Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

cóż przezyje to jakoś:) chciałam dobrze a wyszło zle:P Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem :) Tuethe - Ja juz cie nie bede biła....ale masz zółtą karte :) :P Ja mam dzis duzo pracy :) musze posprzatac...z pomoca męzula oczywiście :) a potem wyprasowac całą suszarke ubranek dla Bartusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, mamuski! co tu tak cicho? ja juz nie spie od pol godziny :-) wstawac spiochy i pisac cos! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj puszku ja juz tez niespie dzis juz mi duzo lepiej:)zaraz sobie zalaczam pranko poscieli ale naszej czas wymienic po moich ostatnich bardzo potliwych nockach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kikikiki dziękuje:) melduje,ze dobrze się czuje:) boli mnie jedynie strasznie gardło ale nie chce juz leków brać bo w poniedziałek robie badania... Puszek jednak zrezygnowałas ze zdjec? dzisiaj mialaś jechhac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja czekam na męża i musze podjechać na pogotowie z córa....bo Ja rozłozyło do tego ucho Ja boli i ma zapalenie spojówki echhhh katar jak niewiem i kaszle jak gruźlik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaGrażka
Cześć dziewczyny:) jestem tutaj zupełnie nowa... termin mam na początek marca:) już nie mogę się doczekać:) tylko zastanawiam się jeszcze gdzie rodzić... Wybieram między esculapem a wojewódzkim. Powiem szczerze że wszystko przemawia za szpitalem a w klinice tylko to znieczulenie... Gdzie wy się wybieracie? Macie jakieś info które pomogłoby mi podjąć decyzję? Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - z Twojego postu wynika ze jesteś z Bielska-Białej....a dziewczyny raczej mieszkaja daleko.....Tylko Ja mieszkam 15 km od Bielska. I jakbym miala wybuerac to w życiu bym nie rodziła w eskulapie...tylko w wojewódzkim....w razie problemów z dzidza maja tam sprzet a w eskulapie niestety nie ma i dzidzie przewoza do wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka Kikikiki... oby szybko z tego wyszła! u mnie wszyscy są chorzy i mnie coraz bardziej łapie, cholera:/ A w ogole co to jest eskulap? wiem wiem glupie pytanie ale ja nie mam pojęcia... Grażka witaj:) napisz coś o sobie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaGrażka
No to wtopa...:) w sumie nie pisze nigdzie ze to bielsko...:):) ale wiecie co, jezeli chodzi o ciąze to ona bardzo daje we znaki mojej glowce...:) o wszystkim zapominam, nie mam takiej koncentracji jak wczesniej, ogolnie glupieje:) ale mam nadzieje ze to przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe 0 eskulap to klinika jednego dnia np dzis rano rodzisz jutro wychodzisz...placisz za poród okolo 500 zł robia cc na zyczenie a jak rodzisz normalnie to daja znieczulenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tego samego dnia po porodzie bała się wyjsc... sniadanko zjedzone i herbata z cytryna wypita:) Grażka kazda z nas tak ma więc sie nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, śniadanko zjadłam, minęła godzina i zmierzyłam cukier :) teraz czas zabrać się za porządki, w mu cisza i spokój to mogę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja tylko na chwile chciałam powiedzieć że jeszcze się kulam.Lecz mnie choroba rozłożyła mam katar i brak głosu ale część rodziny zadowolona bo cicho siedzę i nie marudzę :-P ,ale na szczęście gorączki brak.Tuethe a ty proszę uważaj na siebie, zresztą wszystkie proszę uważajcie, lepiej niech maluszki jeszcze posiedzą w naszych brzuszkach przynajmniej do 37tc :)Postaram się jeszcze dziś wpaść i coś napisać buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to Ty az ta marudna jestes,ze wszyscy się cieszą,ze straciłas głos?:P:P Suelen ja tez bym musiała posprzątac ale po wczorajszym wole leżeć w łóżku i nic nie robic. M to raczej nie przeszkadza bo jestem cicho przynajmniej:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA uważaj na siebie, lecz się różnymi babcinymi specyfikami. Mam nadzieję, że chociaż nie kaszlesz? TUETHE, ale ci dobrze :) Ja muszę troszkę ogarnąć mieszkanko, ale potem wrócę do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wkońcu będę musiała wstać bo mam bajzel. Rzeczy na obiad musze isc kupic. Przez tą pogode nic się nie chcce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi uświadomiłaś, że muszę iść coś na obiad kupić, nie mam tylko zielonego pojęcia co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam posprzątane:) M wywalił mi choineczke bo stwierdził,że już długo i tak była i jest o wiele więcej miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wróciłam od babci Ł... jestem padnięta, a dziś rano to ledwo z łóżka wstałam bo tak mnie wszystko boli... ehh :/ Czy Wy też tak macie, że boli Was tak jakby krocze i pachwiny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia też tak mam... obecnie akurat nie ale czasem to nawet kroku nie umię zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M musiał mi stopki założyc bo się schylić nie umiałam:/ stwierdził,ze są mi już za ciasne bo mi "szwaje"spuchły.. Kurka posprzątalam w pokoju i w łazience i ledwo oddycham:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....mnie ostatnio boli brzuch na dole...czasem tak kuje z lewej strony bardzo az chodzic nie umie...i jakos mala sie mniej rusza....kurde teraz to czuje sie jak stara babcia bo wszystko mnie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole po boku tysiu to moze cie kluc z jelit jak tam u ciebie z kupka.ja tak mialam wczoraj ani ruchu a dzis byla i jak nowo narodzona sie czuje.co prawda co chwila macica mi sie stawia to siade na chwilke a jak przejdzie znowu cos moge zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×