Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek - oczywiscie pychotaaaaaaaaaaa :) czasem kupuje takie babeczki raz czekoladowa raz cytrynowa....i takie duze a tanie bo 1,20 :) Teraz Męzulo droczył sie z Bartusiem i go skopał troszke..... Oddaje M laptopa bo chce wiec do zobczenia za jakies 2 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko ciesze,ze Kaczynski nie wygrał wyborów bo by wszędzie były juz pomniki... tragedia była ale bez przesady. Co za dużo to niezdrowo. Życie toczy się dalej. Jakby nie zginął prezydent to dawno temu nie byłoby tego tematu. A J.K. zgłupiał totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zrobie sobie cappucinko i zjem pączka czy jak to sie zwie... z dziurką w środku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku super historie macie :) dobrze ze skończyło sie na tym że jesteście razem :) a tak w ogóle to 10 lat to dużo nie przeszkadzało to wam jak miałaś 17??? ja bym sie jakoś źle czuła chyba ... u nas było tak że chodziliśmy z M do jednej szkoły i M zapytał sie mojej koleżanki z klasy o mnuie, ale że ja miałam chłopaka to sobie odpuścił... tylko ze ja własnie z tym chłopakiem byłam na finiszu po 2 latach zwiażku:P no i jak M sie dowiedział to od razu napisał na gg i chciał sie spotkac ale ja jak zobaczyłam jego zdjecie że on to on to skojarzyłam go ze szkoły ( jak szłam przez korytarz i widziałam go z daleka to widziałam ze sie tak gapił jak by chciał powiedzieć " co sie kurwa gapisz głupia suko "!!!!!! no i bałam sie go ogólnie bo dres z niego był.... no i jak zobaczyłam ze to on pisze i chce sie spotkac to od razu pomyslalam ze sie z mkolegami założył ;( no ale sie z nim spotkałam.... na pierwszym spotkani opowiedziałam całą historie mojego życia (BIEDNY :P) no i marzyłam aby zaproponował kolejne spotanie ... zamin doszłam do domku juz napisał smsa czy sie spotkamy...a po 3 tygodniach byliśmy już parą :D nasmarowałam brzuszek oliwką aby tak nie swedziała i wszystko mi sie lkei ;/ dawno nie chwaliłam sie brzuszkiem wiec wklejam linki z forkami :) http://img684.imageshack.us/i/sam1857.jpg/ http://img831.imageshack.us/i/sam1858u.jpg/ http://img401.imageshack.us/i/sam1860.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem za Ka.... mieliśmy jednego brata i nie potrzebna była powtórka!!! z resztą juz przesadza... ja na ego miejscu po takiej tragedi odsunełabym sie od polityki oczywiście szkoda mi tych wszystkich ludzi którzy zgineli w Smoleńsku a przedewszystkim ich rodzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wózio:) rzeczywiście dla dziewczynki i chłopca:D jednak człowiek to potrafi wymyśleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od gina :) Zbadał mnie i powiedział, że wszystko w porządku, ale mam nadal leżeć... i dodał żebym sobie sesje na uczelni z głowy wybiła :/ więc dupa... Ogólnie Kubuś waży ok 2700 także nie zły??? co nie??? a to 34 tc. I tuścioch z niego bo obwód brzuszka to ma na 36 tydzień... Kto tu je dziś łazanki... o boże jak ja bym je teraz zjadła!!! A i się podniósł z ceną, o 30 zł, dzisiejsza wizyta 150!!! masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia faktycznie odrazu przychodzi na myśl Kasia i Adaś:) nie widziałam takiego wózka nigdzie,że połówka dla dziewczynki a połówka dla chłopczyka. Słodkie:) Murzynek ja zaczełam być z M to ja miałam 16 lat a On 22 :P "dres z niego był" to mnie rozsmieszyło:) Murzynek fajnie błyszczący się brzusio:) ahh wkońcu ja nie mam najmniejszego brzuchola:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ciesze sie,że wszystko dobrze. Studiami się nie przejmuj. Kubuś jest najważniejszy, duuuży chłoptaś:) 150 zł? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a ile masz w brzuszku?? wózeczek sliczny tylko chyba cieżźko by sie prowadziło ale to chyba wszystkie dla bliźniaków... Andzia no dużo płacisz!!! a gdzie chodziś do jakiegoś pojedyńczego czy do jakieś kliniki? ja łace przeażnie ok 80 zł !!! Ty jeszce raz tyle!