Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tez sie z tego powodu ciesze:) slodkie lenistwo z M w lozku do poludnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU kochana to za dużo ci ten lekarz nie powiedział. 1saszetkę rozpuścić w 0,5 l przegotowanej wody polecają zabrać do szpitala wodę 0,5l w takiej butelce z dziubkiem i póżniej jest w sam raz Zaraz mnie pogonicie za te madrości dzisiejsze,ale ja i tak wrócę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem - to mi nawed nie wygląda na krem dla dzieci...świetny jest krem na kazda pogode z nivea albo zbambino...zreszta to sa moje ulubione kosmetyki :) Mi tez sudokrem śmierdzi.... Byłam w sklepie osiedlowym i kupiłam sobie pierniczki :) :) :) A teraz mnie spojenie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam. Bracik powiedzial,ze za 10 min jedziemy a ja nie ubrana i przygnieciona przez M:P:) mam nadzieje,ze cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowko - czyli do tej wody wsypuje saszetke tzn do tej butelki i pozniej sobie polewam cipke na zewnatrz czy w srodku tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie jestem rasistka ale tu przyjmuja tylko lekarze afroamerykanczycy i hindusi.......kurde martwie sie bo gdzie oni mogli sie wszystkiego nauczyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:) gacie na dupie już mam :P hehe zaraz bedą krzyczeć:) Mam nadzieje,ze Was potem nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuthe - udanych zakupów :) :) Ja do krocza stosowałam riwanol i okłady z zimnego recznika...a jak juz byłam w domu to miałam wode w misce z kostkami lodu i riwanolem i moczyłam recznik i okłady robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej typowej irygacji to ja nie robię,jak mam jakieś zapalenie to przemywam sobie takim nasączonym wacikiem(tak troszkę w srodku też).nie wiem jak to wygląda po porodzie bo ja jestem po cesarce Ale zaraz ,przecież ty masz Bliżniaki to napewno CC. Więc w środku też można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - no własnie czym myłas rane ?? i ogólnie jak sie po CC czułaś ?? Ja sie strasznie CC boje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, dziwni ci lekarze :) i dziwne że nie robią tylu badań co u nas , ale może Polska to rozrzutny kraj i ciągną z NFZ ile sie da ,ach... nie znam sie ale bądź dobrej myśli :) często przy ciąży mnogiej jest cc, ale zdarzają sie tez naturalne porody , może Ci się uda :) co do rany po cc to pamiętam że na początku nie można jej było moczyć (trzeba było uważać pod prysznicem) a potem chyba po 10 dniach jak szwy ściągnęli to smarowałam maścią Cepan żeby blizna sie dobrze goiła i ładnie wyglądała - u mnie sie sprawdziło, po prawie 8 latach prawie w ogóle jej nie widać jest cienka i blada .... ale co z tego jak teraz będzie nowa :) prawdopodobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK myślisz że pozwolą ci rodzić SN bliżniaki? Ranę na początku miałam zakrywac ręcznikiem jednorazowym żeby nie zamoczyć,a potem to normalnie myłam.Nie musiałam niczym smarować,lekarz sam był zdziwiony że taką ładniutką bliznę mam. A co to samopoczucia po CC ...............................może lepiej zapytajcie BASILKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka, dlaczego nie chcesz pisac? :) też bym wolała nie pisac :) ale po to jest forum :) ja powiem tylko tyle że należę do osób które wyznają zasadę "jak umiesz liczyć to licz na siebie" zawsze sama starałam sie dbać o swój tyłek i dlatego cc mnie kompletnie rozwaliło :( chyba pierwszy raz w życiu czułam się BARDZO zależna od innych ... po operacji 12 godzin leżenia na płasko bez ruchu, a potem już trochę lepiej :) brzuch cholernie ciągnie w dół , strach kaszlnąć czy kichnąć :) nic nie podnosić ( tylko dziecko), ale nic nie trwa wiecznie :) i tak jak napisałam gdzieś tam wcześniej - wszystko jest dla ludzi :) ale jest jeden plus :) tam na dole nadal jest "ciasno" :P - mój mąż twierdzi że nadal dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam miec zalozony pessar i dupa doktorkowi wypadly dwie cesarki i kapa nie mogl mi poswiecic tyle czasu ile by chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podzialyscie?kurde wiecie co troche posprzatam i pozniej w ogole ruszac sie nie moge bo mnie boli wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałam hihi SONECZKO ty to się masz.Tylko nerwy ci nie potrzebne.A pessar juz by 'swoje robił' Mam nadzieje że nie musisz czekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no staram sie nie robic zbyt duzo....ale jak juz mam +13 to jest mi coraz ciezej...jestem ciekawa ile jeszcze przytyje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×