Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jestem jestem ja bede do M dzwonic i On odrazu po mnie przyjedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie ebdzie odbierał telefonu to mam numery od koleżanek Jego z pracy:P wiec wkońcu się do Niego dobije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Spoko nim zaczniecie rodzić to zdążycie wykonać tel . do wszystkich co trzeba :) Ja dziś wstałam o 11 zrobiłam śniadanko potem trzeba było posprzątać a teraz chwila relaksu . Ale nadal mam ochotę na lody i M powiedział że jak wypije kawe to pójdzie ze mną po te lody i bitą śmietanę :)Mówi że pójdzie bo jest ślisko ale pewnie prawda jest taka że sam ma ochotę na te lody :) Suelen to ja również życzę Wszystkiego Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dobry ten Twój M:) ja bym sama musiała potuptać:P ale bedziemy jechac do tesco jak M się zachce:P jak narazie sie przebrałam w tunike i leginsy bo mi powiedział,ze ma dosc patrzenia na mnie jak jestem ubrana w jego koszulke i spodnie z dresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz zamkniecie starego roku bardzo mu się podobało to teraz jest miły ha ha:) Ja dziś na obiad mam łososia z frytkami i chcę kupić jeszcze jakąś surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak, zapomniałam:) musi teraz podziękować za to w jakiś sposob:P Mój ma dziś znów barszcz z uszkami.Nie chce mi się gotowac. Jak bedziemy w tesco to kupie wszystko na spaghetti carbonara i wtedy bedzie miał 2 danie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam idę po lody .Do zobaczenia później pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,MILOSCI,WSPARCIA,I SAMYCH PIEKNYCH CHWIL,ABYS ZAWSZE MIALA PRZY SOBIE UKOCHANE OSOBY NA KTORA MOZESZ LICZYC :) i nie zaszkodzi jakis mily prezencik ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen spełnienia marzeń i wszystkiego naj,naj !!! mój m poleciał po frytki i wafelki ( zarąbiste z Biedronki Marokko ) i ja naprawdę się zastanawiam kto tu jest w ciąży ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to Twój ma faktycznie smaki jak My:P no ale przewietrzy dupke chociaz spacerkiem do biedronki:P ja sobie włączyłam kwalifikacje w skokach i zasnełam:) a teraz zajadam sie pringlesami:) a M ma radoche bo jestem w leginsach i mnie maca co chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła pora na kisiel malinowy:D:) musze sobie jakieś znowu kupic bo w koszyku już nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam urodzin :) moje urodziny wypadają 19 października, Ja się pytam czy ktoś ma po 400 stronę zadedykowałyśmy mężowi Tuethe, a 500 komu? może któraś, albo którejś mąż ma :) Była u teściów na obiedzie, ja na szczęście nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monotonnie i tłusto :( ale wie, że przestrzegam diety, cukru mi nie wolno to zrobiła tłustego schaba, kapustę na słodko, wystarczyło dla mnie ugotować. Usłyszałam, że raz jak zjem to to nie umrę, nie chodzi o umieranie, ale o zaszkodzenie małemu. Podziękowałam i wypiłam herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo z męża babcią, wiezie właśnie do nas kopytka, pępuchy, bigos i nie wiem co tam jeszcze bo nie dociera do niej że ja nie będę jadła, nagotowała i nie ma teraz komu oddać, a też strasznie tłusto gotuje, na smalcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ale ślizgawica jak na lodowisku .Ale mam lody i bitą śmietanę :) Właśnie zjedliśmy obiad był pyszny ale niestety tłusty.A za półgodziny lody hi hi. Suelen ale zobacz ile życzeń dostałaś a tu nic urodziny w październiku :) Fonia29 u mnie też wszyscy uwielbiają te wafelki z Biedronki. Orlla wszystko będzie dobrze zobaczysz trzeba trochę czasu zresztą w każdym małżeństwie są dni gorsze i lepsze a nawet jakby to miało potrwać dłużej to zobaczysz że jak