Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

i M bedzie miał devolaje:) mam smaka na buraki ale juz mi sie nie zdarza ugotowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baslek udanego wypoczynku:) a odnosnie wojej szwagierki Tuethe to ja nie lubie osadzac ludzi ale z tego co piszesz to oni raczej nigdy wg nich nie beda mieli dosc skoro maja tak duzo iwciaz im malo:) Ja nie mam az tak duzo jak niektozy ale z mezem jstesmy dumni z tego co mamy bo na wszytko zapracowaismy wlasnymi rekami jezeli chodzi o rzeczy materialne. A njwazniejsze, ze mamy siebie i niedlugo dziecko:) A co do tych tabltek to nawet wczoraj bylo w rozmowach w toku, ze one niby nie wplywaja na plodnoc, ze gdyby kobieta nie brala tabletek to i tak by nie mogla zajsc w ciaze, ale nigdy nie wiadomo na 100% jak to jest... Mam tez szwagierke ktora studiowala, potem wyszla za maz, maz dostal domw spadku i remontuja go a ona majuz 30 lat i 3 letnie dziecko i wymyslaja takie rzeczy ze sie w glowie nie miesci np. schody za 10tys.zl na pietro albo meble do kuchni za 15tys. i maja ogolnie mniej niz my, gdyz my zrobilismy sobie mieszkanie i kupilismy dzalke, wstawie pozniej fotki mojego mieszania z ktorego jestem dumna, ide n obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to mają jednak pomysły.. Tyle kasy na takie pierdoły... az mi się to w głowie nie miesci.. A szwagierce zawsze wszystkiego mało było i jej chyba tak zostanie ale mniejsza o to... ja juz mam wszystko na obiad przygotowane:) Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina powiedz mi ile ci zus placi jak masz takie zarobki? bo mam podobne i cholerka nie wiwem ile sie spodziewać moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze czuje sie normalnie jak wczesniej jedyne co mnie boli to brzuch jak sie przekrecam z boku na bok.iogolnie nic innego mnie nie boli w wcale mi nic nie dolega nie czuje tego rowarcia. dostalam FENOTEROL na zahamowanie skurczy macicy i po tych tabletach mi sie strasznie rece trzesa co mnie wkurza. druga sprawa TUETHE- co maja koty wspolnego z poczeciem dziecka???????ja mam kota i w niczym mi nie przeszkadzal tabletki bralam non stop 13lat i jakos odstawila i zaszlam badania mialam wszystkie ok potrwaloto troche ale sie udalo.ale wspolnie z lekarzem doszlismy do wniosku ze skoro sie w organizmie nic nie dzialo to to ze mialam problem z zajsciem nie w tabletkach tylko w glowie.odstawilam tabletki i zaczelismy starania i najwidoczniej za bardzo chcialam i mialam blokade w glowie bo jak zawsze wczesniej czlowiek staral sie zeby nic nie bylo a tu nagle odmiana, glowa musiala sie przestawic.staralismy sie 2 lata zalezalo mi na tym jak wkoncu przestalo to sie udalo. wiec byc moze w tym jest problem u twojej szwagierki czy o kim to pisalas.a wracajac do tematu kota i ciazy kot w niczym nie przeszkadza nie wolno tylko jego kuwety ruszac bo tam mozna sie zarazic toxoplazmoza ale tez mozna sie rownie dobrze zaraziec jak sie plewi kwiatki bo w ziemi toxo tez bywa wiec nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja co jakis czas mam ochote i robie sobie sobie salatke feta.. tzw.grecka ;) ale bez oliwek za to z mieszanka salat ;).Nawet dzis takowa namieszalam z sosikiem czosnkowym i mruczalam sobie pod nosem zajadajac ja mmmm... pychotka! ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja dostaje na miesiac 1500zl z ZUSu z tym,ze przez caly ostatni rok nie mialam takich zarobkow, do stycznia mialam 1770zl na umowie a od stycznia do marca 1820zl brutto a w marcu dstalam kolejnapodwyzke na 2000zl, z tym, ze teraz u mnie chyba sie zmniejszy chorobowe na okolo 1400zl netto, gdyz przyszo pimo, ze ooba ktora wypisywala mi Z3 za duzo premi mi wpisala, lacznie za 12 miesiecy okolo 1000zl za duzo takze podejrzewam, ze o okolo 100zl miesieczie zmniejszy mi sie chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przyszla do nas posciel ktora zamowilismy z Allegro, na pierwszy rzut oka jstem