Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Murzynek.....wrrrr co za chłopy mamoooo !!!!! nic nie rozumieją !!! echhh !!! Dzięki :) tez mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek powinien dostac po łbie! Jednak prosze Cię nie denerwuj się bo wczoraj zle sie czułaś a dziś nie chcemy powtórki prawda? Kikikiki fajne pościel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA....wyrazy wspolczucia...trzymaj sie!! gula....wytrzymaj a w pn lec do dentysty. kikikikik...ladna posciel:) murzynek.....pacnij go w glowe jak wroci!! co to ma znaczyc ze do mamusi leci jak w domu obiad czeka!!? wrrr...;) tuethe.....nie denerwuj sie tak wszystkim bo tobie tez nie wolno! no a teraz ja.....w nocy tez mnie brzuch bolal....tak dziwnie....pare razy jakby skurcz.....no i napewno zapytam sie sie lekarza na wizycie co Z MOIMI WODAMI! .....bo cos mi sie to nie podoba....:(...ale to dopiero za tydzien..... A teraz Misiek moj ma czkawke...:)...biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem staram się ale czasem trudno tym bardziej wczoraj. Mi po śniadaniu jest niedobrze:/ już sama nie wiem co mam jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylo troszke nieciekawie.....:( a co do ulozenia maluszkow to myslalam ze tylko moj Misiek jest ulozony cialkiem z lewej strony ....ale jednak nie;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwie się o Puszka... mam nadzieje,że się odezwie niedługo... A moja Mała po prawej stronie przeważnie jest:) w nocy nie umiałam spać a teraz mi się oczy zamykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz.porobilam i stwierdzilam ze jestem taka zastana ze to jest masakra.wlaczylam pranie, kurze poscieralam , zamiotlam i pomylam podlogi w domu i na klace zajelo mi to 3h wczesniej bym to zrobila w pol .masakra jakas.ciezko bedzie wrocic do dawnej sprawnosci:( porobilam przelewy poplacilam wszystko. teraz siedze i patrze jak mezus sie meczy z tym komputerem biedactwo. zastanawiam sie czy wlozyc jeszcze jedno pranie ale mezus mi gada" dziolcha siadz sobie bo mu tu urodzisz i co bedzie" ale przeciez zalaczyc pranie to zadna robota. z tym spaniem chyba wszyscy tak maja ja nie spie od 3 bo mezus tak chrapal ze nie moglam spac poszlam do innego pokoju a tam dopiero nie moglam spac bo co chwila mi syczal odswierzacz powietrza buuu za to pewnie mnie dzisiaj szybciej spanie zlamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po obiadku :) Dewolaj z pieczarkami,ziemniaki i sałata lodowa ze śmietanka do tego kompot z czereśni :) :) Dziś ja nie gotowałam wiec sie ciesze bylismy piętro nizej u mamy :) Mnie ten cholerny kaszel męczy i brzuch juz tez zaczyna mnie ciągnąć kurcze pewnie z tego kaszlu :( :( tuethe - Mi jest niedobrze jak rano ogórka zjem..... Basilek- co z Tobą ? czyżby rodzinny weekend :) sonka - odpocznij...pranie nie ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głupek z niego taka zła jestem ze on nic nie rozumie myśli że wszystko opiera sie na tym czyje jest na wierzchu ;/ szkoda gadać... sonka nie martw sie u mnie też kiedyś sprzątanie całego mieszkania zajmowało 2 h tzn kurze podlogi poodkladanie wszytskiego na miejsce umycie naczyń.. a teraz to normalnie czasem 5 h zejdzie a jeszcze przerwy robie... no tragedia mam nadzieje że po porodzie zaczne dochodzić do dawnej wprawy tym bardziej ze czasu na sprzatanie nie bedezie zbyt wiele od zaśniecia do pobudki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka mam nadzieje,że teraz odpoczywasz. Kikikiki mniami! ja też taki obiad chce! Murzynek wlacz sobie jakas relaksujaca muzyke i odrazu humor Ci sie poprawi:) My przyjechalismy do Tesciow. Stwierdziłam,ze nie bede gotowac bo pewnie Tesciowa cos robi a tu lipa. W malutkim garnuszku robi zupe a w drugim troszke gulaszu bo Ona nie ebdzie tego jesc bo ma cholesterol... Zrobie na szybko naleśniki jak M bedzie wylegiwac sie w wannie. Mam nadzieje,ze Suelen lezy w łózku bo K. Ją do tego zmusił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tak kochana leze ipatrze na mezusia zmagania z kompem ale zaraz wstaje obiadek robic.dzis kluski na parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluski na parze z sosem jagodowym albo truskawkowym mmmm... zjadłabym!! a sama kluchy