urodzi się maleństwo to on oszaleje ze szczęścia ,a póki co masz nas i możesz na nas liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA DZIEKI ;). Jak juz rece mi opadaja i mysle ze nie dogadam sie z mezem,i mam ochote zamilknac to po chwili znowu bardzo pragne z NIM ZGODY.Nie wiem ile starczy mi sil zeby probowac,ale trzeba jakos dojsc do porozumienia,tylko ze ja chce byc TU a ON w Polsce.. i tu jest problem :(.Nikt nie chce sie ruszyc i wyjechac :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale mam ochote na pizze :( ale i tak sobie nie zamowie :P obejde sie smakiem.Szkoda pieniazka na takie zbytki :P.Ostatecznie frytki plesnieja w zamrazarce wiec kto wie.. Jednak najwieksza ochote mam na meza :( -bez podtekstow-mam potrzebe przytulenia sie do Niego ehhhhhhh.... :( a tu sie trzeba obejsc..bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a my juz myslalysmy,ze masz urodzinki:P ale gafa:) Ja tez mam 19 ale sierpnia:) Suelen i dobrze zrobilas. Co za Tesciowa:/ My bylismy w tesco i nie kupilam tego co chcialam bo nie było i M tylko na obiad mial barszczyk ale powiedział,ze nie jest zły bo mu się jesc nie chce. Kupil sobie za to 2 gry które okazało sie,ze kosztowały wiecej niz miały ale juz stwierdziłam,ze niech ma:) Powiedziałam mu,ze to taki prezencik że był dla mnie wczoraj niedobry:P Sprawdziłam cene proszku lovella i w tesco kosztuje 10 zł wiecej niz w kauflandzie. Byłam w szoku. coś bym zerzarła:P Gula doczekałąś sie lodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stal sie CUD :D znalazlam pizze i to z cebula :D w zamrazarce :P.No to sobie porzadzimy teraz :P.Juz sie piecze,tak sobie poprawie nastroj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sama mieszkam.. tak do polowy stycznia,potem moj tato tu wraca na obczyzne... a moj maz nie chce z tesciem pod jednym dachem.. ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ja zjadłam cos słodkiego ale nie napisze co bo nie chce Suelen smaka robic.. no ale gratuluje znalezienia pizzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz mysle... jak urodze to szybko wróci mi okres a tego to ja nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas dopiero beda te albumy od chyba 10.01 bo przynioslam nowa gazetke z biedronki:) Na pewno tez kupie jak piszecie, ze fajne:) Gula a mam pytanie - czy w tej Twojej ksiazce o ciazy pize cos o plamach pod pachami? Pisalam Wam jakis czas temu,ze pojawily mi sie brazoe plamy pod pachami i mowilam o tym ginowi, skierowal mnie do dermatologa bo wg niego pod pachami to cos dziwnego jak sie pojawia a dermatolog powiedziala, ze to zniknie po okolo pol roku po urodzeniu, a ze mnie to swedzi to zapisala mi masc ktorej nie powinno sie stosowac w ciazy bo ma ona sterydy ale gin mowil ze moge kupic i smarowac bo to tylko miejscowo a nie na cale cialo i smarowalam tydzien i nic - dalej sa i dalej mnie swedzi - wogole wszystko mnie swedzi - mam czasami takie napady, ze tak powiem,l ze cale cialo mnie swedzi i musze sie drapac...:( kasia ja kupilam materac kokos pianka kokos - tak doradzila pani w sklepie, mowila, ze kazdy je kupuje bo sa dobre. puszku nie bedzie tak zle, ja wiem powiedzmy z jednorazowego doswiadczenia, ze dzieci w domu sa inne niz na goscinie, przyklad: byla u mnie kolezanka z dzieckiem poltora rocznym - mam niski stol - mal od razu zabral sie za talezyki - rzucal na ziemie - serwete sciagal - musialm wszystko zdjac a kawe trzymalismy na kolanach - chodzil do telewizora - probowal kable ciagnac, drzwiami trzaskac - ona sie tlumaczyla, ze w domu jest inny ale ja myslalam swoje lecz gdy pojechalam do niej dziecko na prawde bylo inne - siedzalo na dywanie i bawilo se swoim izabawkami i wogole nm nie przeszkadzalo a na stole tez byla serweta i talezyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×