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis czasy dzień coś jem ;/ i narzekam ze nie chce rozstępó :P rano 2 bułeckzi na śniadanie potem grysik na rosole potem kiesiel, budyć, pieczarkowa , czekolada , chrupeczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi prawda ze piekny Andziu a to masz nie isc wcale?? na sesje a moze idz na zywiol tak jak zdasz to zdasz;p tak na lajcie jak uwazasz kochana jak nie to zaliczysz potem:) ksiadz juz byl na koledzie i ...... niewzioł kasy...... powiedzial ze to na nowa parafianke;p mam jej kupic cos dobrego:) młody ksiadz byl pamietam go bo na spowiedzil przed slubnej bylam u niego pogaworzył kawe wypił i poszedl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja bym coś zjadła, ale nie wiem co:( napchałam sie mandarynkami i jestem pełna a dalej mi sie coś chce:( sama nie wiem, mój M. zwykle mawia "a kopa w dupę chcesz?" jak tak łażę i mu marudze:D Majka wcina żelki to ide sie przysiąść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynku kochana jaki malusi ale jaki cudny!!!! zakochalam sie;p uwielbiam malusie brzuszki mniam :***** moj ma 101cm dokladnie ale tego niewidac;/ dzis sasiadka do mnie ale masz brzuszek mały i mnie macala rura;/ a moja corka to miala ogromny i dziecko zdrowe..... a ja jej na to tak bo pani corka 30kg przytyła a ja 10 i mimo ze synek pani corki ma 3 latka to ona nadal wyglada jak wciazy;p i poszlam trzasnelam drzwiami i tyle;p niech ma wredne babsko;p musiala mnie dojrzec jak na klatce filowalam na ksiedza czy idzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek i masz jesc:) miesiac po mnie... no to juz sie nie ciesze: Ilosia ja bym księdzy nawet kasy nie dała jakby chciał:P ja się staram mojemu nie marudzić,ze chce znów cos jesc tylko ide czegos dobrego szukac a jak nie czegos nei znajde to przekichane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ale jej dowaliłas!! i bardzo dobrze!!! Jestem z Ciebie dumna:):) szkoda,ze ja tak nie umie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku a mnie sie wydaje że ten brzuch już taki wielki ze zaraz pekne a wy ,mówicie ze mały... a ja sie zastanawiam jak ja jeszcze te 2 miesiace pociagne??!!! w sobote dopiero zaczynamy 8 miesiać!!!!!!!!!!!! a pozatym ani sie pomizdrzyć ani sexu nie wolno a moój M nawet posmyrać sie nie chce bo boi sie ze za bardzo sie podniece bo wie że mi teraz dużo nie potrzeba!!!!!!! do porodu nic po porodzie jeszcze połóg... ale jak już sie na niego rzuce... tylko aby było dbrze bo co jak sie każe ze to już nie to samo ?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek mi wystarczy,ze M mnie po cycku pomaca i juz jestem podniecona:P tez mam nadzieje,że po porodzie wszystko tam na dole wróci do normalnego stanu i seks będzie przyjemny albo i nawet lepszy bo takie coś tez słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny wozek ;-) dla Moich Myszek ilosia pieknie jej powiedzialas malpie jednej! murzynek i tuethe to sa takie grubaski ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GŁODNA JESTEM!!!! mam jakieś śledzie, ale ich nie lubie, i pierogi z kapustą i grzybami... ale nie mam ochoty, chleb i szynka...odpada, żadnych owoców i żadnych słodyczy :/ zaraz się wścieknę!!!!!!!! kisielu też nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a Twoj kiedy ma zamiar wrocic? Niech zajedzie do sklep i Ci cos kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku sama chyba też nie jesteś zbutnio brzuchata bo masz tylko 14 cm wiecej niż ja a masz tam 2 myszki a ja tylko jenego robaczka!!! :) ilosia ale babie powiedziałaś !! i dobrze :D no też słyszałam ze czasm nawet to i lepiej jest :) OBY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez 8miesiac w sobote sie zacznie:))) ihiih to sie tak zdaje mi kazdy gada ze mam mały brzuszek w szpitalu wczoraj pielegniarka do mnie ze jestem w 4 miesiacu ;/ myslalam ze jej palne w łeb z kuli;p SASIADCE dowalilam bo jej suki nietrawie;/ jak reszta mieszkancow bloku;p hihihi ale to juz zadluga historia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem mówił, że za jakąś godzinę... już mu mówiłam, że ma jechać do sklepu po zakupy... będę jeść gorący kubek... pomidorową... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×