robisz czy kupne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja wole takich filmików nie oglądac to jest obrzydliwe !!!!!!!!!!! dobrze ze ja tego dnie bede widziała co sie bedzie działo na dole jak bede rodziła w życiu nie mogłabym być położną ani ginekologiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadlam na sekunde zeby napisac ze czuje sie w miare ok bo stwierdzilam ze nie bede lezala caly czas tylko czyms zajme glowe, wlasnie wzielam prysznic ulozylam wloski i wyciagam mojego na spacer, przez ten czas a ni na sekunde nie zwrocilam uwagi na brzuch, bol czy cos takiego, a jak leze to caly czas sie zastanawiam amoze to byl skurcz a moze nie a moze to a moze tamto........moze wiecej ruchu mi trzeba........zobaczymy po spacerku......jak co to pojedziemy do szpitala.....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kusi mnie ten filmik, ale się boje oglądać :/ Puszku to dobrze, że się lepiej czujesz :) tylko nie przesadź z tym spacerowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee sppoko nie jest taki straszny....mnie te filmy jakos nie przerazaja moze temu ze mam to juz za sobą......natomiast oglądałam ostatnio cesarke i to mnie juz przeraza hi hi :) puszek - moze to i lepiej....spacer dobrze zrobi :) Tez poszła bo słonko wyszło ale niestetypodejrzewam ze zle by sie to skończyło :( Ja jutro planuje kluchy na parze z nadzieniem jagodowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim! Pytanie o tescia to chyba do mnie? Przyjechał ,dla mnie obcy facet.(na szczęście umyty,okazało się że jest w jakimś schronisku)dałam mu obiad,kawę.Posiedział,gadać za badzo nie było o czym.I K zawiózł Go do szwagierki,która mieszka w ich rodzinnym domu.Dziwne dla mnie to wszystko.tym bardziej że przez tyle lat się nie odzywał,nawet na naszym ślubie nie był. Cieszę się że lepiej sie czujecie. Ja wyszłam z domu i nawet po podwórku troche pochodziłam(oczywiście w asyście męża) :-) Czuje sie dotleniona wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tow tym filmiku najbardziej przerazilo te ciecie krocza tego sie boje najbardziej bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Super Puszku, że boleści Ci przeszły. Ale spacerek zrób sobie krótki, bo w sumie te najbliższe 4 tygodnie decydują o zdrowiu dziecka (np. czasem o jego rozwoju intelektualnym na całe zycie), a co za tym idzie też o naszym przyszłym życiu... Więc warto poświęcić jeszcze chociaż przez 30 dni te nasze ulubione aktywności, których nam brakuje i przejść na te mniej atrakcyjne, ale bardziej spoczynkowe :) Przynajmniej te dziewczyny z bolesciami, a reszta szczęściar niech się cieszy, że je nic nie boli :P Dobra, kończę, bo pomimo zalogowania dalej świecę na pomarańczowo i wcale mi się to nie podoba :/ Trzymajcie się Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesniki zjedzone. M gadal z siostra przez skypa i musialam czekaz az skoncza Jestem jestem po dupie dostaniesz,ze taki film widzialas. ahhh Puszek mam nadzieje,ze przez spacer nic Ci sie nie stanie!Uwazaj na siebi! Ja dzis mojego tez wyciagne na chwile... Ja tego filmiku nie bede ogladac... po co mam sie znow stresowac:P Kikikiki to normalne wiec sie nie przejmuj:) Sonka chyba kupie jakos teraz kluchy i zrobie z sosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja juz wole,zeby mi te krocze nacieli niz by mialo mi pęknąc bo wtedy jest masakra i dluzej sie goi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja też wolę nacięcie, ale jak to zobaczyłam to aż mi się słabo zrobił...:/ Wiecie co ... nie wiem jak u Was ale pojawiły mi się rozstępy... i to w jeden dzień... nie do wiary!!! małe, bo małe ale są... ehh :/ a u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI piękna ta pościel,zamówiłaś dopiero,czy już dostałaś? poproszę o wrażenia. Pościel jedna dostałam,ale c\zytam że takie maluchy nie moga spać pod kołdrą tylko pod kocykiem,więc za jakieś trzy miesiące dokupię(tym bardziej że Jaśko spał w łóżeczku..................1 noc) ANDZIA ja mam tyle rozstępów starych że więcej sie raczej nie zmieści :-) ;-) Już pisałam że przypakowałam wtedy 36kg więc możesz sobie wyobrazić. A nawet jeśli pojawi sie jeszcze kilka,to dla mnie zadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×