Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

My własnie zjedlismy z mezulem obiad :) Tuethe - sorry ze pytam jak nie chcesz to nie odpowiadaj...bo Wy mieszkacie z rodzicami i bratem ?? to jak gotujesz to dla wszystkich czy tylko dla waszej 2 ?? Jacobs - Ja mam oliwke puder krem na odparzenia z NIVEA a mydełko mam z OLIATUM :) plus sudokrem. Gratulacje ze zdanych egzaminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacobs ja również gratuluje !! tylko nie przemęczaj sie zbytnio teraz w pokoiku !!!! ja też właśnie zjadłam obiadek :) tuethe no własnie pisałaś kidyś ze brat ma sie wyprowadzić to co teraz bedzie musiał sie pośpieszyć troche ? jak to jest Julcia ma dostać pokoik po braie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, u lekarza ok, zrobil mi usg i dzieci sa jedno glowa w gore jedno w dol i powiedzial ze cesarka bedzie jednak ....mam sie zglosic za 2 tygodnie na badanie... bylam na plotach u kumpeli 3 godziny, lece robic obiad za 1,5 h maja przyjsc dwie kumpele, a ja jestem padnieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zjedzony:) mam jeszcze połowe lazani jakby co:P Suelen ja uczyc to Wy mnie szybko nauczcie co i jak:P Murzynek z om wyszło mi 1 marzec-tak mam w karcie:P Jacobs gratulacje! mamy co opijac dzisiaj:D Kikikiki z rodzicami, 3 bracmi, Babcią i psem:P juz nei gotuje dla wszystkich bo nie mam siły... robie obiad tylko dla mnie i dla M. Czasem Mamie pomagam coś zrobic jak sie dobrze czuje. Murzynek bracik od marca zaczyna remont mieszkania(do konca lutego wynajmuje) i wtedy my mamy 2 pokoj dla siebie. Moge tan zrobic kuchnie albo pokoik dla Julki. M stwierdził,ze na pokoik za wczesnie bo i tak z Nami będzie w pokoju cały czas a jak zrobimy kuchnie to nie wiadomo czy pozniej bedziemy juz mieli nastepny pokoj ...a i napewno bedzie wojna o pokoj bo pewnie 2 bracik go bedzie chcial ale moze sie wypchac:P Puszek tak jak myslalam,ze i Ty bedziesz miec cesarke... odpocznij troszke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie :P no ale Tomuś jest wagowa taki jaki powinien być.. przynjmniej ostatnio był :P a czy sie obrocił to dowiem sie w sobote bo jade na to usg dokładne :) niby po cesrace boli i dlużej sie dochodzi do siebie ale mniej boli niż przy sn wiec jak bym miała wypierać to wolałabym cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzew grono cesarzowych sie powieksza:) Puszku wydaje mi sie ze bardzo dobrze ze bedziesz miala cesarke...urodzic jeno dziecko jest trudno a co dopiero dwojke:) Przynajmniej bedziesz pewna ze przy porodzie nic sie dzieciom nie stanie! Dziekuje Wam kochane za gratulacje! Biore sie za ten pokoik, mama mi pomoze ja tylko poukladam ciuszki w szafach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut czekałam aż mnie połaczą z konsultantem "n" grr! ale załatwiłam to co chciałam... kij ze 7 zł w dupke:P cesarek coraz wiecej sie zbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
ja tez mogew mieć cesarkę, ale moge tez naturalnie :) i właśnie nie wiem co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie sama nie wiem co bym wolała cc czy sn... jak na razie sn, ale w piątek idę do okulisty na konsultację czy mogę rodzić sn...czy moja wada kwalifikuje mnie do cc...czy któraś z Was podobnie jak ja wybiera się do okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to naprawde grono CC sie powieksza ale to wcale nie źle obojetny juz ten porod jest byle by dzieciaki zdrowe byly i to najwazniejsze a jak przyjda na swiat to juz tylko mały szczegulik:) ja 1 lutego mam USG i ciekawe co gin powie na ta chwile bylo SN ale dziwnie czuje ze sie zmienilo bo ostatnio bolal mnie brzuszek i jak obserwowalm go to mialam glupie wrazenie ze mala sie przesuwala no to tak bylo widac a kilka dni temu mialam takie jajao wystajace hyyh wysoko nad pepkiem i tak zboczku i cos mi sie niewydaje zeby to byla noga tylko własnie bardziej glowa;/ ale co okaze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 24.02 gin wpisał sobie do kalendarza :) Betty, wada wzroku jest wskazanie do cc, ale chyba musi być duża chyba więcej niż 5 drioptrii , albo jakieś inne schorzenie oka ... chodzi o to że przy parciu jest wtedy ryzyko odklejenia sie siatkówki, czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia masz racje:) najważniejsze aby dziecko było zdrowe:) Ide poleżeć z M w łózku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten czop to z mojej winy. Sprzatałam pokój córek bo juz nie mogłam na niego patrzec a później zobaczyłam na majtkach krwawą wydzieline która później zmieniła się na brunatną. Pojechałam szybko do gina on mnie zbadał i stwierdził ze to czop, ale na szczescie kanał jest jeszcze zamkniety i nie odchodza wody. Dostałam skierowanie do szpitala ale tam powiedzieli ze lepiej bedzie jak bede w domu to przynajmniej nie bede patrzec na to co sie tam dzieje. I tak leże z lekami i bok mi odpada. U mnie to 33-34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Jejku Mzebr, ten czop to nie z Twojej winy, nawet tak nie myśl. Widocznie jakikolwiek lekki wysiłek mógł ro spowodować- przecież nie biegłaś w maratonie ani nie przenosiłaś mebli, żeby tak myśleć...Ten czop już był dojrzały do wypadnięcia i pewnie tylko czekał na okazję. Najważniejsze, że wszystko pozamykane :), w niektórych ciążach tak bywa i to jest niezależne od organizmu (no chyba, że tak, jak pisałam byś startowała w zawodach sportowych albo ciągnęła 5 kg zakupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątałam pokoik wiec porobiłam zdjęcia.. nie jest to takie cudo jak u ilosi czy oruni no ale... kolorek ściany jest ładniejszy nież na zdjeciach bo na fotkach taki brudny wyszedł , pozatym na ścianke chcemy kupić jeszcze jakies naklejki z postaciami oraz bedą widzialy nad łóżeczkiem 3 ramki z ikei :P pod kolor łóżeczka :) pokoik jest niestety bardzo mały wiec pierwsze zdjęcie jest zrobione z przed futrynu :P http://img220.imageshack.us/i/sam1874.jpg/ a to są osłonki na okno do autka co dziś przyszły :D http://img14.imageshack.us/i/sam1877.jpg/ i łóżeczko Tomusia ( materacyka jeszcze nie mamy - mam nadzieje że sprzedawca na allegro opuści cene :P http://img39.imageshack.us/i/sam1882.jpg/ a na przeciwko łóżeczka jest sofa gdzie bede mogła usiąść lub położyć sie w nocy i nakarmić małego a jak podroście to sie ja zabierze i beda tam zabawki :) http://img252.imageshack.us/i/sam1883.jpg/ a nad okienkiem misiaczki http://img211.imageshack.us/i/sam1884.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ma miec sn .nie wiem ja ona go wypchnie jak ona niziutka i szczuplutka byla jak nasza tuethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zazdroszcze ;/ kurcze ja bym nie chciała tak.. wolałabym być nie świadoma ile waży dziecko jesli bym miała rodzic sn i to takie duże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×