zadowolona, material bawelna i kolorki nie sa mdłe, zobaczymy jak wszystko będzie już w łóżeczku jak to będzie wyglądało - szczególnie wieśniacki baldachim bo go nie rozkładam na razie - zostawiłam go złożone tak jak przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki KAROLINA:) mam nadzieje ze tez tyle dostane;) Wklej linka jak mozesz z ta posciela:)....jak mozesz oczywiscie :).....ladnie prosze:) i powiedz mi czy ta bawelna nie jest jakas taka jakby przezroczysta hmmmmm jak to wytlumaczyc.....ze widac "jak jest robiona no kurka:D....czy nie jest jak szmata:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie pościel jest ładna, nie jest aż taka cienka, takie same pościele widzialam w sklepie, jak kupowaliśmy łóżeczko to pani mi oferowała pościelto była identyczna w dotyku, także wydaje mi się, że normalna raczej... Tzn wg mnie oczywiście... A link tu: http://allegro.pl/12el-posciel-100x135-z-moskitiera-super-gratisy-i1319356804.html, myślę, że po praniu jeszcze zmięknie chociaż i teraz nie jest twarda... akie jest moje zdaie, i kupilam u tego sprzedawcy tez przescieradla i posciel na zmiane i poduche do karmienia:) i posciel do wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zapomnialam dodac, ze sprzedawca dorzuca druga poszewke na poduzke gratis i ta wlasnie poszewka jest jakas sztywna wg mnie z zupelnie innego materialu niz posciel i podusia z kompletu... Ale to tylko gratis wiec pewnie dlatego z gorszego materialu albo nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam M obiad a On,ze nie chce jesc. Potem bedzie mi marudzic,ze zimne niedobre. ahhh . Sonka wlasnie o ta toxoplazmoze chodzi. Nie kazdy kot te swinstwo ma a szwagierka ma z wieloma kotami do czynienia i nie jeden lekarz juz mowil,ze moze to cos miec wspolnego. Mniejsza o to. Karolina wiesniackie baldachimy gora, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się to otworzyc...jak bedzie komputer wlaczony to sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwarło sie wkoncu! no taki obiad by mu pasował tylko musialabym sie polać jeszcze sosem, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem... jak narazie trzeba przestrzegac postu:P hehe:) cos bym zjadła... ahh i sie dzis wazyłam i znowu kg wiecej... nie wiem jakim cudem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to zamowilam elektryczna nianie miala byc z gwarancja i mnie zrobili w konia bo zadnej karty gwarancji nie dostalam nawet paragonu ;/ porazka dzownilam ale dzisiaj nie odbierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to dzown do nich jutro, pojutrze az odbiora bydlaki. Pewnie to tak dosć kosztowało i musza dac paragon i gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu bardzo ladna posciel:) wieśniackie baldachimy rządzą:) Jak juz bede miala lozeczko postawione w sypialni z posciela to zroie Wam fotke i przesle:) Juz sie nie moge doczekac rozkladania lozeczka no i jak maly sie urodzi, niech juz bedzie marzec... Zeby tak moc przespac ten czas oczekiwania... Chociaz z drugiej strony to jest wspanialy czas dojrzewania do nowej roli... A z niania to nie ladnie zrobili... Dzwon do nich moze jutro odbiora... A jakiej firmy masz nianie? Ja mam avent od mamy dostalam.. Mysle, ze bede korzystac jak pojde na kawe na dol do tesciowej.. Albo pranie wieszac na dwor.. Wyjdzie w praktyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ta angelcare za prawie 400 zl z monitorem oddechu ;/ barany a ta sama niania byla o 100 zl tansza sprowadzona z anglii bez gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 zł i Ci gwaranncji nie dali! no chyba ich jaja swedza,ze tak brzydko napisze! Dobijaj sie do nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie specjalnie doplacilismy ta stowke wiecej zeby jak sie cos bedzie dzialo to jednak ta niania do tanich nie nalezy wiec zeby byla gwarancja;/ napisalam juz maila zobaczymy czy odpisza bo tel poza zasiegiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×