Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

JESTEM tak myślałm że lepiej,bo humorek ci wraca. TUETHE docenią cię teraz dopiero .Dobre i tyle. Podcięcie wedzidełka języka tzn tej błony pod językiem bo jest krutka i ciężko mu wymawiac litery.Mimo że ma prawie 8 lat to mówi np safa zamiast szafa.(co gorsza zaczyna pisac tak jak mówi)Jakos do tej pory nie moglismy się zdecydowac na ten zabieg,ale okazuje sie że logopeda nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja mam kupioną grubszą czapeczke ale bez szalika. Ja tez marcówka masz racje, lepiej pozno niz wcale. Mam nadzieje,ze zabieg ułatwi mu mówieni i że będzie wszystko dobrze. Normalnie nie mam na nic siły... a co by było jakbym do domu na nogach wracała. Chyba bym gdzieś w zaspie leżała?P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... ja mam rękawiczki ciepłe i czape, szalika nie mam i raczej nie kupuje, bo nie wyobrażam sobie za bardzo jak takiego maluszka jeszcze w szalik opatulić :) a kombinezony mam 2, jeden taki misio, a drugi ciepły i mają kaptury, więc nie wiem czy nawet ta ciepła czapa się przyda, ale na wszelki wypadek mam, bo będzie czapka bawełniana, typu smerfetka tak zwana + 2 kaptury, także chyba styknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka to bardzo szybki zabieg, nie ma czym sie martwic:) Bardzo czesto zdarza sie u malych dzieci. Ale rzeczywiscie jak najszybciej pasuje go wykonac skoro slowka przelewa tak na papier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jak na razie ciepla czapeczke ale chyba dokupie szaliczek bo na pewno nie bedzie az tak cieplo na pierwsze spacery, a szaik bedzie tez dobry na jesien dla dziecka jakby c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bo kaptura od kombinezonu nie da się za główkę, tylko normalnie się ubierze, także nie zawieje raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skierowanie mieliśmy juz jak Jasiek miał 2 lata,ale opinie lekarzy bardzo podzielone,głównie na niekożyść,że dużo powikłań itd.Ale juz nie ma na co czekać.Tylko on sie bardzo boji znieczulenia(dostaje u dentysty takie normalne z igły) a ja głupia matka znecam sie nad dzieckiem i umawiam go do dentysty,a za dwa dni na zabieg...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka... nie jesteś głupia ! dbasz o przyszłość dziecka, ja jak byłam mała to chodziłam do logopedy, bo R nie wymawiałam dobrze, bo gardłowo, ale rodzice o to zadbali wcześnie i teraz nie mam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka będzie dobrze! Poboi się ale potem będzie Wam dziękowac. Położyłam sie na moment i usnełam ale obudził mnie telefon. Nie wiem po jaki grzmot matce telefon jak nigdy go ze sobą nie bierze, grr! zas ja musze ochrzanic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama była w tym lumpeksie co czasem chodze.. powiedziała,ze jest dużo bardzo fajnych rzeczy i nie wiedziała co wybrac. Kupiła dla Julki taki słodziutki sweterek z czapeczką w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama była w tym lumpeksie co czasem chodze.. powiedziała,ze jest dużo bardzo fajnych rzeczy i nie wiedziała co wybrac. Kupiła dla Julki taki słodziutki sweterek z czapeczką w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama była w tym lumpeksie co czasem chodze. Powiedziała mi,ze są super ubranka dla dziewczynek i nie wiedziała co Małej kupic. Wkońcu wybrała słodziutki sweterek z czapeczką:) Będę musiała sie tam przejśc bo sukieneczki, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama była w tym lumpeksie co czasem chodze. Powiedziała mi,ze są super ubranka dla dziewczynek i nie wiedziała co Małej kupic. Wkońcu wybrała słodziutki sweterek z czapeczką:) Będę musiała sie tam przejśc bo sukieneczki, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej mi uświadamiacieże nie wiem co mam.Cały worek czapek,drugi ze skarpetkami i niedrapkami,śliniaków az za dużo.Tyle pamietam. Jeszcze tylko choinkę wyrzucę i rozkładam łóżeczko,dopuki nie kupię komody to będę do łóżeczka wkładać wyprasowane rzeczy. Ale haotycznie napisałam.Chodzi mi o to że ja nic nie mam w domu tylko wszystko u Mamy i u Siostry pokitrałam,bo miejsca mało.Ale jak zaczne zwozić to bedę wiedziała,czego ile mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie znowu chrzanić zaczeło, grr! Ja zaraz biore sie za prasowanie ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja etz marcówka... ja jak wywale choinke to tez chyba postawie juz łózeczko bo powinnam je do tego czasu miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa - Moja dupka jest zapewne dużo większa od Twojej ;P wiec sie tak nie martw.... :) po porodzie bedziesz miała jedrne poślady :P hi hi Ja też marcówka - No wiec u nas to jest baardzo zawiła sytuacja.....bo tak moja mam przywiozła babcie z