Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Hehe Jus ucieszy się jak mu to powiem:) Ale neistety znowu schudł, grr. Robie mu dzisiaj pierogi:) No wiesz z wiekiem kobieta się zmienia... a to wlosy obetnie, przefarbuje:P szajba odbija;) wkoncu dostalam kase za l4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....Andzia...miłych zakupów...:P jus29 zaproszenie poleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty poznałam Cię bo pamiętam Twoje zdjęcie przy choince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus fajna dupcia z Ciebie:D:) Miałaś piękną suknie:) takie proste są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki ;-) jus pewnie jestes szczesliwa ze juz na wolnym mozesz pobyc co? tuethe narobilas mi ochoty na serek topiony ;-) musze isc do pracy na jeden dzien ........moglam pojsc dzisiaj ale mi sie nie chcialo, jutro tez nie ;-) w czwartek ostatecznie musze sie zmobilizowac ;-) dziewczynki kupilam sliczne reczniczki takie z kapturkiem ;-) stresuje sie bo nie mam biustonosza do karmienia jutro pojde kupic ale nie wiem gdzie ;-( ile macie sztuk? Orla ja tez nie mam spiochow tylko jedna pare bo udalo mi sie w lumpie wygrzebac, u nas tego nie mozna kupic w sklepie ale ja bede uzywala body plus pajac ;-) a moze mamie powiem zeby mi przywiosla jak tu poleci ale takie juz wieksze spiochy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek własnie jak odchodziłam bo powiedziałam że juz nie wroce do porodu to łezka mi się zakręciła w oku, ale ogolnie się cieszę. Tuethe tez masz masz fajne zdjęcia ślubne i w ogole piękną dziewczyną jesteś co oczywiście zauważyłam już wczesniej:) Betty z Ciebie tez niezła laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze kupie jeden stanik do karmienia... Jus to nie pierwsze pieniadze za l4... tylko,ze l4 skonczylo mi sie prawie 2 tyg temu a dopiero teraz pieniadze mi przyslali. W zeszłym miesiacu dostalam pare dni przed koncem a tu takie opozniene:P a na l4 jestem od konca lipca. zrobilam juz ciacho na pierogi a teraz czekam az ktoś mi mięso zmieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy jestes na l4? ja na pierwsze pieniadze tzn za pierwszy miesiac, ktore musial mi wyplacic szef czekalam ponad 2 miesiace:/ a to tylko 400 zł było. a z zusu przesyłają mi co miesiąc. Mało bo mało ale na coś zawsze starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dzisiaj wsciekla.....jak tylko otworzylam oczy.....juz mnie meczy ta monotonnia w domu codziennie to samo, teraz R ma 2 tyg wolnego to juz wogole kazdy dzien taki sam, jakby ksero....wszystko mnie boli, kregoslup nawala, spac nie moge, poduszki nie mam do spania bo akurat sie skonczyly w sklepie a teraz to juz mi sie nie oplaca kupowac.....pogoda u nas masakryczna, taka listopadowa, ciemno w domu, deszcz pada.....wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku a gdzie kupilas recznik z kapturem??? Ja wczoraj patrzylam w sklepach to drogie byly :(.Najtanszy w TKMaxie za niecale 8 funtow,a dzis bylam w drozszym sklepie przejazdem i widzialam sliiiiczny bieluni kombinezonik tylko ze za 16 funtow :( drogo!! i byl tez przemilusi w dotyku recznik dla dzidka z myjka na reke do mysia dziecka za 12 F ale jakos mi zal tyle kasy wywalic na takie rzeczy,bo niedlugo je pouzywam.Zastanawiam sie czy nie kupic kompletu kilku recznikow i tym obsuszac dziecko po kapieli.. przeciez jaka to ebdzie roznica dla niego czy ma kapturek czy nie :P tak czy siak mozna zawinac dziecko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ja jestem od połowy października dokładnie od 15 i już dawno dostałam. teraz czekam na kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla a nie masz gdzies w poblizu PRIMARKA? przeciez tam tez sa rzeczy dla maluszka;) czasem na cos ciekawego mozna trafic:) albo MATALAN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Rafal