Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe a zwykle:) jeszcze widzialam z zyrafka z przodu ale juz kosztowalo 300 wiec dalam sobie spokoj;)...posciel wole za to drozsza czy karuzele;)....a lozeczko i tak sliczne bo jasniutkie i zaokraglone jest a nie proste;) ilosia o kolorach powiedziala mi sprzedawczyni w sklepie ale widac chyba jakas :niezrientowana" byla....skoro ty mowisz ze dopiero w czerwcu;) a laktator mam nadzieje ze fajny bedzie;) ze nie bede czula sie jak krowa podczas ...;) a materacyk w rzeczywistosci jest fajny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry a ja dopiero wstałam :) no to dla niezdecydowanych a myślących o zakupie Implasta jeszcze ja dołacze zdjęcia na żywo wózeczka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cefaf7ec0d91c3ee.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36ffb077d174638d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f9ef381fc5f03d1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7c3a3ca44d25805.html faktycznie kolory różnią sie od tych na zdjęciach, ale ten kolor Safari podoba mi sie na żywo, jest ładny ciepły taki troszkę złotawy i moim zdaniem pasuje do chłopca, chociaż do dziewczynki też, jest troszkę ciężki ale ja na to nie zwracałam uwagi bo tak jak kiedyś pisałam nie muszę go nigdzie wnosić, ja za swój zapłaciłam 1499 i dostałam w cenie folie przeciwdeszczowa do wersji głębokiej i spacerowej moskitierę i oryginalną torbę, na tym najbardziej mi zależało... i tak jak Murzynek chce dokupić fotelik Maxi COsi Cabrio tylko trzeba jeszcze kupić adapter - Murzynku dobrze że piszesz ze zamówiłaś u tego sprzedawcy, bo na allegro nie widziałam zeby miał wystawione wiec pewnie zamówiłaś poza aukcją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka musisz wybaczyc... to te pieronskie haribo!! Mi sie na chwile wczoraj wyłączyło:) Ilosia przeykro takie cos czytac... najwazniejsze,ze teraz z dzieciaczkiem jest wszystko dobrze a do tamtego szpitala nawet juz nie idz! Wózio nawet fajny choc mi się opony nie podobają, wole pompowane... Jestem ejstem amsz racje, cos innego drozszego kupisz:) Elwira witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ilosiaa, współczuje, ale miałaś przeżycia :( kurde , ortopeda , załamać sie można... lepiej jednak rodzić w surowych warunkach ale pod dobra opieką co do wózka to ja właśnie brałam taki pod uwagę (chicco trio tour 4) widziałam go na żywo w sklepie (z fotelikiem kosztuje 2100) na allegro nowy można było dostać za 1600 rzeczywiście jest lekki, ale wybrałam Jane bo też o nim myślałam tylko cena mnie odstaszała ale jak pisałam trafiła sie okazja :) dużo czytałam o chicco w necie i kurcze są tez negatywy że trochę za lekka konstrukcja i sie luzuje za bardzo ... ale wiadomo zawsze się coś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ilosia to straszne co piszesz, ja tez mialam w szpitalu w cieszynie nieciekawa historie jak poronilam ale to co Ty piszesz to juz przechodzi wszelkie granice!!!!!!!! mi np wlozyly obok poduszki moja podpaske zurzyta, jak zaczelam krwawic to przyszlam do szpitala, mialam podpaske, potem zrobili mi zabieg pod wplywem jakiegos oglupiacza bylam zakrecona i nie jarzylam przez 2 godziny i te malpy wsadzily ta podpaske kolo mojej glowy.....wrrrrrrr myslalam ze je zaje.........ja nie wiem co to za ludzie tam pracuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty dziękuje :D puszku ie przejmuj sie bo ja jestem jeszcze w łóżku w piżamce :P też jestem zadowolona z wyboru koloru wózka mój M nie był przekonany ale jak na żywo zobaczył to mam wrażenie ze podoba mu sie bardzie niż mnie!!!! jestem jestem wiem co czujesz bo ja jak nie miałam wózka to już wariowałam bo niemoglam sie doczekać aż bede go miała w domu w pierwszy dzieć non stop przy wózku tak sie cieszyłam niby nic sie nie zmienilo ale dla mnie bardzo ważne było aby był już kupiony jakas spokojniejsza jestem jak juz jest.... jednak nie denerwuj sie za bardzo bo jest jeszcze troche czasu może wejdź na naeta poszukaj sklepów dzieciecych i zobacz gdzioe może być implast albo wejdź na strone implasta i w dziale chyba sprzedaż zobacz gdzie najbliżej ciebie są sklepy które maja ten wózek i zadzwoń i zapytaj sie czy mają ten kolor :) ilosiaaa bardzo ładne kolory wózeczka oby udalo wam sie go