Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

orunia: buhaha:) :) mi sie taki czarny scenariusz tworzy w glowie, ze wszystkie lezymy w pokoju i wietrzymy, a tu sobie goscie wchodza i wychodza w odwiedziny i tak ogladaja te nasze krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe: tak mi sie skojarzylo skoro juz o sexy koszuli szpitalne bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
to zostaje jeszcze mleko ;( ide kąponować ciało do wody i spróbować spac, ale mój M tak chrapie ze w dużym pokoju go słysze ;) więc najpierw chyba musze gwizdnąć mu ;) do poranka pa i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
dzień dobry :) melduje się jako pierwsza dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wstałam i zbieram się, aby wyruszyć do wielkiego miasta Łodzi, śniegu napadało i dale pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ My z Natalką własie pałaszujemy jajeczniczke z szyneczka i pomidorkiem, Nie mam dzis jakis specjalnych planów....nooo dzieciece ciuszki chce wyprac, martwie sie troszke bo męzus na montaz pojechał az do Częstochowy a to grubo ponad 100 km a wiadomo kurczak jakie warunki na drogach jechali na 2 busy, pewnie wroci bardzo pózno wiec nawed obiadku nie gotuje tylko zamówimy sobie z Natalka pizze i siostra sie dołozy wiec dzis lajtowy dzien....mam nadzieje troche posprzątac jak mi spojenie na to pozwoli. Pogoda u nas do bani...troche sniegu napadało i jest 0 stopni. Suelen - kurcze nie powinny Cie te skurcze boleć :( :( tuethe - wczoraj nie było masazu jajuszek ale przedwczoraj był fotel ha ha ha :) orunia - hahahahahah wietrzenie na balkonie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam;p ihihhi szok;p czekam na panow co meble przywioza;p pogoda masakra zimno i pada snieg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj śpioszki :) Nie ma Was to ide nastawic pranie i posprzatac troszke :) A wroce koło 12 na kawe i pewno bede miec ze 3 strony do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa własnie oglądalam Twoje zdjęcia i mma wrazenie że ktoś inny brał ślub z Twoim mężulkiem albo ktoś inny pozował do zdjęć !!!!! zupełnie inaczej wyglądasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dalej u mamy siedze:D ale mi tu dobrze.wczoraj do 3 gralismy w karty i ogralam wszystkich nareszcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi kochana ja na tych zdjeciach bylam swiezo po szpitalu (po poronieniu) 2dni przed wesele wyszlam ze szpitala.... i wazylam 52kg niecale przy wzroscie 168 wiec .... zreszta troszke nieobecna bylam to raz i sie niemaluje kompletnie tak niecierpie mocnego makijazu no ale;p raz sie foty ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) Co tu tak cicho :-) Suelen uwazaj na siebie!!!! Jestem - wbijaj wiedze do glowy - napewno wszystko bedzie dobrze! :-) i zdasz :-) Kikiki - mialas miec lajtowy dzien a poszlas sprzatac....ehh mi sie nic nie chce znowu bede gnila w wyrku caly dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka wlasnie myslalam o Tobie ze sie malo odzywasz..... ilosia to nie pobawilas sie na weselu....to przykre...ale teraz wszystko sie ulozy :-) orunia - o 6 rano nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) u mnie też pogoda do bani, ja dziś wstałam i jak spojrzłam w lustro to stwierdziłam że jak na te +16kg to nie wyglądam tak źle :) nie ma to jak dobrze dzień zacząć :) z tej radości wzięłam sie za odkurzanie ... ale mąż mnie przyłapał i zdążyłam tylko pokój córki i trochę przedpokoju :) nie pozwala mi robić bo chce żebym miała siły na ... :) my fotela nie mamy , ale może da sie na kanapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja was nadrabiam bo bylam odcieta od swiata cos sie pochrzanilo z netem..narazie jestem na 648 stronie ilosia jak z tym wozkiem ? jeszcze nie doczytalam..ja bylam wczoraj w sklepiej i ogladalam tego xlandera xq polecal go sprzedawca mowil ze jest duzo lepszy od xa pozatym on ma amortyzatory a xa nie ma..ale ja bylam w biegu i nie maialam czasu jakos super go ogladac i nie wiem jak ta spacerowka sie rozklada ale na filmiku wyglada ze normalnie calosc jest rozkladana..ok czytam dalej co naprodukowalyscie :D ilosia jaki kolorek xlandera bys brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa to bardzo przykro ze sie tak zlożyło... i z poronieniem no i że to sei stało akurat przed weselem ... szkoda ze nie mogłas sie nim w pełni cieszc i bawić :( dobrze ze teraz macie sie dobrze i wszystko sie układa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - ja sie nie znam, nie pamietam juz jak sie to robi, wiec zapytaj tych bardziej doswiadczonych marcowek :-) np ilosia ma chyba wieksza wiedze na ten temat :-) wiem ze tak podzialalo na jej M ze polecial na zakupy.......:-D hihi i chyba kikiki tez stosowala taka technike......:-P Murzynek ile w koncu tych fotek wybralas? bylas na etapie 600....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawilam sie niepowiem....ale czulam oczy wszystkich na sobie i to nie z powodu ze panna mloda tylko same wiecie.... a juz jak brat zapytal jak dziecko bo liczy ze bedzie chcrzesnym to myslalam ze zawyje do ksiezyca;((( cuz niechcialam gadac kazdemu co sie stalo bo co mialam zrobic dzwonic i mowic.... ale za to moj Mezulek nadrabial minka i dbal o mnie bardzo ten dzien sie nierozsypal ja sie nierozsypalam tylko dzięki niemu:) wózeczek wiesz chyba własnie XQ ale ja tak mam ze musze sama zamacac cos;p hehehe jest drozszy od Xa ale to juz chyba wiem czemu a kolor JUNGLE zielony zeby byl fajny i dla drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jestem jestem powodzenia:) S uelen uważaj na siebie! Kikikiki Mąż napewno ostrożnie jechał. a myślałam,ze wymasowałąs jajeczka:P Sonka ja też lubie wygrywac jak z kimś w cos gram:P jak za dużo razy przegrywałam to już miałąm dosc:P Ilosia najważneijsze,że Maż Cie wspierał... :) Basilek my zawsze na kanapie.. wiec i Wy dacie rade:P co robicie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - aaaa to tylko troche...kuchnie ogarnełam i łazienke i w salonie podłoge przetarłam i pranie dzieciowe nastawiłam i tyle...teraz do konca dnia odpoczywam :) własnie pije kawe i obzeram sie wafelkami :) ilosiaaa - Juz wszystko za Tobą :) i teraz bedziesz sie cieszyc małym bobo....choc o tamtej stracie nie zapomnisz nigdy...my do teraz wspominami ze pierwszy nasz aniołeczek miałby juz 8 lat :) Ale moze ma 6 i jest Natalka...bo zabieg miałam 12 marca a równe 2 lata później 12 maca 2005 urodziła sie Natalka :) o włoskach jak aniołek hi hi :) basilek - padłam ze smiechu monitor oplułam ha ha ha ha mój mąz jak cos robie i juz mówie ze mi ciezko to tez mi mowi ejjj to przestan kochanie odpocznij sobie Ja to zrobie bo musisz miec siły wieczorem ha ha ha ha ha :) Na kanapie tez sie da :) Sonka - a w co graliście ?? Ja wczoraj przegrałam w warcaby z moim 6-cio letnim dzieckiem myslałam ze padne :) tuethe - co dzis gotujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×