Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

JESTEM do 33 dni wypłaca pracodawca. A następne zus, i ja już z zusu dostałam przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak jestem caly czas na chorobowym od listopada to zus powinien placic czy pracodawca tez za te 33 dni? Nierozumiem tego a zanim zadzwonie wolalabym byc pewna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tuethe pisala mi....ze pracodawca ale jak jestem caly czas na l4 bez przerwy to nie jest tak ze przejmuje mnie zus i tylko on placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla to jest jakas masakra Ja nie patrze jaki mam kolor wozka czy poscieli czy czegos bo nie za duzy wybor u mnie w sklepie jest Mama mi tylefarszu narobila ze chyba ebde kleic 3 h te pierogi:/ Jestem jestem za pierwsze 33 dni placi pracodawca czyli za listopad powinnas dostac pieniadze od szefa za grudzień już od zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za pierwszy miesiąc wypłaca Ci pracodawca normalnie. Czyli za listopad ( skoro jesteś od pierwszego ) powinien już dawno Ci zapłacić. A za grudzień już wypłąci Ci zus. Mam nadzieję, że to co napisałam jest w miarę zrozumiałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna tuethe.... ja to nie cierpie lepic pierogow:P.....wogole w kuchni dobrze sie nie czuje:P ale gotowac przeciez musze;) a teraz bede musiala w szczegolnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne ciasto praktycznie juz ulepiłam a farszu nie ubywa... moze jeszcze ze 2 bede musiala zrobic... Duzo zamroze,zeby miec dla M jak mu się pierogów z mięsem zachce a reszte niech maja na obiad. Takze jestem jestem dzwon do pracy. ja jakbym im w dupy nie zawracała to bym do dzis kasy nie dostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla a gdzie teraz nie ma chemii? no chyba ze wszystko bedziesz kupowala organiczne ale to juz o cenach nie bede wspominala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam oliwke i cos tam jeszcze firmy pentanen czy jakos tak wiec jak Mała dobrze to rpzyjmie to tym:) biore sie za 2 ciacho... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc mozna stosowac codziennie:) dupcia jest strasznie delikatna wiec nawet pasowaloby....tak slyszalam:) Dlatego pytam jeszcze was bo moze ja cos zle uslyszalam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę używać oliwkę firmy Bubchen, sama jej cały czas używam - dla dzieci :), a do pupy na początek linomag, a potem sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla mnie jak bolalo pozniej przestalo no a maly caly czas figlowal wiec wiedzialam ze jest ok ale jak widac nie do konca.twoja sprawa co zrobisz ja bym zadzwonila przynajmniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja czym sie rozni linomag od sudocremu? bo chyba jeden i drugi ma te same wlasciwosci...? I zapach jest czy raczej te masci nie pachna za fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sudokrem tez kupilam:) wygladam chocby ktos ciepnął we mnie kg mąki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe znowu pichcisz:) ja juz mam dosc lezenia juz mnie to wkurza.brat zaprosil nas do siebie mowie mu ze nie bo ja musze lezec, a on mi haslo"polezysz u nas lozko jest rozlozone" no i dyskutuj z nim .zobaczmy co mezus na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... położna polecała na początek linomag, bo podobno jest najlepszy na smółkę i trzeba go mieć w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj posiedziałam nad trzema sprzedawcami i porównałam ceny ten wychodzi mi najtaniej http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11612773&order=p&change_view=1&p=12&p=7&p=0 co do sudocremu, to powiem tak, mam na w razie czego ale nie powinno się go używać codziennie jest na odparzenia, linomag też i jest zupełnie inny, ma inną konsystencję. Jeśli dupcia ok to puder lub mąka ziemniaczana- to z moich doświadczeń. Ewentualnie pamiętam że jeszcze używałam alantanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka robiłam pierogi. 124 mi wyszły w tym 40 zamroziłam:) farsz mi jeszcze zostal ale nie chciało mi się już ciasta robić wiec dałam Blaziemu:) teraz sie oblizuje:P puder tez mam kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia u mnie ten sprzedawca ma juz minus bo nie mozna placic przy odbiorze bo my tylko taka opcje bierzemy jak zamawiamy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierogi robilam z mama znaczy uszka zgrzybami na wigilie, wyszlo nam ok 500 sztuk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole sobie nei przypominac lepienia uszek i pierogow przed swietami... uszek ze 400 zrobiłam a pierogów tez dużo ale są nadal w zamrazalce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama tez zamrozila ale tez duzo zeszlo bylo nas 6 a uszka mialy najwieksze powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×