Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE Ja się nie obrażam :P przyszła do mnie koleżanka z czasów liceum ( do tej pory spotkamy się) wypiłyśmy herbatkę, poplotkowałyśmy :) jestem z niej dumna bo wczoraj obroniła magistra, a ja ją dwa lata namawiałam na studia, a ona, że nie, ona się nadaje, że jej nikt nie zatrudni... jestem z niej mega dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.x-lander.pl/xq o taki wkoncu:)) hihihi nio super ucieszyłam sie bardzo:) ZIELONY najlepsiejszy i chyba wiekszosc z nas taki brala o ile sie niemyle :))Jacobs ma bordo to pamietam ale reszta zielony albo cos z zielonym:) a zakupki mam nadzieje ze sie udadza chodz troszke:)i ciekawe jak Tesciowa sie bedzie zachowywac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szamam śniadanko :) ostatnio jakos apetytu nie mam gdybym nie musiała nakarmić Tomusia to chyba cały dzień nic bym nie zjadła ;/ jestem jestem wczoraj pytałaś o napisy na foteliku ja nie mam tego z zestawu wiec moze zobacz tutaj http://allegro.pl/fotelik-bobbiway-implast-gratisy-poznan-i1416063956.html też wydaje mi sie ilosiu że czarna jakoś lepiej (rama ) wygląda jakoś tak smuklej ale mi sie wydawało ze do mojego kolorku (olimpic) czarna nie pasuje wiec mam tę szarą fajnie ze gościu dał ci 5 zamiast 3 bo niestety ludzie nie czesto robią coś dla kobiet w ciaży wiec tym bardziej podziwiam groźnego gostka co dużo ludzi oblewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTem MEGA ULGA JEZU;P juz mam pewnosc bo sama koasiore dalam;p hihi a nie moj M;p juz koszmary mnie opusciły bo tak sie sniłlo ze dzieciaka worze jakims pordzewiałym wozkiem granatowym z białymi kolami hahaha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzylam to masz racje Murzynku ze do tego koloru to lepiej srebrna. ale tez jest cudny ma swietne kolorki:) a JESTEM to taki mercedes hihi limuzyna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. już jestem,byłam oddac krew wampirom(tak na marginesie zbiedniałam o 81zł) Na poczekalni tłumy.Myslałam ze nie przejdę do laboratorium. Tak jak ktos napisał,wszystkie miejsca zajete i nie ma szans gdzies przysiąść.Ale ja to wszytko rozumiem,nikt zdrowy po lekarzach nie chodzi,gdyby było mi słabo to wyszłabym na powietrze i powiedziała za kim czekam. Tylko potem nie umiałam dojsc do przystanku.Wydawało mi sie ze Małego zgubię.Szłam jak gejsza nóżka za nóżką.Zadzwoniłam po K i na szczescie spłynał już z morza i po mnie podjechał.dziewczyny czy to głowka tak mocno naciska na szyjke? A odczuwa sie jakoś rozwarcie,albo skrócenie szyjki? Acha rano miałam juz białe upławy,to podobno normalne. Ja chcę wytrzymać do połowy lutego chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku dzieki:) wlasnie dzwonilam rano do faceta ze chyba pomylilam foteliki:P i wzielam inny a on ze to tylko naklejki:D:P i jak chce to moze mi wymienic na ten z naklejka:D:D:D ....niezle co?:D:D:D...wstyd jak cholera:D:D ale co tam... A co do twojego kolorku to tak, do olympica pasuje TYLKO srebrna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie listonosz przyniusł pajacyka :) http://allegro.pl/wyprzedaz-dany-pajac-chlopiecy-56-kol-zimowa-i1411749612.html jest sliczniutki :) przyszła też dzś wanienka i troche jestem rozczarowana bo na zdjęciu wygląda ślicznie a na żywo jest po prostu żółta http://allegro.pl/wanienka-14-kolorow-stelaz-suszarka-lezaczek-i1390263668.html ta którą ja wybrałąm to ta z seri wesoły żółwik wzór 4 pierwsze (4 od góry) no i na zdjeciu jest taka złoto kremowa czy jakoś tak a na żywo po prostu złóta ;/ jedynie co to chciałam gościowi pokazać ze złe zdjecia zrobiłam sama no i niestety jak zrobiłam zdjecie to też wyszła jak na tym zdjęciu na aukcji ;/ no ale trudno żółta też moze być;/ ale przyszedł jeszcze kocyk ( odgapiłam od którejś z was :P ) http://allegro.pl/gruuuby-kocyk-tloczony-pluszowy-koc-bobas-i1424057336.html i jestem baaatrdzo zadowolona wybrałam kolorek niebieski i jest na prawde milusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem, jestem, gratulazje zakupu wózka :) kamień z serca , no nie ? minia_ania, to ja dwa razy upomniałam sie o pierwszeństwo, raz w Carrefourze (przy kasie z pierwszeństwem) ludzie