przeslodkie,te kompleciki i rozki! Moze poprosze mame w Polsce to mi podesle jakies spioszki :) tam napewno jest duuuzy wybor! .Sa tez takie pozycjonery do lozeczka dla noworodka podobno pomagaja oddychac,i zmniejszaja ryzyko bezdechu w czasie snu... http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_109866_10001?cm_vc=WeRecommendIO co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia M powiedział,ze normalna cene zapłaciliscie:) czasem zdarzają się promocje i idzie troszke taniej kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla zapomniałąm... chyba najlepiej bedzie jak poprosisz Mame:) pokupuje Ci to co chcesz;) nie widziałam takiego czegos dla dziecka... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia...tak to ja Ci wysłałam zaproszenie.... Gr-An z tego co widziałam jest tańszy i ma większy asortyment... a co do kosmetyków ja chyba kupować będę hipp, nivea lub bubchen....jeszcze nie mogę się zdecydować....:P Mam problem z rozszyfrowaniem Suelen....i jestem jestem....jakieś podpowiedzi?!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza dzisiaj,mam rozwarcie na 1 cm zrobil mi wymaz z pochwy na ewentualne bakterie jak bedzie czysto to pessar do zalozenia.4 rodzaje tabletek do lykania i calkowity zakaz robienia czegokolwiek:((.jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe + gra jeszcze do tego, a już moi byli tak napaleni ze nie było mowy o czekaniu na promocję,siedzą teraz od przyjścia i grają ;-)) sonka to nie zaciekawie, ale trzymaj się, dobrze że dopiero od teraz, a nie pamiętam która miała ten pessar załozony od początku betty ja chyba na hipp się zdecyduję, nie wiem ale od nivea ja dostałam wysypki więc jestem trochę na nie. I jeszcze bambino z sentymentu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to teraz lez i odpoczywaj jak najwiecej!! zeby nic się tam nie działo... Betty inicjały Suelen DS:) a Jestem jestem RS:) Są u mnie w znajomych:) normalnie biore kartke i pisze,ktora to ktora bo się potraciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty ja jestem w bialej bluzie na plazy;).... i jestem po wizycie:) Misiek wazy 1820:) i wszystko jest ok:) aleeee zapomnialam sie zapytac co moge brac na kaszel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia myślę,że bambino też będę kupować...bo słyszałam,że są dobrej jakości...i oliwka pięknie pachnie...codziennie się nią smaruję...ale wiesz...na początek chcę coś "lepszego"....choć wcale niepowiedziane,że hipp lepszy jest od bambino...a i dzięki za opinię o nivea....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dzięki za podpowiedź:P o kurcze....ale gigancika nosisz w brzuchu :) i super,że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, słuchaj rad lekarza. Dziewczyny wspólczuję Wam, że tak źle znosicie gukozę, ja powiem, że aż sie zdziwilam jak ja wypilam bo powiem Wam , że nawet mi smakowala i nie byla az taka slodka bo dodalam sok z cytrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem no to dzidzia juz duza:) Ciekawa ile moja wazy bo jestesmy na równi:) skierowanie do szpitala? musimy takie cos miec?:P jaka ja ciemna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA a w którym tyg. jestes??? Ja też mam rozwarcie na 1 cm. I też mam leżeć... a ten wymaz to jak to robią??? i jak to wygląda??? bo ja mam zrobić i się trochę boję. Jestem to duży Twój dzidzuś, a który to tydzień??? U mnie w 30 tyg, Kubuś miał 1771 g. :D także nie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×