Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe zero kasy......sprobuje chorobowe od nowego roku a jak sie nie uda to ide na macierzynski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku ja nie bede uzywac plynu do plukania bo wydaje mi sie, ze dla malych dzieci nie uzywa sie plynow do plukania odziezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że mnie nie pogoniłyście ;) kochane jesteście! Kasia ja jeszcze nic nie mam z kosmetyków, wiem tylko, że na pewno kupie płyn do kąpieli Oilatum bo po nim nie trzeba już dzidzi oliwką smarować... moje koleżanki stosowały i były BARDZO zadowolone... A ja już leżę w łóżku bo mąż mnie zaraził i jestem chora :( Gardło mi wysiadło. Mam nadzieję, że do jutra mi się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie kupuje biustnoszy do karmienia, pieprze to, u nas koszt jednego 20 e a musialabym mic z 4 bo przeciez nie bede w jednym smigac a i tak nie wiadomo czy bede cyckiem karmic... dziewczyny w pracy mnie przekonaly i pytaly co chce od nich dostac, chca mi kupic czujnik oddechu i ruchu jakos tak dla blizniat, ogolnie milo mnie przyjely i powiedzialy ze super wygladam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina... Fakt mamy podobny termin :) mże urodzimy tego samego dnia :) Widzę, że będziesz miała chłopca... U nasz będzie Marysia :) Już nie mogę się doczekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek oby udało Ci się ztym macierzynskim... ja bym ta ksiegowa normalnie zaszczeliła:/ co ja durne babsko! jak oni takie cos w ogole zrobic mogli, brak słów:/ Puszek to milo ze strony Twoich kolezanek. To jest fest drogie ale i tez przydatne. Szczesliwa mam nadzieje,ze nic powaznego Cię nie złapało i do jutra przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa na 366 była z tego co pamiętam jak Gula pisałą na której ją znalazła:) zobacz moze pamięc mnie nie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE pamiętasz stronę? czyżby efekt haribo odchodził w niepamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietałam bo Gula szukała i jak znalazła to napisała na ktorej była ale moge sie mylic. Smialam sie,ze 100 stron prawie dalej bo my bylysmy chyba wtedy na 461:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi truli nam dupy o sylwestra....ze fajnie byloby sie spotkac........moj R mowi no ok ok mozemy sie spotkac i co od nich nie padla propozycja ze oni cos zorganizuja tylko czekali az my powiemy to przyjedzcie, a ze R sie nie wychylil z propozycja to umarlo to smiercia naturalna, przykro mi ze chcili sie wcisnac do nas a nie zrobili czegos u siebie, u nas do cholery byli juz tyle razy na imprezach a my u nich w sumie ani razu, tylko tak przelotem zawsze, a mi sie nie chce skakac kolo ludzi, wiec bedziemy sami siedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Suelen jak się ciesze że znów jesteś z nami :) A ja wczoraj miałam mieć wizytę u lekarza a tu d... lekarz odwołał wizyty i dopiero idę w styczniu . Glukozę mam w normie, jedynie podwyższone mam leukocyty i jakieś MPV nawet nie wiem co to jest. I jakiś Hematokryt mam poniżej normy. Wczoraj też pochodziłam troszkę po sklepach kupiłam śpioszki z tygryskiem w kolorze pomarańczy czyli uniwersalny hi hi :) Andzia a w pepco byłam w zeszłym tygodniu i kupiłam tam 3 body po 5,50 i są tam naprawdę super ciuszki mam nadzieje że będą jeszcze takie niskie ceny w styczniu bo troszkę w tym m-cu wydałam wrrrr....a wypłata dopiero 10.01. :) My też jutro z M jesteśmy w domu mieliśmy iść do znajomych ale moje dziewczyny idą na imprezę i trzeba je odebrać o 1 a ciężko by było dojechać z powrotem od znajomych więc mamy przymusowy NOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow tuethe, ale rzucasz tak tymi stronkami, a nie pamietasz gdzie jest tabelka od foni bo zgubilam kartke, zartuje ;-) sama poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku.. Kasia bardzo ładne imię. U nas od początku myśleliśmy o Marii... I mąż i ja chcieliśmy Marysię :) Chciaż mąż miał chwilowe przebłyski z Karoliną ale jakoś mu przeszło :) Dzięki za nr str zaraz dopiszę płeć i imię maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co myslalam ze udusze mojego R, ostatnio bylam na wyprzedazy w Next i okazalo sie ze juz nie ma fajnych ubranek na dziale dzieciecym tylko juz zostaly duze tzn na roczne dzieci wzwyz, a dzisiaj w pracy dziewczyny mi powiedzialy ze wszystkie pajace i body byly na dziale meskim wystawione a moj R tam szukal dla siebie ubran i tego nie zauwazyl...