jej rodzinnej miejscowości 500 km od nas bo tam nie miał sie nią zabardzo zajmowac...tz jest siostra ale ma meza alkocholika....i niepełnosprawne dziecko....Moja mama ma swój sklep i tam ma zaplecze i fotel i babcie brała ze soba a ona sie cieszyła bo lubiła jeździć....ale w grudniu sie pochorowała a ze ja na L4 to mama zaczeła mi babcie zostawiac.....a jak pójde do szpitala to niestety będzie musiała sobie poradzić jakoś....i jak bedzie dzidzia to tez...bo niewyobrazam sobie po CC z nieukrywajmy 2 dzieci (babcia i Bartuś) juz Natali nie wspominam bo ona mi bardzo pomaga..... Ale zaczeło mnie denerwować w tej całej sytuacji to ze oni zaczeli mnie traktowac jak słuząca opiekunke i niańke......bo babcia zdrowa a Ja niestety dalej jej musze pilnowac.....a wierzcie mi jest przy niej co robić....nie zliczając jej złośliwosci :( :( poniewaz juz choroba jest dość mocno zaawansowana..... Ale sie rozpisałam i znów marudze echhh :( Co do łóżeczka w piątek męzuś niewytrzymał i zrobił przemeblowanie w sypialni i rozłozył łóżeczko :) Wy tak pierzecie i Ja chyba od przyszłego tygodnia zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie,my podobny termin mamy :-) A nigdy nic nie wiadomo.......... Jakby mnie chcieli zamknać na oddziale nie daj Boże, to K zrobi wszystko nie po mojemu. Właśnie sie dowiedziałam że moja szefowa chce od lutego zamknąć działalność. Jasna cholera,ciekawe co ze mną bedzie.Może zus mi wypłaci macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wkurzylam sie bo licytowalam nowy laktator Tommee Tippee reczny za 41 zl i byla tylko moja oferta, ostatni raz gdy odswiezylam strone byla minuta do konca aukcji i tylko ja,wiec odswiezylam jeszcze raz zeby sie cieszyc, ze wygralam a tu patrze chyba 10 sekund przed koncem aukcji ktos mnie przebil i to o 4zl, i aukcja byla juz zakonczona, ale sie wkurzylam... A tak wogole pytalam o cene tego laktatora w sklepie i babka mowila ze cos kolo 140zl ale mowila, ze jej zdaniem nie ma co kupowac firmowego bo jezeli ktos sie wprawi to sciagnie swietnie pokarm laktatorem nieznanej firmy za np.30zl a ktos inny kto nie bedzie umial sobie poradzic to bedzie mial klopot z laktatorem za 200zl, nie wiem czy jej wierzyc... Mowila,ze podstawa do sciagania pokarmu to wymasowane, miekkie piersi wtedy kazdy laktator jest dobry. Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....kurde tyle naprodukowalyscie ze czytalam i czytalam i konca nie bylo:P ja mialam wczoraj wizyte....mala sie przekrecila jest glowka w dol:P wazy 1420....ale znow mam jakas glupia infekcje...pytalam sie jej czemu tak sie dzieje to pwiedzila ze niektore kobiety w ciazy wlasnie tak maja ze czesto i trzeba temu zapobiegac zeby jeszcze bardziej sie nie rozwinelo...kurde juz tak mi ciezko tak mnie wczoraj na wieczor i dzisiaj rano bolal kregoslup i nogi az chodzic mi ciezko bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poprasowane... mamie sie żelazko schrzaniło:/ będę musiała sobie dzisiaj kupić jak będę w silesi. Wolałabym za tą kase co innego kupić:/ Kikikiki wspolczuje... moze jak bedziesz miałą niemowlaka w domut o Mama wezmie Babcie bo nie mogą zwalać Ci wszystkiego na głowe! Ja etz marcówka nie znam sie na tym ale mysle,ze macierzynski bedziesz miec.. popytaj. Karolina mojej koleżance M kupil najtanszy laktator w aptece, bodajze za 36 zł i bez problemu sciaga pokarm. Ja 200zł napewno nie wydam... Tysia to dzidzia juz duża:) najwazniejsze,ze masz ta infekcje pod kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbilam sloik z ogorkami musialam cala podloge umyc.zupka przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Ja niestety dziś mam kiepski dzień od rana bliskie spotkanie a klozetem a myślałam że już koniec z " rygą " :( I muszę zrobić obiad a to w chwili obecnej ciężka sprawa bo te zapachy ja chyba dziś nic nie zjem . Tuethe dobrze że wszystko ok u lekarza :) Widzę że już większość poprała ciuszki ja poczekam do końca stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypaliłam kurczaka AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! W sumie nie jakoś bardzo ale bedzie troche suchy.....a w dup..e jak komuś nie będzie smakował to niech nie je :D Właśnie zjadłam pomarańcze ale chodzi za mna budyń, wiec na deser chyba zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj wszystkie mamy jakiś lewy dzien.. Sonka mam nadzieje,że się nie pociełas. Gula mam nadzieje,ze szybko Ci to przejdzie! Bidulka! Kikikiki ja nie lubie budyniu ale pomarańcze bym zjadła:P czekam az sie krupniczek ugotuje bo jestem głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym codziennie jadła kisiel i krupniczek:P wziełam sobie koreczki śledziowe bo głodna jestem a nic ciekawego w lodowce nie znalazłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×