chce przyleciec do nas na ferie, akurat ma ferie pod koniec lutego - kurcze jak to zrobic, przeciez ja akurat bede rodzic w tym terminie, bedzie ogolny chaos, blizniaki, moja mama, no i nie bedziemy mieli dla niego az tyle czasu.......hmnnn zal mi go, w zeszlym roku byl u nas a teraz sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla pewnie ze kapturek nie jest taki bardzo potrzebny i faktycznie te ręczniki są duzo drozsze, ja nie planowałam kupować takiego ręcznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to szef powinien Ci już wypłacic:/ zadzwon do pracy z zusu maja jeszcze czas bo jeszcze grudzień się nie skonczył Puszku niestety taka pogoda tak na nas działa.. ja już tez mam czasem dosc Orlla ja mam jeden recznik z kapturkiem. Nie ma sensu wiecej kupowac bo dostaliśmy na slub takie piękne mięciutkie i będą dla Małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to ja spadlam z roweru :O.. bolal mnie brzuch ale przeszloooo... Male wierzga w moim brzuchu,wiec musle nic sobie nie uszkodzilam.. Teraz i tak dalej bede smigala rowerem do konca stycznia... nie mam wyboru... Na szczescie calkowicie snieg stopnial wiec pomomo deszczu jest o niebo lepiej.Tu sie podobno musi dziac naprawde cos zlego zeby zrobllii dodatkowe usg czy TAM zbadali.. tu ciaza ta nie choroba :P.I im dluzej jestem w ciazy tym bardziej widze,ze zwlaszcza w pracy sie z tym nie licza a wrecz przeciwnie..zlosliwe malpy :P.Ale niech im tam... zmecze jeszcze miesiac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ja kupilam w Penneyu to jest dokladnie odpowiednik primarka, rzeczy tam sa niedrogie, a gatunkowo naprawde super, nawet lepsze od Nexta, za recznk dalam 6e, biustonosze tam kupuje co chwile jakis wiekszy, ale do karmienia nie maja, majtki tez kupuje, body sa fajne z dobrej bawelny, jasne ze zwykly recznik tez bedzie ok, przeciez nasze mamy nie mialy tych wszystkich rzeczy a jakos nas wychowaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem bylam wczorja w Primarku :P jakze moglam ominac ten tani sklep :P.Ale nie znalazlam nic wartego uwagi,owszem byly reczniki z kapturem ale szorstkie w dotyku ,poprostu taniocha-wiadomo! Byl kocyk milutki ale wiadomo,ze to sama chemia ! A wlasnie kupoiwalyscie kocyki pod kolor wozka albo poscieli do lozeczka,czy poprostu tylko taki kolor jak Wam pasowal???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dalej zastanawiam nad aspiratorem frida:P:P:P Moj M powiedzial ze bedzie to robil wiec chyba kupie:D...jesli ma byc lepsze dla Miska....... Po tym filmie co ktoras tu wrzucila to mnie do dzis odrzuca:D:P:P recznik z kapturkiem mam 1 a tak to bede wycierac zwyklymi recznikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku bo wlasnie w Primarku sa te komplety recznikow do wyboru do koloru i mysle ze warto zainwestowac w taki zestawik w ulubionym kolorze niz szalec i szukac ...a zreszta... gdyby ktos baaaardzo chcial sam sobie moze zrobic z wielkiego recznika taki z kapturem kwestia przejechania maszyna i obciecia kawalka boku :D jestem genialna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orla ja nie wiem jaki jeszcze bede miec wozek ale kolor kocyka mam niebieski i ecri. aaaa i jeszcze Misiek dostal pod choinke czerwony kocyk co reniferek go trzyma w lapkach ale to taki kocyk juz w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla masz rację a pozatym te gotowe ręczniki z kapturkiem mają sztywny kapturek przynajmniej ten co ja dostałam, i chyba nie jest łatwo wytrzec nim glowkę, albo moze byc ten katurek za duzy na główkę. Dziewczyny wiem że o tym była mowa nie raz ale czy możecie mi podac linka do dobrego niedrogiego sprzedawcy co ma wlasciwie wszystko typu butelki, laktator, koszule do szpitala itp. Zaraz idę na pocztę wysłać zwolnienie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×