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie przejmuj sie. Chyba ich pogieło,ze Ty w ciazy bedziesz ich obslugiwac... Nas przedwczoraj kolezanka zaprosila ale powiedziałam,ze ja bede lezec do gory brzuchem. Dzisiaj kolezanka Męza z pracy pytala co robimy to M powiedzial,ze jestesmy w domu bo nie czuje sie na siłąch. Nie chce mi sie do nikogo isc bo co jak sie gorzej poczuje? ani sie nie poloze ani nic. Wole w domu. zrobie jakies sałątki, kanapki, wlaczymy muzyke i posiedzimy. Gula popatrz na to z te strony... macie wolna chate, mozecie robic co tylko chcecie:P:P:P Puszek od Foni lista do szpitala? strony nie pamietam ale chyba napisała to jeszcze raz przedwczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)........świętokrzyskie......1.03.1 1.....M...Adrian Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 basilek-k (33).......katowice.......1.03.11.....córka....Laura ??? Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...podkarpackie........4 .03.11...M..Maciej?? tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11..K...Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia?... mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon daria2010(31)........warszawa.........06-03-2011..synek(3 7)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 git(23)................kuj-pom ..............9.03.2011..synek Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....10.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 K... Marysia puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M... Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11...k...Emilia/Amelia Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Migotka8765(18)......małopolskie........17.03.2011...Bar tuś Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.....M....Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia Ania.Minia.83..........Warszawa..........23.03.2011 J Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11...córeczka ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córcia Tysiaaa(21)..............mazowieckie......13.03.2011...co rka...Lenka biedronka1985..........Warszawa.........17.03.2010 córka ...Joanna brukselkaa 29.........Gliwice............13/03.2011....córc ia.....Emilka już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R sie dzisiaj smial ze mnie ze chodze w domu jakbym miala narty zalozone.....teraz dopadl mnie atak smiechu bo mi sie to przypomnialo...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ha ha może zrobię takie spaghetti jak proponowała Jestem jestem tylko ja w wersji XXL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA mam identycznie jak Ty wyniki, lekarz powiedział, że u ciężarnej jest to całkowicie w normie, a jak hemoglobina? Ale ta nasza tabelka już dorodna :) PUSZKU no proszę, nie przejmuj się w ogóle, jeszcze tego by brakowało, żebyś z bliźniakami wszystko szykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jakbys miala nary zalozone? hehe to wymyslil:) Gula czemu nie.. Twoj M napewno nie pogardzi:P zamowilam pizze tylo nie było juz z miesem mielonym a ostatnio tak mi smakowała... glupia wpierniczam takie rzeczy a potem marudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jak możesz mi to robić!! ja mam takie zakazy co do jedzenia, a Ty mi tutaj takiego smaka robisz tą pizzą... aż mi ślinka cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... Ja sobie żartuję :) ale wiesz jak czegoś nie można to człowiek ma na to największą ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen a co jadasz na obiady, bo ja to nie mam pomyslow juz, wczoraj zrobilam sobie rybe na parze, buraczki i kasze, nawet to bylo dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen cos o tym wiem... normalnie tak mi się chce na Męza wskoczyć a tu dupa nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zmierzyłam sobie temperaturę i mam 37,2 :( Mam nadzieję, że mi przejdzie do rana... Teraz czekam w łóżku na męża aż wróci z pracy i zaopiekuje się mną :) Wczoraj on się źle czuł i leżał a ja nad nim skakałam dzisiaj może się zrewanżować ;) w końcu on mnie zaraził..wrrr ;) My jutro siedzimy w domu ( całe szczęście) przychodzi do nas koleżanka z mężem i córeczką...kurczę! Teraz tak pomyślałam,że jak do jutra nie wyzdrowieje to chyba będę musiała zadzwonić do tej koleżanki i ją poinformować, że jestem chora i niech przyjdą na własne ryzyko. Nie chce żeby miała pretensje że się zarazili ode mnie... ojej ale masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×