Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe toxoplazmoza mozna sie zarazic tylko przez odchody kota i to kazdego kota a tak poza tym nic ciezarnej nie grozi.ja tez swojego nosze spi nad moja glowa ,wlazi mi nabrzuch caluje ja i nic mi nie ma-ale kuwety nie dotykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęła mnie na oddziale okropna Pani doktor (powiedziałam, ze jak zacznę rodzić to najpierw spytam na izbie przyjęć kto ma dyżur) nazwana przeze mnie weterynarzem. Nakrzyczała na mnie, że po co Ja w ogóle to jestem, odstawiła mi wszystkie leki i koniec, leżałam cały dzień. Zleciła mi jedynie glukozę na 75g Drugiego dnia przyszedł ordynator (wspaniały człowiek) zbadał mnie, powiedział, że szyjka zamknięta 2,5cm długości, troszkę się skróciła, ale mam brać luteinę i dostałam fenoterol w dwóch dawkach. Zdziwił się i złapał za głowę, że odstawiono mi leki i oczywiście włączył je z powrotem oraz zlecił badania. Trzeciego dnia zrobiono mi badania i przyszły wyniki glukozy, niestety znowu za wysoka :roll: okazało się, że mój organizm się zregenerował i białko zniknęło,: ale i tak dostałam jakieś dwa wielkie zastrzyki, aby zatrucie się nie rozwinęło. Czwartego dnia czyli dzisiaj rano znowu zbadany cukier i du**, zastrzyk znowu dostałam. Powiedział, że mogę wyjść może jutro :( ale o 13 znowu zrobiono mi cukier i troszkę spadł. Pielęgniarka pomogła mi namówić lekarza, aby mnie wypuścił Tak po krótce opisałam to co pamiętam, ale naprawdę ciężko jest być w szpitalu (2 poronienia, jedna martwa ciążą, dziewczyna, której niechcący przebito pęcherz i w 32 tyg urodziła bliźniaki), a jedzenie paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie gniewaj sie o tego kota na mnie:) Suelen,zeby juz Cię nie meczyc smsami bo juz mi glupio bylo a jak juz tu jestes... z czego sie bardzo Kochana ciesze:) chciałam Cię poinformowac,ze akumulator sie juz łąduje:P M nie chcial tyłka z domu ruszac ale jak zobaczyl,ze ja poszlam to chwila i juz bym. Pomógl bracikowi odkrecic a ja srobki trzymałam. Teraz klupali auta,zeby lod odpadl bo przy kołach sie nazbierał. A ja robie herbatke,zeby sie ogrzali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wcale, ale to nie wcale mnie nie męczyłaś, było mi bardzo miło, że piszesz do mnie :) oczywiście starałam się odpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,ze dzisiaj zrobilas mi pobodke smsem?:P wiem,ze to była prawie 11 ale mi sie fajnie spało, hihi:) Obiecałam,ze bede pisac wiec pisałam i wszystko przekazywałam dziewczynom:) a ogolnie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja sie nie gniewam jak bym mogla na ciebie albo ktoras z wiesniar:P sie gniewac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka masz racje, na nas wiesniary nie idzie się gniewać:):P hihi Suelen zastanawiam sie jak tej dziewczynie przebili ten pęcherzyk.. nie umie sobie nawet tego wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam 6 kostek czekolady! kurka... ale to z tej radosci,ze Suelen wypuscili. fuj ale mi słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja już po zakupach, kupilam bleczki na przewijak, krycie kąpielowe, i takie pierdłki do domku :) A noi parę ciuszków dla syneczka :D a teraz wcinam frytki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wiedziałam,ze znów poszalejesz z zakupami:) a chleb kupiłas zeby zrobic sobie wieczorem kanapki? Ja uciekam bo jedziemy do tesco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Suelen, fajnie, że do nas wróciłaś. Wiem, że szpital to nic przyjemnego... ale jak trzeba... Ja zjadłam frytki i mi nie dobrze. Mam bułki i chleb i będę dziś jeść pyszne kanapeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja zamawiałam u niego i jestem z niego zadowolona kupiłam u niego zakupy za prawie 400 zl dał rabat chyba 2% hehehe ale ogólenie to spoko :) moze napisz jeszcze raz moze ma dużo wiadomości Suelen