Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej dziewuszki oszalałyscie normalnie z tymi postami;p ja dzis po wizycie nagral mi Gin plytke i podziwiałam broszke mojej niuni buziala itp rosnie ksiazkowo 1250gram;p ja mega zdrowa gin stwierdził wpierdol i do roboty;p ihihih ale szok jak mnie gin wazył to 67,700 kurwa ladnie przytyłam cooo ja tak sobie dawałam 10kg na przytycie wciazy a tu cos czuje ze dupa blada z tego bedzie bo zaczyna na mnie wchodzic w zawrotnym tempie;/ co do tej krwi w moczu to po badaniu ginekologicznym stwierdzil ze musialam sie zadrapac przy podmywaniu bo czysciutko w srodku i ładnie wiec niema obaw.mala ułozyla sie juz głowa w dól tak jak ma byc:)) Tuethe niestety kurczaczku przegonilam Cie juz niebede szczupła i zgrabna tylko kluch:( Fonia sa bazy do dokupienia ale najlepiej by bylo sprzedac Chicco i wziasc MAXI COSI CABRIO FIX jak chcesz dam ci linka do wynikow testow tych ADAC. Murzynek widze ze Ci sie lista kosmetykow moja przydała cieszy mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem wam że dziś oglądałam ręczniki z imionami pewnie u was też są i podobają mi się jeszcze takie imiona jak : Leon ,Miłosz,Szymon, Emilka,Iga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia nie przejmuj sie wagą! Ważne że dzidzia zdrowa a Ty przy okazji:) Dziewczyny ja zmykam bo M chce spac a zasypia tylko jak się do mnie przytuli:P Niestety z Wami dzis nie poklacham do póżna.. Jutro jak mi załatwienie wszystkiego dłuzej zetrwa to napisze smsa Suelen,żebyście się nie martwiły. Buziaki i kolorowych snów życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do puszka dziekuje za informacje, jutro ide do lekarza to sie dowiem, ale jestem przerazona, jakie moga byc konsekwencje cukrzycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę wam powiedzieć że moja znajoma pracuje w szpitalu i mówiła że teraz rodzą się przeważnie dzieci powyżej 4kg .I dziś na zebraniu była kobitka co rodziła w lipcu i jej mały ważył 4250 i 58cm a chuda jest teraz jak "palec" a i mówiła że miała malutki brzuszek w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zmykam bo rano o 6 muszę wstać. Kolorowych snów pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez spadam dobrej nocki kochane:*** Tuethe ja Ci mowilam ze moja dupcia to swoim zyciem jak tak dalej pojdzie to sie wyprowadzi odemnie bo bedzie jej ciasno;p haha do jutra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku bo aj z reguły panikara i dmucham na zimne a teraz w ciazy to juz mega ostrozna tymbardziej ze 1 stracilam..... ale juz niesmuce o nie buziaczki puszku dla Myszeczek brzusio masz uroczy i niemoge sie nim nacieszyc taka pileczka;p sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puszka
konsekwencje curzycy ciązowej to makrosomia płodu (czyli wysoka waga dziecka po urodzeniu, powyżej 4000g, ale Ty pewnie i tak będziesz miała cc, więc ma to mniejsze znaczenie niż gdy kobieta próbuje rodzić sn takie duże dziecko) i mogą u dziecka po urodzeniu występować skoki poziomu glukozy, bo samo sobie nie będzie umiało radzić z wysokim poziomem glukozy po odcięciu pępowiny. Dziecko powinno mieć zmierzony poziom glukozy zaraz po urodzeniu i ewentualnie podaną insulinę w kroplówce lub zastrzyku (nie znam się na tym postępowaniu szczegółowo). Głównie Ty powinnaś o siebie zadbać w czasie ciąży, bo jeśli naprawdę masz cukrzycę to powinnaś mierzyć poziom cukru kilka razy dziennie i jeśli dieta nie daje spodziewanych efektów (czyli unormowania poziomu cukru), to lepiej zacząć brać leki normalizujące glikemię, czyli poziomy cukru lub nawet insulinę (ale zazwyczaj sama dieta wystarcza). Nie chcę Cie straszyć, bo nawet nie masz jeszcze tej cukrzycy zdiagnozowanej, po prostu uważam, że lepsza wiedza niż trwanie w błogiej niewiedzy :) Tu jest ciekawy link o cukrzycy ciążowej : http://www.cukrzyca.ciazowa.redmed.pl/ A i jeszcze do Suelen - wynik 9,.. coś tam mnoży się razy 18, bo w ten sposób przelicza się po prostu jedne jednostki na inne - 9,...coś tam podane jest w milimolach, a te 177 jest w mg%/dl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam na necie pojawienie sie cukru w moczu może okazać się objawem banalnym, zwiazanym z fizjologicznym obniżeniem w ciąży progu nerkowego dla glukozy. W tym ostatnim przypadku, oznaczenie poziomu cukru we krwi pozwala na odróżnienie sytuacji patologicznej od banalnej sytuacji fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puszka