byli wkurzeni, ale nikt nic głośno nie powiedział, a drugi raz w Tesco (też w kasie z pierwszeństwem) wtedy kasjerka (baba z jajami :) ) od razu ręką przesunęła zakupy innego klienta (trochę zszokowanego :) ) i powiedziała " no jasne ! niech mi pani to daje wszystko " ale już na poczcie nie byłam taka odważna :( stałam cierpliwie , może gdyby była kartka że kobiety w ciąży poza kolejnością to miałabym na co się powołać ... ja myślę że faceci nie ustępują bo oni sa z innej planety - nie potrafią wczuć sie w naszą sytuację a kobiety nie ustępują bo są zawistne i myślą " ja se radziłam z 2, z 3 , z 5 dzieci to ta małpa niech tez se radzi , co ma mieć lepiej niż ja ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK ale miałaś koszmary......... JESTEM ładniusi wózek i taki uniwersalny,jeszcze się przyda pózniej :-) JACOBS witam w gronie mam wielkich dzieciaczków(2,400kg-31tc) ILOSIA jakos to tak jest że jak na kogos liczymy,to czesto mozna się przejechac,a zyczliwe są nam osoby,których o to nie podejrzewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.....POLECAM!! posciel frotte z "GLUCK"...jest swietna!! mieciutka, gruba i kolorki tez ladne! Jesli ktoras sie jeszcze waha to polecam wlasnie taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wózek jasnoniebieski (pożyczony) cała reszta jest zielona :-) Badania płatne bo skierowanie z pryw.gabintu .Mocz,morfologia,coombs,białko i jeszcze pół kartki w kierunku gestozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina, mnie właśnie teraz gin pobrał wymaz z pochwy ( skończony 34 tyd) zapłaciłam 20 zł dzięki za słowa pocieszenia odnośnie wagi... ale wiem że będzie mi ciężko... musze tylko zrezygnowac ze słodyczy (to mnie gubi) przed ciążą udało mi sie schydnąć 6 kg w 3 m-ce a tylko odłożyłam słodycze... ale cholernie ciężko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka do mnie zadzwonila bo tesciowa z paniką do Niej zadzwoniła,ze bedę miałą cesarke bo cos jest nie tak. Tesciowa nigdy nie umiala informacji przekazywac dalej:P Suelen no to zmobilizowałas koleżanke:) brawo:) mnie nikt na studia nie namówi:P o nie:P Ilosia piankowe koła będą? Ja etz amrcówka za co dałas 81zł? Murzynek mam taką samą wanienke tylko,ze zieloną tzn taką z żółwikami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcówka widze,ze juz odpowiedzialas zanim ja pytanie zadałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki milutki ale nie baaardzo grudy ale nie jakis cienki taki pośredni ja go właśnie do wózka bede miała :) i nie za mały ani nie za dużo do wózka oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gratuluję zakupu fajnych wozkow:) racja że większość z nas bedzie miała zielony, ja tez taki wybiorę, podobają mi się jeszcze granatowe, niebieskie, ale wiadomo ze to raczej dla chłopca co do komunikacji to ja nie miałam jakiś okazji by sprawdzic jak ludzie reagują bo zazwyczaj albo chodzimy piechotą albo samochodem:) ech muszę się brać za obiad , chyba zrobię coś takiego:) http://www.wielkiezarcie.com/recipe13016.html Tuethe Ty to masz teściową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, moja koleżanka ma ogromną wadę kręgosłupa i wadę genetyczną, przez co wiele ludzi ocenia ją przez wygląda, a nie charakter. Jak ona się rodziła to jej tata miał zawał i zmarł :( ludzie się nabijali z Agnieszki, a Ja zawsze w nią wierzyłam. Skończyła studia i znalazła wspaniałego mężczyznę. Dziewczyny ile z was ma już wózek :) chyba powinniśmy i my wreszcie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MURZYNEK ja mam jeszcze spiworek ,bona początku marca to jeszcze zima.....ale baaaardzo mi sie podoba ten kocyk TUETHE to teściowa się martwi,chociaż.ja wszystki mówie że mam termin na 5 marca żeby nie wydzwaniali czy wreszcie urodziłam.Teraz to nie są zainteresowani(nie licząc moich siosrzyczek) a potem tysiąc telefonóe dziennie"kiedy wreszcie" niech spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówko ja też mam śpiworek ale wydaje mi sie że na kwiecień maj moze sie przydać taki kocyk :) z resztą nie byłm strasznie drogi ( w sklepie w smyku troche wiekszy kosztował 130 zł ) wiec nie mogłam sie powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×