Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek Ty masz włąśnie leżeć a nie sprzątac! Więc jesteś grzeczną dziewczynką:) Suelen a ktoś obstawiał,że Puszek ma brzuszek na chłopca? Musiałam nie doczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z psiakiem nie jest specjalnie zimno wiec możliwe ze stopnnieje ten snieg dziewczynki ja lece juz sopać dobranoc i do jutra trzymajcie sie i spijcie grzecznie i niczym sie nie przejmujsie jak znam życie pewnie o 1 pójdzicie spać :) jutro Was nadrobie tylko nie przesadzajcie z tym czytaniem bo znowu kilka godzin bede czytać!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tez sie z tego smialam - a pod poprzednim zdjeciem Tuethe dala mi komentarz jako pierwsza i wyraznie napisala ze Kasia i Adas a ludzie - gapy pytaja jaka to plec itd. Smialam sie z tego niesamowicie :-) Beda mieli niespodzianke za jakis czas jak wstawie fotke z dwoma szkrabkami :-) DZIEKUJE ZA DEDYKACJE - zastanawialam sie czy kiedys zadedykujemy strone Murzynkowi.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no musiałybysmu sie troche postarać aby osiągnąć taki wynik :) kto wie moze sie uda.. bede czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak nasze dzieciaczki będą miały ok roku to doczeka się dedykacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen - przeszlo Ci? wystraszylam sie troche.....az zamarlam jak to przeczytalam........ale juz jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek dobranoc:) Puszek ludzie nie czytają komentarzy od innych osob:P Musialybysmy sie dobrze postarać aby zadedykować strone Murzynkowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeszło, były tylko tamte dwa i spokój. Cały czas leżę, nogi mam wysoko, wzięłam wszystkie przykazane leki i jestem grzeczna. postaramy się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z naszymi mozliwosciami - wszystko mozliwe :-) Dobranoc Murzynek :-) Kikiki chyba prosto z wanny poszla mezowi robic masazyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Kikikiki pewnie juz pare masazykow zrobiła:P Suelen a nie krzyczy K,ze laptopa masz? ja tez cały czas leże i M mi powiedział,ze mam czerwony tyłek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyczy, ale mówię mu żeby się nie denerwował mu tu urodzę i się zamyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem :P ale już przesadza, ja nawet jak dres założę to on sprawdza czy mu gumka dziecka nie uciska, na początku było to fajne, ale teraz zamordowałabym go za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie juz przegina:) ale to z troski odcinek castle, ktory ogladamy jest o seksie, grrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
dziewczyny... głupie pytanie ... ale w czym zamierzacie rodzic? bo ostatnio na szkole rodzenia położna mówiła o wygodnej koszuli... z krótkim rękawem... rozpinanej ... i tak se myśle i myśle i przychodzi mi na mysl kupic se koszule meska bawełnianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
dobrze ze sie troszczy :) mój ostatnio zachowuje sie jakby ciaza nie istniała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tez sie staram ale co ogladamy to seks. Jak na złosc:P Orunia u mnie chyba dają koszule..nie pytalam. a koszula meska to dobry pomysł ale musialabys wziasc wielki rozmiar aby tyleczek zakryc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, znowu spac nie moge i sobie Was czytam:) macie jakis pomysl na MEGA ZGAGE? Z ostroznosci prawie nic nie jem, ale zgaga i tak mnie nie opuszcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
nooo takie xxxl ;) te koszulki szpitalne to podobno sam sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
zabijam zgage Reni :) 1/4 pastylki na mnie działa :) poza tym podobno migdały - sprawdzałam ale to lipa i mleko -bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam położna kazała wziąść starą koszule (nie kupować, bo szkoda) i mam taką starą zieloną z Kubusiem Puchatkiem. Dobra zmykam spać, bo K też się kładzie, to chociaż go poprzytulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nam to nie dogodzi - troszczy sie zle, nie troszczy sie zle, troszczy sie z umiarem - za malo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie mam ani reni, ani migdalow ani coli...i chyba nigdzie teraz nie kupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
apropo wietrzenia krocza - wczoraj byłam w szkole rodzenia i połozna jak zaczeła mówić o wietrzeniu to ... ja sie zaszłam ... bo wyobraziłam sobie jak wychodzę na balkon, kieca w góra i wietrze krocze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosmag nie wiem co w tym seksi będzie:P Suelen spij dobrze! Mam nadzieje,że skurcze się nie powtórza! ja o dziwo zgagi nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×