ha no i właśnie - być może to jest prosta odpowiedź :) być może obniżył Ci się próg nerkowy i dlatego cukier przenika do moczu, mimo, że we krwi jest w prawidłowym stężeniu :) Najprościej byłoby zmierzyć poziom glukozy we krwi i będzie odpowiedź. Życzę Ci oby tak właśnie było :) Pozdrówka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ! ale zimno :( puszek mam nadzieje że usnęłaś w końcu :) a co do cukru to faktycznie moze trzeba byłoby zrobić , może odpłatnie ? moze nie kosztuje tak dużo ? byłabyś spokojniejsza co do sexu w ciąży , to ja na razie nie mam zabronione , ale wierzcie mi że zupełnie nie mam ochoty :( powiedziałam wczoraj mojemu że czuję się grubo, ciężko i nieatrakcyjnie ... a on na to że właśnie jestem bardzo atrakcyjna ... nie umiem mu uwierzyć :( dziś rano dotykał moich piersi i sie zachwycał, a ja mu odpaliłam ze już zapomniałam że mam piersi bo widze tylko ogromny brzuch :( ale jędza jestem , no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) boli mnie brzuch:(....dolem, tak jak na okres....nad ranem zaczal tak bolec...i nie wiem co jest grane...:(. Wy tez macie takie bole?? mialam isc na szlenstwo zakupowe i dupa.......ale to nie istotne teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj strasznie nisko brzuch opadł już chyba ze zmeczenia. Za to rano sie budze znów wysoko w górze. Jeśli te bóle nie trwają długo to może to nic złego macica sie powoli przygotowuje do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze ja leze caly czas teraz, w sumie nawet nic nie robilam by sie przesilic a tu takie cos:( ...moze przejdzie.....zobacze, jak do popoludnia nie przejdzie to zadzwonie do gina i moze karze przyjsc zobaczyc co jest grane. Nie chce brac nospy ...zreszta boje sie jakichkolwiek lekow brac.... a powiedzcie mi jak wody sie saczą to te wody bardziej przypominaja siski czy bardziej uplawy, sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Aleście NACZASKAŁY OD WCZORAJ.... Ja dziś wsałam lewa noga...wkurza mnie wszystko....i ogólnie jakoś tak mnie wszystko irytuje !! a do tego popstrykałam sie z mama rano ! jestem jestem - czemu nie chcesz NO-SPY to bardzo bezpieczny lek w ciąży....jako ze miałam przy Natali b.wysoki puls nie brałam fenoterolu a NO-SPE po 3-4 tab dziennie :) i Natala zdrowa jak ryba :) teraz tez biore No-spe jak mnie brzuch ciągnie :) Andzia - Poczytałam wczoraj twoje objawy...i troche mi to na cisnienie wygląda.....moze mierz sobie co jakiś czas.... gula - moja przyjacółka urodziła synka ( mój chrzesniak) UWAGA waga :5,200 i zeby było smiesznie rodziła naturalnie bo żadne USG nie wykazywało ze dzidziek taki duzy ! Teraz mały ma 2 lata i jest drobnym dzieckiem !! i zeby było smiesznie to ona cała ciąże paliła !! basilek- mamy podobne odczucie Ja tez chodzi i marudze ze gruba jestem ze rozstepy mi sie robia mimo ze smaruje bębenek po 2 -3 razy na dzień....ze piersi jakies oklapniete...a on ze wcale nie ze super i tez zaraz macana.....faceci ciężko ich zrozumiec... Ide chyba cos posprzatac zeby sie rozładowac bo zaraz mnie krew zaleje......z nerwów....wkurza mnie nawed babcia która zas sie musze opiekowac i zajmowac...bo siedzi i beka co chwile....wczoraj mi to nie przeszkadzalo a dzis zaraz mnie cos trafi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.mnie dalej brzuch kluje i mam uczycie pelnosci i jakos mi sie to skojarzylo z jakby zapaleniem pecherza a wyniki mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem nospa napewno jest lepsza niz te skurcze. Moja doktor mi mowiła ze moge brać codziennie lepiej rozkurczyc niz miałoby to wywołać poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikikiki o nospie to mowil mi gin ze moge brac ale jakos nie mialam odwagi siegnac po nie....jakos stronie od lekow w ciazy:) żrę tylko to co musze:) :P jakis dzien chyba taki dupiasty bo mnie tez wkurza wszystko. Rano chcialam zaplacic uczelnie to zamiast na konto uczelni to wplacilam pieniadze na konto z-du energetycznego gdzie wszystko mam zaplacone az do czerwca!! 😡 . Musialam dzwonic i prostowac wszystko....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie ze lepiej wziac lek ale ja sie naprawde boje...wiem glupia jestem ale normalnie sie boje....ze do Miska dojdzie i wogole....ech:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! jak mi sie nie chcialo wstawac, wrrrr zaraz ide do lekarza, zobaczymy................. kikikikiki hehe widze ze masz czasem takie objawy jak ja ;-) niekiedy wstane lewa noga i lepiej zeby kazdy zszedl z mojej drogi ;-) basilek zobacze co i jak z tym badaniem krwi ale tam nie robia badan prywatnych, jedynie gdzie mi MOZE cos zrobia to u mojej ogolnej ale to dopiero 11 stycznia, masakra...................... jeste jestem a masz skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zmieniłam zdanie na ten temat. Kurcze te co nie dbaja o siebie rodza zdrowiutkie dzieci np mam kolezanke co obie ciaze paliła jak smok i w ogole i co i teraz ma dwoch synków 2 letniego i 5 miesiecznego co nigdy nie chorowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu wszystko poodstawiałam staram sie dbam o siebie i co juz jakies zmartwienie z nerkami bo sa powiekszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.....skurcze......jesli to jest twardnienie i puszczanie to teraz tego nie mam .....tylko mam taki ciągly bol.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka a masz tak ze chce ci sie sikac a jak idziesz do toalety to ani kropli albo jedna - ja tak mialam w przeziebieniu pecherza :-( jestem wez sobie nospe naprawde nie boj sie, teraz juz tabletki tak nie szkodza naszym malym, co innego do 4 miesiaca ale teraz juz maluszki sa uksztaltowane, wiec nie boj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×