Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Czołem! Byłam dzisiaj u lekarza....Wszystko z Marysią OK, szyjka zamknięta więc bardzo się cieszymy... Jednak powiem Wam, że jestem trochę rozczarowana moim gin.. Potraktował nas trochę taśmowo, wiem że miał dużo ludzi ale kurcze przychodzę do niego prywatnie...Najlepsze było to że pytamy się ile mała waży a on że 1225 Ostatnio 3 tygodnie temu powiedzial taką samą wagę...No i mu o tym mówię a on że możliwe że był błąd w pomiarze...Ehhh No i pytam się czy nie za mało waży malutka w 31 tyg. a on mówi że w normie...NIe wiem jestem trochę zdegustowana...:( Za dwa tygodnie mam wizytę, muszę znowu zrobić morfologię bo tą hemoglobinę musi mieć pod kontrolą...Na usg w sumie nic nie widzieliśmy i nawet nie dał nam zdjęcia.. Ehhh Trudno może za dwa tygodnie będzie lepsza wizyta.. Na pocieszenie po lekarzu poszliśmy z K do sklepu i zamówiliśmy łóżeczko dla małej. A! I byłam dzisiaj jeszcze w lumpie i za 35 zł. kupiłam 3 pary spodni, półlowerek, 2 bluzeczki, ogrodniczki i wszystkie żeczy są niezniszczone i śliczne :) Już nie mogę się doczekać jak będę mogła małą ubierać w te wszystkie ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Leżę sobie... U nas oki., najważniejsze, że z Kubusiem wszystko w porządku., zaraz kolejna porcja, kroplówki, i inne leki ehh :/ czekam na obchód i zobaczymy co lekarze powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama123
Cześć, jestem tutaj nowa i wybaczcie, ale troszeczkę za dużo stron żeby to czytać, więc nie wiem czy moje pytanie nie padło już wcześniej... mianowicie cesarskie cięcie...lekarz już mnie poinformował, że mój maluszek szybko rośnie i jak tak dalej pójdzie to poród zakończy się cc... jak to wygląda? macie już jakieś doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama123
dziewczyny nie śpijcie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalismy na chwile do Teściów i tak zleciały prawie 2 h:) W tesco od czwartku są butelki aventa w fajnej cenie i Tesciowa pójdzie mi kupić chyba,ze mi się będzie chciało to pójdziemy razem:) Basilek to masz kujonka w domu:P Zuzka mam nadzieje,ze sama tych zakupów nie targałas! Murzynek czekamy na relacje z wizyty u lekarza:) Biedronka dziękuje za informacje:) Szczesliwa no to Cię dziś gin olał:/ Jak się płąci to sie wymaga... no ale ja tez jak bylam ostatnio w grudniu w przychodni na ysg i za to zaplaciłam to się nic nie dowiedziałam:/ masakra Ci lekarze. Czemu u mnie w lumpie nie ma takich fajnych rzeczy w fajnych cenach?:P Andzia a jak sie ogolnie czujesz? Nowamama dziewczyny zapewne Ci odpowiedza;) w ktorym tygodniu jestes? bedzie chloczyk czy dziewczyna? Wybraliście imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama123
jestem w 30tygodniu, lekarz przy każdej wizycie potwierdza, że będzie to chłopczyk i ustaliliśmy, że na imię będzie miał Szymon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama123
maluch przy ostatniej wizycie tj. 27 tyg. ważył 1300g i lekarz powiedział, że "nie będzie mnie męczył jak tak dalej pójdzie"...w sumie to od początku chciałam cc ale chciała bym się trochę o tym dowiedzieć...obejrzałam na necie jeden film z cc i nie mogłam później spać przez 2 noce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafi.......AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! Jak nie głowa to ząb wrrrr....ide pod prysznic.....i chyba sie połoze do wyrka :) a Wy tu nie wojujcie znowu do 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki masz zły dzień chyba... jutro będzie lepiej! Ja nigdy nie chciałam i nie chce cc i mam nadzieje,ze będę mogła normalnie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, jak możesz to sie połóż, ale jeśli to ząb to na Twoim miejscu poszłabym z tym , bo może byc gorzej, wystarczy nam już przecież dolegliwości ciążowych, po co sobie dodatkowe robić , a bez znieczulenia też da sie ząb zaplombować, ból jest krótki , w porównaniu z rodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama123
tuethe- to Twoje pierwsze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - dentystka do której chodze nie zrobi mi zeba bez znieczulenia...bo wie do czego jestem zdolna :) U nas ogólnie jest klinika gdzie jest laserowe znieczulenie a nie w zastrzyku..... Leze w łózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowamama, ta waga to nie jest chyba taki dramat , moja w 28 tyg ważyła już 1600 :) jeśli o mnie chodzi to nie polecam cesarki (miałam 8 lat temu i teraz też będę miała) dziewczyny które ze mną były na sali wstały już po 4 godzinach, z tego co mówiły to problem był z siedzeniem (bolało krocze) no i ważne by położna nie dopuściła do pęknięcia, lepiej naciąć natomiast ja po cc wstałam dopiero po chyba 24 godzinach, cały czas kroplówki, cewnik i leki przeciwbólowe ... i blizna