witamy Cie z powrotem !!! powiedz czy lekaż dal Ci jakieś zalecenia aby szyjka sie nie skracała?? aaa dziewczyny słyszałyście cos moze że od lutego tego roku chiusz dla dzieci do 8 miesiąca maja podrożeć?? z 8 lub 7 % podatku na 23 czy jakoś tak???? mój M przyszedł z taką nowiną od sąsiada którego żona też jest w ciaży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek 2011 przeciez caly czas trabia o tym w wiadomosciach i to chyba nie od 8 miesiaca tylko wogole ubranka dzieciece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie omieszkam i ja powitac SUELEN W naszym szacownym gronie ;). Milo,ze wszytskie ejstesmy w ,,kupie,, zdrowka zycze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja dzis caly dzien leniuchowalam praktycznie jedynie co obiad zrobilam M....jutro ma do nas przyjechac brat M i nie wiem co mam do jedzenia zrobic?w ogole jakos nie mam ochoty na gosci no ale coz...nic na to nie poradze...Suelen witaj...mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU dostałam dwa zalecenia 3x2 luteinę dopochwowo, fentorel dostałam w zastrzykach i dodany do kroplówki oraz zalecenie leżenia, leżenia i jeszcze raz leżenie, najlepiej z jakąś poduszką pod pośladkami, aby macica się nie stawiała. ORLA kochana, ale się cieszę, że cię widzę :* Bardzo, bardzo się za wami stęskniłam :) cieszę się, że miałam TUETHE tak bliżej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Dawno mnie tutaj nie było... Jak zobaczyłam na której stronie jesteście to o mało z krzesła nie spadłam... :) no nieźle dziewczyny! Przyznam się, że Was trochę podczytywałam ale później miałam problem z netem i nie wchodziłam na forum :( Ja czekam na córeczkę, ma się pojawić 12 marca :) Widzę, że się fajnie zgrałyście SUPER!!! :) Trochę głupio Wam teraz wchodzić... Pozdrawiam Was serdecznie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem na etapie kupowania kosmetykow z jakiej firmy kupowalyscie swoim malenstwom? czy wszystko macie z jednej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA wcale nie głupio!! bardzo bardzo chętnie będziemy cię gościć wśród nas ''wieśniar" (mam nadzieję, że doczytałaś o co chodzi) ;) KASIA do kąpieli kupiłam Oilatum Soft, a resztę kosmetyków mam nivea, bo ma naprawdę dobre opinie ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki ;-) Suelen super ze w koncu Cie wypuscili ! Bylam w pracy i okazalo sie ze tego nie da sie juz wyprostowac, no coz skreslili mnie z grafika......pozbyli sie mnie w sposob elegancki..... jestem padnieta - brzuch mam twardy, i sie stawia, czuje ucisk tak jakby cos mialo mi wyleciec tam dolem....wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam. My to mamy szczescie:/ stalismy pol godziny w korku bo tir na rondzie przy tesco sie wypierniczyl czy co to sie stało i do tesco nie wpuszczali wiec pojechalismy do kauflanda. Ceny proszkow nas rozwaliły ale co poradzic, kupilismy. Do tego dla siebie wkladki laktacyjne, patyczki do uszow dla dziecka. Sobie kupilam poduszke z takim slodkim nadrukiem za 10 zl:) no i pierdoly rozne na jutro, sledzie,pringelsy, popcorn, picie i 130 nie nasze... Andzia jestem dumna,ze masz bułki i chleb:) :P Suelen az sie zarumienilam, hihi:) Szczesliwa jak głupio!? Jesli juz nie masz problemu z netem to bardzo sie bedziemy cieszyc jak ebdziesz z nami pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam firmy pentanen czy jakos tak.. Puszek i co teraz? bedziesz dostawac jakies pieniadze czy jestes całkowicie na lodzie? ide zakupy wypakowac bo odrazu laptopa wlaczylam bo jestem od Was uzalezniona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa witamy po dluzszym czasie:) masz termin prawie ten sam co ja:) kasiu ja mam na razie tylko oliwke bambino a pozostale kosmetyki chyba hipp bede kopowac bo slyszalam wiele poztywnych opini, podobno johnson uczula czesto dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×