wylicytowac w jakiejś przystępnej cenie :) jestem troche zła bo dla dziewczynek wszystko jest aldniejsze i słodsze i wiekszy wybów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem materacyk jest super wietrzy sie w pokoju;p bedziesz zadowolona czytalam na googlach o woziu i jak o x-landerze tak i o tym i pozytywy i negatywy chodz wiecej mial negatywow i sie zastanawiam czy zamontuje wlasnie maxi cosi cabrio w niego ale pewnie nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec poczłapałam do kuchni z zamiarem zrobienia sobie kawy.....ale zamiast kawy to pomyłam naczynia hi hi Wypiłam własnie wapno.....i znowu leze....a kawa poczeka bo nie chce mi sie człapać do kuchni bleee To juz 3 infekcja w tej ciąży....z Natka tylko raz byłam chora... Basilek - miałam pytac czy Twoja córa poszła do szkoły normalnie jako 7 latek czy jako 6-latek ?? ilosia - jeju strasznie Ci wspołczuje....Ja tez poroniłam....ale miałam nawed ok opieke mojego gina któremu nazdałam jak sie wybudziłamz narkozy a potem tego nie pamiętałam....ale co tam chodze do niego do teraz :) tuethe - nigdzie sie nie wybieram :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak elwiro :) zamówiłam u tego sprzedawcy u ktorego kupilam wózek poza aukcją tylko maja byc po pierwszej połowie stycznia dzisiaj do niego napisałam czy wie kiedy będą no i jaka cena bo jak kupowałam wózek (ok 25 grudnia) mowił ze 80 zł ale może być jakaś podwyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl koszmar najwiekszy .... i przed Wikusia przed ta ukochana ciaza nieobylo sie bez psychologa niestety... fakt bylam 4 razy ale sam lekarz stwierdzil ze wystarczy :) ulżylo mi bardzo teraz umiem o tym rozmawiac i inaczej myslec o tym. widze tez ze nie tylko ja mam takie przezycia. wazne ze teraz jak piszecie ejst dobrze i napewno bedzie. a te warunki szpitalne to tylko 3dni a cale zycie szczescia przed nami:) wozio kolorki super:) dalam cene do 500-600jak przebije to niema sensu bo akurat mnie nowy XLANDER u nas wyniesie 1000zł wiec sie opłacac niebedzie . Jestem niechce Cie kochana w blad wprowadzic moze napisz do x-landera w sprawie kolorw napisz co słyszałas zobaczymy co Ci odpisza:) http://chat.livechatinc.net/licence/1023620/open_chat.cgi?groups=0&s=1&lang=pl&dc=__utma%3D74958875.928761649.1292521806.1294319489.1294827952.7%3B%20__utmz%3D74958875.1294827952.7.7.utmcsr%3Dgoogle%7Cutmccn%3D%28organic%29%7Cutmcmd%3Dorganic%7Cutmctr%3Dx-lander%3B%20__utmb%3D74958875.1.10.1294827952%3B%20__utmc%3D74958875%3Bl%3Dhttp%3A//www.x-lander.pl/%3Br%3Dundefined%3Bs%3Dundefined to juz bezposredni link do meila do x-landera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek zabilabym te baby! co za gnidy! Dajcie spokoj normalnie brak slow na niektore osoby z nfz:/ ja na początku ciaży strasznie się bałam,ze poronie ale nie,ze bylo coś zle tylko rodzice i siostra M sie tak zachowywała,ze nie mam sie jeszcze cieszyc itp bo siostra M juz nieco przeszła... i mysleli,ze ze mną też tak będzie.. Mykam do carrefura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja to bym sie załamała nie dośc że juz strata dziecka jest ogromnym przeżyciem to jeszcze te kurwy was tak potraktowały !!! nagadałabym im aż by w piety poszło!! suki jedne!!!! dobrze ze już sie otrząsnełas ilosiaa i mozesz w pełni cieszyć sie wiktorią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak murzynku moja psycha zryta doszla do siebie:) u mnie bylo jak u Tuethe niedali mi sie cieszyc ciaza do 4 miesiaca prubowali mnie nastawic ze moze sie cos stac... mialam dola ze szok ale udalo sie teraz moja Niusia bedzie z znami i to najwazniejsze kiedys jej powiem ze miala by brata lub siostre a 10kwetnia 2010byl termin porodu hmmm czasem mysle jakby to bylo.... ale chyba niema juz sensu wiadomo matka kazda matka przezywa takie zeczy inaczej i nigdy niezapomni. udanych zakupkow Tuethe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas przeżywała by to inaczej jednak zawsze by cierpiała! każdy musi sobie sam z tym poradzić i przemyśleć aby móc zyc dalej! ciesze sei że Tobie sie udalo! u mnie nie było takiej sytuacji ale rodzina mojego M jak sie dowiedziała to powiedzieli ze oni nie bedą mi gratulowac bo wszystko moze sie wydarzyć i ze pogratulują jak dziecko sie urodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie z innego tematu czy macie już czapeczki ale chodzi mi o takie cieplejsze bo takie cienkie tez mam ale nie wiem jaką kupić aby była na początek na wyjście na polu nie wiem jaka gruba powinna być z czego i czy wiażana czy nie?? pokażcie zdjęcia lub linki albo dokładnie opiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia.. nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musiałaś przeżyć, ale teraz jest zupełnie inaczej i to najważniejsze :) tylko się cieszyć :) wyprasowałam pierwszą partię ciuszków :D kolejne wyprane wiszą, jak to cudnie wygląda :) takie małe kochane ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy po tym pessarze sie popuszcza?? bo mi juz dzisiaj ktorys raz to sie stalo i wczoraj i martwie sie do tego biegunki dostala co prawda moze albo po jablkach albo kawie ale i tak mama stress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zazdroszcze musze sie brac za prasowanie tez;p dalam rade i bedzie dobrze:) murzynku ja tez mam ten problem bo niemam czapusi takie;/ nawet niewiem jaka wybrac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka może zadzwoń do lekarza.. ja czapke mam ciepłą, ale nie wiem czy się przyda, bo mam 2 kombinezony, jeden taki jakby misio, a drugi ciepły i mają kaptury, a czapka jest ciepła, wiązana, takla jakby głowa misia :) z uszkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU Ja akurat całkowicie cię rozumiem, sama do 12 tygodnia nic nie mówiłam (poza meżęm), byłam pesymistycznie nastawiona, aż K czasem na mnie najeżdżał, że nie cieszę się z dziecka. Cieszyłam się, ale bałam się, że powtórzy się historia, a Ja strasznie to przeżyłam :( ale później było coraz lepiej, tygodnie mijały, lekarz mnie uspokajał i oszalałam z radości :) Myślę, że do końca życie będzie się pamiętać te pierwsze aniołki. Dopiero wstałam, wstyd przyznać , ale nie mogłam sie podnieść, może przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, czapeczkę mam po mojej starszej - taka biała jakby z dwóch warstw materiału w środku bawełna na zewnątrz welurek , ale wydaje mi sie taka maciupka , ale prezcież wiem że zakładałam ją pierwszej córce :) ... rany już zapomniałam widocznie jakie te dzieci malusie są jak sie rodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, wahalismy sie trochę czy posłać ją w wieku 6 lat , bo miała sporo koleżanek rok starszych ( jako 5 latka chodziła z 6 latkami ze względu na brak miejsc , więc siłą rzeczy robiła po trochu program zerówki) ,, ale w końcu zdecydowaliśmy że nie i chodziła potem normalnie do zerówki , a do szkoły poszła jak miała 7 lat (ona jest rocznik 2003, więc jest po pierwszym sem. I klasy) na chwilę obecną nie żałuję, dużo sie wydarzyło, nauczyła sie liczyć i czytać, dodatkowo mogliśmy ją prowadzić na zajęcia dodatkowe, zaliczyliśmy tez wczesną komunię , no i najwazniejsze wydaje mi sie że zrobiła się bardziej hmm dojrzała (???) więc wydaje mi się że dobrą decyzję podjeliśmy :) a nasze dzieciaczki z 2011 pójdą do I klasy w wieku 6 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda mi ... takie maluchy i juz bedą musiały iść do szkoły... ja bym wolala aby dalej rodzice mogli decydować czy ich dziecko idzie do szkoły w wieku 6 czy 7 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam za linki z wozkami!!!! czekoladka dla kazdej;) podzwonilam po paru sklepach i sie okazuje ze x labndera kolorku arctika nikt nie ma:( ...trzeba zamowic a ja nie chce kota w worku:(....z implastem to samo:(...co za dziura!!! a ceny drozsze niz na necie... czapy jeszcze nie mam ale pewnie kupie, najwyzej jej nie uzyje:) tuethe drozsze nie drozsze....czasem wiesz jak jest, ze tansze jest ladniejsze niz drozsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM a czy zdjęcia by cię satysfakcjonowały? ale nie takie firmowe, ale jakbym ja zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gazetkę z tesco ważną od jutra (13.01) są tam te butelki aventu co tuethe mówiła 2 butelki po 260ml za 29,99zł lub 2 butelki po 125ml za 24,99zł lub butelka 330ml + smoczek gratis ( nie wiem jaki smoczek ) za 34,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tez podgrzewacz aventu 153,99zł - nie wiem czy to tanio (ja niekupuje podgrzewacza) i laktator za 139,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×