Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

O kredycie pomyśle jak wróce do pracy i sytuacja materialna nam sie unormuje. Narazie to mam jedna hipoteke już na głowie z poprzedniego życia w holandii. Długa historia. I bede je mogła sprzedać za dwa lata wiec wpadnie też jakaś gotówka to sie pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście mam nadzieje ze sie w 1000zł zmieszcze z opłatami. Jakoś musimy dać rade na początek naszego wspólnego życia bo z moim D nie jesteśmy dość długo razem. Miłość wielka i teraz nasz mały juz w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja jak bede kupowac koszule do porodu to napewno bedzie ciemna,granatowa albo nawet czarna i na po porodzie tez...Nie wiem czy inwestowac w szlafrok bo w szpitalach jest zazwyczaj goraco,wrecz duszno... ale jesli kupie ,tez ciemny z tej racji ze jak sie popramie krwia czy czyms takim a nie zauwaze tego to lepiej zebym nie paradowala tak miedzy ludzmi :P.Niby to naturalne ale dla mnie krepujace :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie, to była kawalerka za 900 zł. + media. pomieszkaliśmy tam ok. 6 miesięcy, potem wzięliśmy kredyt i kupiliśmy mieszkanie i z ratą wychodzi nam mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mnie wczoraj taki ból brzucha dorwał jakbym miała okresu dostać. Myślałam że się wykończę :( Dwie nospy łyknełam a mąż zzieleniał ze strachu. Poleżałam i przeszło. Wróciłam teraz od lekarza. Zrobił ktg i powiedział ze to nie bardzo mu sie podoba. Mam leżeć i jak się to jeszcze raz powtórzy to niestety szpital. :( A ja w piątek mam usg 4d malucha. Wiecznie bym spała i spała, a nie bardzo mogę bo mam 5-latke w domu która buszuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sklepie. Zuzka to oby udało CI się tą hipoteke sprzedac. Orlla ja szlafroka nie kupuje. Wezme jakiś co jest w domu. Szkoda mi kasy. Wg mnie wynajmowanie jest bezsensu,, wlasnie lepiej wziasc kredyt i splacac kredyt niz komus tyle kasy dawac Mzebr trzymam kciuki aby to się nie powtorzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czytam Was od sierpnia, nawed cos napisałam.... Jestem w 30 tygodniu :) w brzuszku mam małego Bartusia :) Niestety ale szykuje sie mi cesarka....ponieważ mam niewydolne spojenie łonowe. Przytyłam jak narazie 7 kilo ale ogólnie to duża ze mnie kobitka :) wiec duzo mi przytyć nie mozna :) Mam na imie Bernadeta-27 lat, mieszkam na ślasku i mam córe która w marcu bedzie miała 6 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było dopiero zaczynamy wspólne życie wiec na hipoteke sie zdecyduje dopiero za dwa lata. Już raz sie zdecydowałam za szybko i co choć jestem właścicielem mieszkania w holandii to teraz przez to nie moge zamknac przeszlego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki witaj:) jak sie czujesz? Zuzka niestety tak jest,że za swoje błędy trzeba płacic ale napewno będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z dwa lata miną zanim wróce do pracy wtedy już bedziemy po ślubie no i bedzie można wziaść kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka nic sie nie martw napewno wszystko sie super ulozy;) dwa lata szybko zleca;)....a to nie wiecznosc;) kikikikiki witaj:) jak sie czujesz? wyprawka juz skompletowana;) ile Misiaczek wazy? wybacz ale pojasnij mi co to jest ta niewydolnosc.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do pracy będę wracać w lato... na samą myśl mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co Suelen robi.. albo biega z K po sklepach albo się wylegują w łóżku:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora ma z was wozek x landera xa badz widziala implasta na zywo? ktory z tych wozkow jest lepszy?? no wiem ze juz ten temat byl :P ale ja jeszcze jestem zielona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - czuje się srednio...ciężko mi już jest. Jak byłam z córka w ciąży lepiej ja przechodziłam......ale tez byłam duuużo szczuplejsza....o tą ciąże starałam sie 2 lata...ale wkońcu sie udało :) jestem jestem - niewydolnosc spojenia to jest rozejście sie spojenia...strasznie mnie boli i od 22 tyg jestem na L4 mam problemy z chodzeniem..... Co do wyprawki to łóżeczko mamy po córce, wózek dostaliśmy od szwagra...uzywany ale w świetnym stanie...wanienke tez juz mam, ubranka tez....brakuje mi do dzidzi ręcznika frotte,kosmetyków i wiadomo pieluch ale to zamierzam kupic końcem stycznia, i ubranka tez chce poprac i poprasowac w 2 połowie stycznia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikiki ja też nosze małego Bartusia. Jest ich już kilku na naszej liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki najważniejsze,ze juz niedługo bedziecie mieli Bartusia ze sobą:) Dobrze,ze zostało Wam pare rzeczy do kupienia. Zdrówka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- ojj już sie nei moge doczekać :) :) :) To długo wyczekiwana i zaplanowana ciąża :) A najbardziej to sie Natuśka nie moze doczekać :) tym bardziej ze ona strasznie chciała braciszka własnie....była ze mna nawed na USG to jak jej gin powiedział ze bedzie braciszek to sie popłakała i krzykneła O MAMO SPEŁNIŁO SIE MOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki witam a ja myslalamze nosze sebastiana ale mezus stwierdzil "ze siezobaczy jeszcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki słodka musiała być reakcja Twojej córki:) musiała być grzeczna,ze dostanie braciszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI witaj serdecznie, gratuluję Bartusia oraz córeczki, którą już masz, wspaniale, że już tyle rzeczy macie. JESTEM x-lander ma ogólnie bardzo dobre opinie jak i wizualne tak i techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a chciałam jeszcze chwile poczekać i napisać do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana szukałam butów na mieście, ale du** nic nie ma, albo takie szpile, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- Wiesz co Natala ogólnie jest dzieckiem bardzo grzecznym :) nie mam z nią najmniejszych problemów wychowawczych..... wiec to chyba taka nagroda dla niej :) Suelen - witaj :) Duzo ubranek dostałam od znajomych :) wiec mi duzo do kupienia nei zostało :) pare ubranek dokupiłam :) I duzo w ciuchach bo to mój nałóg....mamy taki sklep z ubrankami tylko dla dzieci....i jak tam wchodze to zawsze cos wybiore XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×