Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

On nie czuł się kochany?? on?? co za hipokryta!! szkoda, że nie pomyślał jak czujesz się Ty, jak czuje się dziecko, co będzie czuć.... bo tatuś nie był gotowy... niech by wpadł on w moje łapki to Ja bym mu ku ku zrobiła, nawet z tym moim bęcem z przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie czuje sie kochany to On chyba potrzebuje kobiety ktora będzie mu 24 h na dobe siedziała na głowe i słodziła jaki to on jest wspaniały, niepowtarzalny, wyjątkowy, miłosierny,ze wlasnie mnie wybrał itp:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa i moze siedział jak FERYNAT KIEPSKI i czekal az ciezarna zona przyjdzie z pracy zalozy mu kapcie i da piwo a niech sie pierdoli i tyle !!! ORLLA kochany niech go matka ukocha jak spłodzila inwalide zyciowego co spierdala od problemow wrrrr az sie zagotowalam jak bym mu tak kopa zasadziła w dupe to by sie osrał;p damy rade razem bedziemy cie wspierac i dobrze bedzie niemartw sie niejest tego wart !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA pięknie to podsumowała!! nie ma co się przejmować dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOKOJNIE PROSZE :( cisnienie WAM skacze... :O niebezpiecznie tak!! Mnie nie wkurzylo to co przeczytalam... poprostu mnie rozwalilo... i pozostalo sie rozplakac... nie jestem na Niego juz nawet zla.. poprostu ODPUSZCZAM SOBIE... :( i nie bede mu juz ciezarem... :( ani problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla kochana naprawde jeśli nie potrafi docenic Ciebie to olej go. Jesli dalej bedzie się zachowywac jak dupek to wystąp o rozwód. Wiem,ze to jest czarny scenariusz ale po jego zachowaniu i tym co nam tutaj pisał wydaje mi się,ze ciezko będzie uratowac wasze małżeństwo. Masz nas,mozesz pisac i pytac o wszystko a my jak tylko bedziemy umiały to pomożemy. Prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na śluzach :/ ORLA pomożemy jesli tylko możemy, nie wstydź się, nie miej oporów tylko pisz, czy to ubranka, czy kosmetyki, czy coś dla ciebie no nie wiem co jeszcze, ale wszystko co byś miała kłopoty pisz na maila, podaj adres i pomożemy :) poczta działa nie najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie niesmuc kochana niewart teg pogłaskaj brzuszka masz dla kogo zyc on niejest nic wart! śluz oznaczac moze ciaze jak i dni płodne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a my dzis dostalismy od mamy 250 zl i kupilam sobie roletki do okna mezus wlasnie skonczyl montowac.i chcialam pochodzic po markecie chociaz jak stara babcia powolutku z nogi na noge tyle co weszlam jak mnie cos na dole zaklulo i w momencie mi sie zrobilo goraco myslalam ze to juz kapa ze mnie wywioza na wlasne zyczenie ale poszlam na lawke usiadlam i przeszlo,dzieki bogu.dostalam tez proszek od mamy i chcialam prac juz ale sie boje ze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeezzzuuuu..... :D jak ja się cieszę ... co prawda nie robiłam testu jeszcze ale wydaje mi się że 31.12 była implantacja zostały mi jeszcze 2 tabletki duphastonu i niby @ ale ja wiem że nie przyjdzie! nie zasnę dziś nie zasnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla tak jak Suelen napisala... jesli cos potrzebujesz pisz:) SOnka a jakie rolety? :) Niestety teraz coraz gorzej bedziemy się czuć i anwet drobne zakupy będą problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolko bede trzymac kciuki no ale nienakrecaj sie kochana poczekaj spokojnie :)) soneczko ja juz tez zaczelam pranie robic wiec nie za wczesnie teraz mamy jeszcze sporo siły a potem roznie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roletki to fajna sprawa, wreszcie sami kupiliśmy w sierpniu i był to strzał w 10 :) zmykam spać, bo o dziwo mój mąż truje :) buziolki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bóle podbrzusza, tkliwość piersi.... zwłaszcza że mam pcos ... 4 misiące duphastonu i czuję że się udało przepraszam że tak wpadłam tu do was ale po prostu.... chyba oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolko życzę powodzenia Tuethe Ty chyba pisałas ze miałas takie ruchy Malej na dole ze bałas się ze wyskoczy, kurcze mi tam cały czas się rusza i wlasnie juz nie wiem czy to skurcze czy ruchy, bo coraz czuję cos na dole i jest moze nie tyle bolesne co niekomfortowe, czułas cos takiego? ech Dobrze ze jutro mam wizytę bo juz zaczynam się tym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tuethe takie roletkki co na okno sie daje od srodka i chronia od slonca a wieczorem nie widac co robisz jak masz lekkie firanki i do mieszkania nie zajrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam andzieje,ze sie udało ale poczekaj az zrobisz test. Sonka wiem co to są rolety:) chodziło mi o to czy takie hmm że sie w całości spuszcza czy takie paski:) Jus mam takie coś czasem dlatego gin zakazal mi seksu. Mam takie hmm ukłucia tam na dole i czasem to fest boli. Schizów juz dostaje bo coraz blizej porod i sie boje,ze mi wyskoczy zaraz. W srode mam kontrole. Mam nadzieje,ze dalej jest zamknięta i się nie skraca... Suelen,Ja tez marcówka spijcie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jutro masz cały dzien w łózku lezec. Nawet nie mysl o wypadzie do banku! Mam nadzieje,ze rano bedziesz sie lepiej czuc. Kolorowych znów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie no roletki poziome nie pionowe. bo pionowe wydaje mi sie ze pasuja bardziej do biur i firan do nich nie zalozysz bo wyglada beznadziejnie a ja lubie firanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to mnie przestraszyłas tylko ze ja nie czuję kłucia tylko takie dziwne nacisaknie na dole takjakby skurcze. kiedys raz czułam kłucie ale gin powiedzial ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus nie chciałam CIę przestraszyc. Ja mam naprawde różnie. Raz te właśnie ukłucia a raz skórcze. Nie wiem od czego to zalezy. Nie martw sie na zapas, jutro masz kontrole to będziesz wszystko wiedziec. Ja czekam na środe bo Mała coś czesto mi sie wypina i nie wiem czy tak powinno byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ze ta kontrola jutro, Ty tez się nie martw o Julcię, ja zmykam spac, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle nocny marek ;p gadam do meza a ona chrapie prosiaczek;p a dodam ze znowu jutro fure do mechesa prowadzi;p odebralismy 2 tyg temu a miesiac naprawiali ale idzie z tesciem zeby ich nieznokautowac;p hihi naprawa na ich koszt przez te mendy niemozemy go sprzedac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa to faktycznie mendy:/ Niech M ktoremus przywali to sie moze postarają:P Jus spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×