na całe życie, pół biedy jak sie ładnie goi ... na początku nic nie mozna podnosić by sie nie rozeszła... mojej kumpeli się nie udało , rozeszła jej się i potworzyły jej sie takie grudy w miejscu zrostu ... po cc przy dziecku nic nie jesteś w stanie robić... nawet do piersi sama nie przystawisz ( pielęgniarka musi pomóc, kładzie dziecko na brzuchu bo ty nie możesz nawet głową ruszyć, póki znieczulenie nie zejdzie całkowicie ) tak było u mnie, może inne miały lepiej , ja już wiem co mnie czeka, tak naprawdę liczyłam na poród sn (po 8 latach od cc) niestety macica w środku nie zrosła sie dobrze , a dziecko dużo wazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowamama takt o moje pierwsze dziecko:) Basilek dlatego ja nie chce mieć cesarki. Wole sie namęczyc przy porodzie niż mieć rozciety brzuszek. Mi bez znieczulenia dentysta plombował zęba, nie bolało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znów mam zaległości bo tyle na klikałyście wrrr..:) Dopiero wróciłam do domu od godz 11 koszmar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula jak wizyta u lekarza? Jak Maleństwo? Ile waży? Pokazało co ma między nóżkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam :-) mocz bez cukru hurrrra natomiast za malo pije wody ! cos tam w moczu wyszlo! to ile mam pic ? ja sie z woda nie rozstaje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ciesze się bardzo!!!!:):):) ja pewnie tez za mało wody pije ale i tak latam sikac co 5 minut:P kupiłąs ciuszki? pewnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe skad wiedzialas? kupilam dwa bawelniane pajace i sliczne body wszystko juz w rozm 3-6 :-) do lekarza szlam godzine a zawsze chodze tam 15 minut, tak mnie bolalo na dole ze musialam stawac co 5 minut, babcie o kulach mnie wyprzedzaly :-P, myslalam ze dzieci pogubie tak mi bylo ciezko na dole! na szczescie R po mnie przyjechal :-D, dostalam papiery na l4 musze je wypelnic jutro zlozyc i czekac na decyzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, super że nie ma już tego cukru, to co ? możesz sobie na słodkie pozwolić ? co do wody to powinnyśmy dużo pić, ale też dużo sikać :) żeby woda sie nie zatrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe byłam lekarz miał jak zwykle godzinne opóźnienie obejrzał wyniki niby dobre ale powiedziałam mu o tym że stopy mi puchną i to tylko po nocy więc muszę zrobić kolejne badanie moczy.Zbadał mnie wszystko dobrze stwierdził że nadal jestem zamknięta ale bolało mnie to badanie okropnie chyba mu palce urosły :)Potem zrobił mi usg i niestety nie mógł potwierdzić płci bo nóżki zakrywały , lecz stwierdził że pewnie nic się nie zmieniło więc prawdopodobnie dziewczynka , wody w normie i wiem tylko tyle że waży 1950 więc chyba dużo.I jakoś mi smutno bo chciałam potwierdzenia albo no wiecie........ Aha moja waga u lekarza 61kg :) Byłam też na zakupach kupiłam sobie sukienkę , i buty w CCC oraz w Tesco pampersy bo wychodzi szt za 0,51gr. Ale bardzo mnie interesuje historia HopeU odnośnie płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen juz dawno pewnie wróciła ze szkoły rodzenia. Poczekam do 22 i napisze do Niej smsa... Puszek bo Ty zawsze coś kupisz :P ja jak szłam na miasto to jak stara babulinka bo mnie tez bolało tam na dole... Musza Ci przyznac l4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula tak jak myślałam,że znów się zakryje. Ważne,że zdrowe i już waży swoje:) 61 kg? ja mam juz 63:P Oby wyniki z moczu wyszły dobre! Nasza Gula poszalała na zakupkach:) jaka sukienka i jakie buty? Wiedziałam,ze historia Hopeu Cię zainteresuje:) aa a to że mu chyba palce urosły to sie usmiałam:) pewnie był mniej delikatny, niedobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe widzisz jak mnie znasz że wiedziałaś że zainteresuje się historią HopeU hi hi.A co do zakupów to kupiłam taką jasny popiel z delikatnym sznureczkiem pod cyckami więc M stwierdził że wyglądam jak słodki prezent z kokardą . A buty trapery czarne przecenione z 189 na 99 chciałam takie bo często jeździmy w góry a moje poprzednie już kiepsko wyglądały . Ale kupiłam też 2szt spodenek w H&M za 10zł białe i błękitne z szeroką gumą w pasie :)Jest tyle fajnych rzeczy że szok oczywiście starszym dzieciom też coś się dostało i nawet mój M kupił sobie kask na narty. Czytam zaległości i jestem dopiero na 586 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula no to fajne zakupy:) Wszyscy zadowoleni:) Moj Bracik jest udany.. pytam sie go kiedy Basia ma urodziny bo ja myślałam,ze dzisiaj, M że jutro a Mama,że w piatek a bracik w telefonie mial zapisane dzisiaj ale zadzownil teraz do "Teściowej" i okazało się,że w piatek. Ale by się na Niego wkurzyła jakby się dowiedziala,ze nie wie kiedy ma urodziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×