Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek no to ładnie robisz:P ale ja bym ochrzan dostała za takie cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh mnie zostaly ostatnie 3 tygodnie pracy.. musze jakos przemeczyc :(.Tak mi sie nie chce tam jezdzic i to na rowerze,owszem jezdza autobusy ale zdarza sie ze sa opoznione albo wcale nie jedzie... i szkoda mi pieniazka marnowac na to zwlaszcza jak pogoda pozwala jezdzic rowerem :(.Okazalo sie ze moj tato wroci dopiero za 3 tygodnie,wiec jeszcze troche sama pomieszkam :(.Nie lubie tak! Jest ciemno i sie boje nocami jak nie ma tu zywej duszy,musze zagluszac ta cisze radiem przy uchu :(.No nic,to ja sie zbieram w pracke a Wam zycze milego wieczorku w cieplych domkach z mezami przy boku :O tez bym tak chciala... :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla uwazaj na siebie! Buziaki dla Ciebie! Jestem jestem dobre haribo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dobry pomysł:) ide zobaczyc czy pralka skończyła prac a tak nie chce mi się tyłka złózka ruszac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus wczoraj wpadl po pracy z zelkami dla mnie:) haribo i smiejzelki;)+2kitkaty.......a sobie zgadnijcie co kupil.....piweczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chcę zamówić kuriera żeby mi łóżeczko przywiózł, i nie umiem wypęłnić tego zlecenia... nie znam dokładnych wymiarów i wagi. Masakra :/ dziś to wogule jestem jakaś rozbita... kiepsko się czuję, i od paru dni mam straszne wypieki i wieczorami mnie boli głowa... :/ Wy też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja tak mialam tzn takie wypieki na twarzy i bylam opuchnieta jak dostalam zastrzyki sterydowe tuethe moj sie smial ze mnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM to raczej nie grypa... Rano jestem blada, a wieczorem czerwona jak burak... obłęd i mi gorąco, a w mieszkaniu ogólnie nie jest gorąco, kurczę boje się, że to ciśnienie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK ja też dostałam zastrzyki sterydowe, ale to było w 25 tc, a teraz jestem w 32... a co u Ciebie się działo, że dostałaś te sterydy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesiłam ciuszki:) podoba mi się ten delikatny zapachproszku lovella:) każdy ciuszek wąchałam, hehe:) Jestem jestem nie rob mi smaka:P prosze Cię:P ja mam czekolad i inne rzeczy czekoladowe ale nie mam na nie ochoty:P Andzia musiało Cię przewiać jak biegałas po sklepach... choc co do wypieków to ja też to u siebie zauwazyłam no i z silesi nici. Basia dzownila teraz do brata ale On powiedział,ze teraz myje naczynia i piecze chleby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia zaczelam plamic i mialam bole i klucia w macicy, wystraszyli sie ze zaczne rodzic i dali dzieciom sterydy na plucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja jak wczoraj otworzylam szafe z ubrankami dla Myszek to tak pieknie delikantnie zapachnialo ;-) hmmmmm takimi dzidziusiami, slicznie aha mialam ci pisac o piersiach, Ty juz masz siare w piersiach a ja jeszcze nie mam piszesz ze strzelasz z piersi a mi ani jedna kropla nie wyplynela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek strzelam jak chce M powkurzac:P no ale racja taka,ze już dłuugo mi siara leci. Puszek takie małe pachnące, mięciutkie ciuszki ahh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK to ja dostałam z tego samego powodu co Ty te sterydy. A mi też leci, czasami to normalnie mam wielkie plamy na koszulce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nic nie leciiiiiii, no i juz korba......ale fonia pisala ze ona zawsze miala siare po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowalyscie stron od wczoraj, ze az szok:) elwira ladny brzuszek:) a napisz jak mozesz ile przytylas? puszku takze piekny brzuszek:) ja tez marcowka oto link do taniego sudocremu http://allegro.pl/sudocrem-400-gram-okazja-wazn-2015-r-i1396841414.html , z przesylka wychodzi 44zl czyli tylko o 10zl drozej niz Ty dalas za 250g ale jest tu 150g. wiecej, nie wiem czy sie oplaca ale chyba tak? a tu sudocrem 250g http://allegro.pl/sudocrem-250-g-na-odparzenia-super-okazja-i1386820595.html z przesylka 26,70zl takze tez trosze taniej niz w aptece:) tuethe a w czym plukalas ciuszki? Ja nie uzylam plynu do plukania ale chyb do kolejnego prania kupie bo nie sa az tak mieciutkie jak po plynie do plukania. Ja dzis prasuje posciel dla malucha i ide za chwile wstawic pieluchy tetrowe do pralki:) Bylam dzis na wynikach, jutro odbior...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piorą się kolorowe ciuszki:) a jutro kocyk, kombinezonik i sweterki:) Karolina w niczym nie płukałam. Wg mnie sa mięciutkie i sam proszek wystarczy. Dziewczyny pisały,ze jak narazie nie kupuja płyny do płukania wiec tez nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie napewno plyn tez z yelpa:). Zreszta zawsze dodawalam do swoich p=ciuchow plyn wiec Miskowi tez bede:) z czasem jednak bede testowac inne plyny do plukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie stane na proszku do prania i zobacze jak Mała na niego zareaguje. :) kurka na samą myśl o prasowaniu to już mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede musiała Mamie podkosić deske i zelazko bo jakos nigdy nie wpadlismy na to,żeby kupić:P :) ide zrobić sobie kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pierzecie.....szybko...ja planuje w 2 połowie stycznia....tez nie mam płynu do płukania tylko do prania....mam próbke z LOVELI i płyn z DZIDZIUSIA. Andzia - poszukaj numeru infolini kuriera którego chcesz zamówić i zadzwoń powinni Ci pomóc. puszek - gratuluje bliźniaków !! to zawsze było moje marzenie :) i nawed była szansa bo brałam leki na wywołanie jajeczkowania....ale wazne ze mam chociaz jedno :) tuethe - ojjj Ja tez strzelam z piersi....mam tyle siary ze masakra....w niedziele chodziłam z wkładka w prawym cycuszku taki mi leciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Kubuś wypina... hahaha mam normalnie guza z prawej strony :) Kurcze On jest tak blisko..., a tak daleko... Już się nie mogę doczekać, aż Go będę przytulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×